Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+6
Gorump
Byalova
robotalol
Blackguard
KypKanaH
Casprko
10 posters

    Кандидатура Casperko

    avatar
    Casprko
    Champion


    Posts : 1
    Join date : 2011-09-02

    Кандидатура  Casperko Empty Кандидатура Casperko

    Post  Casprko Fri Sep 02, 2011 4:13 pm

    Приета. Test period. Locked.

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава: Casperko,Paladin,Holy Втора специалност Retry.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта? На 18г. от Стара Загора съм, казвам се Любомир, предпочитам Casperko

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.3gb ram Dualcore 2.7Ghz Nvidia 9900

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)? защото има много сериозни мембари и е много сериозен гилд точно такъв какъто търся.
    бих поел каквато и роля ми бъде назначена.

    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бъдихте били полезни)?Наи-вече приателство и разбиране.С каквото е необходимо ще допренеса на гилда за неговото развитие

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).Голям опит имам с героя playedtime 17days 23hours 16 minutes

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация. Моя стил на игра е винаги да виждам всеки играч от райда и да ми е пред погледа за да може да го хелна като му падне живота. Major Gluph - Glyph of Flash of Light Glyph of Divinity Glyph of Holy Light, Minor Gluph - Glyph of Lay on Hands Glyph of Blessing of Kings Glyph of Blessing of Wisdom.Ротация пускам на танка Beacon of Light и Sacred Shield и го хелвам сус Flash of Light когато се наложи хелвам със Holy Light и Holy Shok

    8: Професии на героя ви: Jc max,mining max
    ,
    9: Имате ли познати в гилдията? Lycana

    10: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"? Това означава че триабва да сум Онлине поне 15 мин преди обиавениат час да сум се запсил с флашки и да съм със ПВЕ Геар

    11: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)? Не нямам никакав проблем да посещавам гилд раидовете

    12: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats. http://store.picbg.net/pubpic/A4/06/3e814b782ebda406.jpg

    13: Използвате ли Teamspeak? да използвал съм

    14: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо? Използвам съм запознат съм със аддона

    15: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?Да готов съм и знам че критиките са за по-добра игра

    16: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.Стария ми гилд е CAD кикнаха ме от гилда поради лични проблеми местих се и нямах възможност да играя известно време

    17: Изложете списък с адоните, които ползвате.Геарскоре,Questhelper.

    18: Ако искате да добавите нещо, което смятате, че би ви помогнало при оценката, направете го тук. Всяка самооценка или опит за такава ще помогне за оформяне на нашето крайно решение (не е задължително да пишете нищо по тази точка).


    Last edited by Casprko on Fri Sep 02, 2011 4:51 pm; edited 1 time in total
    KypKanaH
    KypKanaH
    Elite Guard


    Posts : 76
    Join date : 2011-07-06

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  KypKanaH Fri Sep 02, 2011 4:27 pm

    Здравей , кандидатурата ти ми харесва , отговорил си подобаващо на някои от важните въпроси .
    Имам голяма забележка спрямо аддоните , за мен не може 1 хеалер да не използва адони , поправи ме ако греша но ... даже и ДБМ не си сложил в листа на адоните ( но все пак си отговорил че го използваш , не го виджам и на скреена ) . Съжелявам , но ти казвам стимулиращо НЕ ... успех Smile
    Blackguard
    Blackguard
    Guardian Angel


    Posts : 108
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Blackguard Fri Sep 02, 2011 4:29 pm

    Оправи си точка 7. Включи глифове, ротация. Отговора е слабичък. Искам да си представя как на Ланател или принцове ще обхванеш 24 човека в екрана си. За байндове и екипировка има хора специалисти по този клас, аз няма да се изказвам.
    Успех с кандидатурата
    robotalol
    robotalol
    Guild Master


    Posts : 52
    Join date : 2011-06-30
    Location : Detroit

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  robotalol Fri Sep 02, 2011 5:27 pm

    Изказвайте мнение в подкрепа на поста си.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Byalova Fri Sep 02, 2011 6:31 pm

    Съжалявам "НЕ" бил съм с теб на рандом райд знам какво представляваш.

    Успех. . .
    Gorump
    Gorump
    Guardian Angel


    Posts : 83
    Join date : 2011-07-12

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Gorump Fri Sep 02, 2011 9:50 pm

    KypKanaH wrote:
    Имам голяма забележка спрямо аддоните , за мен не може 1 хеалер да не използва адони , поправи ме ако греша...

    Аз не ползвам. Човекът ли хийлва или адонът? Или може да хийлва, или не. Няма средно положение. Тест на 1-2 рейда и тогава да се реши какво да го правим.
    KypKanaH
    KypKanaH
    Elite Guard


    Posts : 76
    Join date : 2011-07-06

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  KypKanaH Fri Sep 02, 2011 10:08 pm

    Gorump wrote:
    KypKanaH wrote:
    Имам голяма забележка спрямо аддоните , за мен не може 1 хеалер да не използва адони , поправи ме ако греша...

    Аз не ползвам. Човекът ли хийлва или адонът? Или може да хийлва, или не. Няма средно положение. Тест на 1-2 рейда и тогава да се реши какво да го правим.

    Да ти кажа , 25 човека на АОЕ бос нз как хилваш без никакви адони Smile
    Morchev
    Morchev


    Posts : 6
    Join date : 2011-07-30
    Age : 28
    Location : Велико Търново

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Morchev Fri Sep 02, 2011 11:03 pm

    Аз съм линейка и да ти кажа също че без аддон неможеш, пробвах го това без аддон и не стаква брат. Да споделя истегли си Healbot и ми кажи после как е ако си на TOTC 25H и мелетата са в Jeraxxus няма как да ги хеал без аддон прост е невазможно, и като трябва да overheal някои няма как да стане без аддон да го видиш по най-бързия и да го хеал просто не стаква Smile
    Turboorex
    Turboorex
    Guardian Angel


    Posts : 32
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Turboorex Sat Sep 03, 2011 12:37 am

    Подрекпям Здравко даго земем в гилда. Да си изтелги задалжителните адони, да по лекува на 2 3 рейда. Ако има някви косури по ротация както няма да казвам вмомента имена, ще се обарне към Awarlinga да му по обясни малко. От мене имаш "ДА".

    Ивинявам се за offtopic и аз но играно време се героя е много над 17 дена, поне някаде 50 60 дни ( Turbooreh Warrior Orc 240дни,17часа,33 мин.)
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Crusher Sat Sep 03, 2011 1:05 am

    И от мене ДА за тест период както каза ореха и здравко 2-3 райда да се види ставаш ли или не. Тогава ще решиме дали да те задържим.

    От ся ти казвам гледах ти енчантите и ти липсват 2-3 да си ги поправиш преди следващия рейд. Също имаш забележки и по билд и глифове и се обърни към Awarlinga да ги оправите тея неща.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  anile Sat Sep 03, 2011 7:37 am

    В неделя следобед ще пиша една 10-ка, гледай да си online- ще хилваш с мен. За сега повече от trial period не можем да ти предложим. C u ingame.
    Eyeless/Anile.

    Sponsored content


    Кандидатура  Casperko Empty Re: Кандидатура Casperko

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 7:53 pm