Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+2
Crusher
Reign
6 posters

    Elemental Shaman - Reign

    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Elemental Shaman - Reign Empty Elemental Shaman - Reign

    Post  Reign Sat Dec 31, 2011 4:42 pm

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава:
    Reign Elemental Shaman, Off spec Resto (Има какво да се желае по нея)

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта?
    19 годишен съм живея в Шумен,казвам се Димитър.Предпочитам да ми викате Митко,Троле..

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Нямам проблем да издържам "напрежението" на 25-ман.Ако се налага ще постна характеристиките ми.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)?
    Избрах Brotherhood Of Death ,защото съм чувал ,че сте организирани и изпълнителни. (бих поел ролята която ми се възлага,според мен мога да поема отговорност за действията си)

    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бихте били полезни)?
    Очаквам да получа от гуилда както забавни така и интересни моменти.Да се запозная с хората от гуилдията да създам гаме приятелство а защо не и ИРЛ (само да имам възможност бих бил полезен във всички аспекти на играта)

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).
    Всичко от Рагнарос до Деатлинг. ИЦЦ съм винавал всичко.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация.
    Предпочитам елементал спека,защо ли ? Не знам може би ме привличат големите чиста. Ротацията ми на елементал е Flame Shock-->Lava Burst--->Lighting Bolt и на ново (в някой енкоунтъри се включва и Chain Lighting).Използвам глиф оф Лава,Тотем оф Врат и глиф оф Лигтинг Болт. http://armory.dragonfire-bg.net/character-talents.xml?r=DragonFire&cn=Reign&group=2 . Това ми е буилда

    8: Професии на героя ви:
    Професиите на героя ми са Leatherworking and Skining Max.

    9: Има те ли алт герои? Напишете: име на героя, левел, таланти и професиите му?
    Имам да.Друид 80 левел спец Ферал.Професии няма.

    10: Колко DPS/HPS (damage per second/healing per second) правите в Icecrown Citadel 25 full raid setup/raid buffed при статичен енкаунтър?
    Правя около 14-15 к дпс.


    11: Имате ли познати в гилдията?
    Имам да Elysong и Trancefreak

    12: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"?
    Според мен тази фраза означава да си подготвя слушалки микрофон,фласкове и репайр и прочие.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)?
    Мисля че нямам проблем с това.

    14: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/854/4209854z.jpg


    15: Използвате ли Teamspeak?
    Да.

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Използвам,но понякога се случва да го изключвам.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?
    Вече не е.Щом е за добро.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.
    Предишния ми гуилд беше Nurfed бях кикнат от него поради причината че с 1 от гуилд лидерите явно бяхме прекалено нервни повиших тон.След което последва кик.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Не използвам много адони. Единствения адон който позлвам в момента е ДБМ и инттерупт бара.

    20: Ако искате да добавите нещо, което смятате, че би ви помогнало при оценката, направете го тук. Всяка самооценка или опит за такава ще помогне за оформяне на нашето крайно решение (не е задължително да пишете нищо по тази точка).
    Видях че в момента не се нуждаете от елементал шамани,но според мен ще ви бъда от каквато и да е полза,предвид уменията ми.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Crusher Sat Dec 31, 2011 4:50 pm

    Smile Здрасти. Наистина така се е получило при нас, че от дълги години вече шаманите са класът, от който сякаш имаме най-много и най-качествени играчи (и себе си броя тука Laughing )

    В момента положението не е по-различно. Начинът, по който си се разделил със старата ти гилдия и както винаги съм казвал моя втора любима (Nurfed) говори зле за теб. Не мога да кажа да/не, защото не те познавам като играч и личност, а това тук би изиграло решаващата роля, имайки предвид ниския приоритет,който имаме за твоя клас/спек. Добре би било Захари да даде малко повече насоки, но това ще стане след като изтрезнее Laughing Също и всичките ти познати, които имаш тук.

    Иначе ти желая успех с кандидатурата. Wink
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Reign Sat Dec 31, 2011 4:57 pm

    Разбирам те напълно! Относнто раздялата ми с Nurfed ... Не искам да казвам каквото и да е било поради причината че всеки има различна гледна точка,а аз не искам да споделям моята не искам да ви ангажирам с мойте проблеми,искам да каже че според мен винате не беше само моя.

    Весело посрещане на Новата 2012. Умната и само Хубави моменти през нея Smile
    avatar
    Trancefreak
    Champion


    Posts : 79
    Join date : 2011-11-27

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Trancefreak Sat Dec 31, 2011 5:11 pm

    Еми, знам случая и за въпросния гилд лидер мога да кажа, че не веднъж и аз съм се карал с него защото си превишава правата. Бояне, с теб сме говорили по тоя въпрос. Не знам какво е положението с шаманите, защото поради проблеми с компютъра не съм много редовен... Но все пак си мисля, че ако се намери място за Митко, ще може да се докаже.

    П.С. Имам още какво да кажа, но няма да е в форума а в г-чата.

    Айде, приятно изкарване от мен, и на 3-ти съм на линия!
    avatar
    Guest
    Guest


    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Guest Sat Dec 31, 2011 6:39 pm

    Аз пък, ще му кажа ДА,защото въпреки големият брой шамани,гиарнатите елементал,са само няколко - Charnissimo(който не малко пъти играе ресто),Kudokudo и Megacybber(който не влиза много често и на който се извинявам ако съм му объркал ника).Освен това, сме на върха на Новата година,нека му дадем шанс Smile.


    П.П.: Весело посрещане на Новата година! Пожелавам ви тя да ви донесе много успехи, и в реалния, и във виртуалния свят Smile
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Sabutai Sat Dec 31, 2011 10:03 pm

    пич от мен имаш да за тест период предполагам, че винаги ще намерим място за още един еле шаман
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Devilforce Sun Jan 01, 2012 2:31 pm

    Браво бе най накрая да видя изчерпателна и точна кандидатура, имам само един въпрос относно ротацията ти.
    Не е ли по добре първо да кастнеш LB и докато лети FM спестяваш 1 секунда ако не се лъжа.
    По темата отговора ми е : ДА
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Reign Sun Jan 01, 2012 3:49 pm

    По принцип е така не само спестяваш секунди ,но и трупаш дпс.Обачеее играем в дф,който сам по себе си има един собствен и уникален делай.На кратко ЛБ + ФС = Файл ,защото делайва закъсняваш и виждаш дмг-то от ЛБ,което не критва ,а ФС тогава почва да го зачита. Neutral
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  anile Sun Jan 01, 2012 4:52 pm

    Като цяло няма как да ти отчете ФС на таргета в mid-air лава, защото е дф.

    Да.

    Sponsored content


    Elemental Shaman - Reign Empty Re: Elemental Shaman - Reign

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 2:18 am