Brothers Of The Death

Leaders of the Horde

Кандидатура на Pinfaster

Share

Pinfaster

Кандидатура на Pinfaster

Post  Pinfaster on Thu Apr 05, 2012 12:01 am

1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Nickname: Pinfaster
    Class: Rogue
    Primary Specification: Combat
    Secondary Specification: Sublity

2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    -Казвам се Иво, от Бургас, на 17 години.

3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    -Чyвал съм много реплики от рода "гледам на снимки",но засега не съм имал такива проблеми по време на райдовете.
    AMD Athlon(tm) 64X2 Dual Core
    Processor 6000+ 3.10GHz 3.00GB RAM

4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    -Избрах Brotherhood Of Death, защото смятам, че сте един наистина добра гилдия в която членуват само добри играчи, разбиращи тактики и усъвършенствали героите си.

5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    -Мисля, че не съм аз човекът, който трябва да каже дали би било добре или лошо да одобрите моята кандидатура.
    Преценката оставям на вас. С което бих ви бил изключително благодарен, ако изкажете своето мнение.

6: От кои сайтове черпите информация за WoW?

-Главно използвам тези 4 сайта.
    Battle.NET
    WoWhead
    MMO-Champion
    WoWwiki

7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    -Убил съм и съм напълно наясно, как се бият всички босове от TBC до Cataclysm(включително). Може би сигурно вие използвате някои по-различни тактики, но за мен не би било проблем да наглася играта си спрямо тях.

8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    -Предпочитам да играя с така наречения Eviserate spam Build, защото смятам че с сегашния си геар е по-добре да се играе именно така.

9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    -Ролята на класа ми е главно офанзивна (Damage dealer), но също така не трябва да се подценява и някои останали негови страни (Survive ability) и (Control).

10: Имате ли алт герои? Какви?
    -Притежавам много алтернативни герои, но не обичам да играя с тях.(Warrior, Warlock, Druid, Death Knight, Hunter, Shaman, Paladin)

11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    -Не съм голям фен на метрите,но винаги се старая да съм в Top5 листата.

12: Имате ли познати в гилдията?
    -Heavenhell, Froozy, Reign, Happyness, Dndmaster В момента не се сещам за много. Моля ако съм забравил някого, да не се обижда.

13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    -За мен "Да съм подготвен за райд" означава преди ройд-а да съм си набавил Consumables (Flask's, Skroll's, Food, Potion's, Poison's, Bandage's) и да съм напълно поправен.

14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?[/b]
    -Посещаването на райдовете не би било проблем освен ако е в неприемлив за мен час, но за радост той не е такъв и без проблем бих ги посещавал.

15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.

16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    -DBM използвам почти винаги. Понякога се случва самия адон да не работи както трябва (поради проблеми свързани с сървъра), тогава предпочитам да го изключа и да внимавам какво точно ми показва играта, която от своя страна показва всичко необходимо.

17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    -За мен не би било проблем да приема дадени критики, но също така не бих си замълчал да критикувам някого, ако смятам че греши твърде често по един и същи начин.

18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    -Предишната ми гилдия беше Wargasm, причините за напускането и е нейното разпадане.

19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    -За PvE главно използвам " AtlasLoot, Auctioneer, Bagnon, EnergyWatch Reborn, ItemID, Mik's Scrolling Battle Text, MoveAnything, Recount, Rogue Power Bars, SexyMap, X-Perl, Deadly Boss Mods ".

20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    -Никога не съм извършвал смяна на героя преди TLK пак играх rogue, но той си е отделен герой. Исках да го запазя такъв какъвто си е.
    ___________________________________________________________________________________________________________________________
    reClinx:
    1.Pinfaster-Убил съм и съм напълно наясно, как се бият всички босове от TBC до Cataclysm(включително).
    Искам да видя ачивмен за Лича 25 хероик.

В DF лича не съм го убил, но това не значи, че не съм го убивал в други сървъри. Единствената причина да не съм го убил и тук е, че предищния ми гилд се разпадна. С нея сме го сваляли до 20% и немисля, че нещо би ме изненадало.

2-Както Хевъна каза за off-handa не добре.
    Знам, че геара ми не е подбран добре, но главната причина е, че не съм имал възможност да взема по хубави итеми. А относно off-hand-а мога малко да поспоря.
    Който е играл в Blizzard(TLK) знае, че най-силния Dps клас в играта беше Assasin Rogue-а (full Haste). В DF несмятам, че нещата стоят така.
    Първо искам да разгледам няколко неща.

Deadly Poison IX - Each strike has a ##% chance of poisoning the enemy for ### damage. Stack up to 5 times on a single target. Once stacked to 5 times, each application of Deadly Poison also causes the poison of the Rouge's other weapon to apply.

Combat Potency
    Gives your successful off-hand mele attacks a 20% chance to generate 15 energy.

Bone Warden's Splitter
    238-442 Damage speed 1.5 0.91 with Slice n Dice
    226.7 Dps
    61 Agility
    1socket Bluse: bonus 8 attack poer
    93 attack power
    46 haste
    38 armor penetration

Bloodvenom Blade
    456-847 Damage speed 2.60 1.33 with Slice n Dice
    250.0 Dps
    70 Agility
    1 socket Blue: bonus 4agility
    104 Attack power
    52 hit
    44 armor penetration

1-во В Df подчертаната част на Deadly Poison-а неработи.
    2-ро Oт 1 следва, че 1.5 weapon служи само да регенва + 15 energy и малко по голям шанс на прокове.
    3-то Bloodvenom Blade дава повече дмг - по големи удари.
    Speed-а с buffове разликата между 2-та weapon-а е към 0.3
    дава повече agility - Attack power и crit
    сокет бонуса при Bone Warden's Splitter e 8 аttack power, за да го дигнеш губиш друг бонус 6 agility.
    При Bloodvenom Blade attack power-a и armor penetration-a са по-големи.
    Също така смятам, че hit-a е по-добре от haste освен ако не си капнат.
    3-абоминейшън джар-а не ти трябва.
    Тък съм съгласен, но ми трябва hit, затова съм сметнал, че е по отдачно с него.
    4-Твърде много излишни адони.
    Може и да има излишни адони, но все пак смятам, че не ми пречат по някакъв начин а точко обратното помагат.

АP-то не съм го capнал а точно обратното трябва да е към 1400 общо с бъфове и др.
    Биндовете ми са така защото играя с Razer Naga( за тези които имат сиг. са забелязали, че mod-shift + Num неработи в WoW-а, затова се променят копчеата от Num на нещо друго и става.)

Last edited by Pinfaster on Fri Apr 06, 2012 10:09 am; edited 7 times in total
    Roxolana

Re: Кандидатура на Pinfaster

Post  Roxolana on Thu Apr 05, 2012 12:24 am

Щях да кажа "Да" ако беше поне малко грамотна тая кандидатура, но съм се наситил на илитерати. Пас

ЕДИТ: Пича се помъчи да я пооправи, та, макар положението да продължава да е комично, явно ентусиазъм има.

Last edited by Roxolana on Thu Apr 05, 2012 12:45 am; edited 1 time in total
    Devilforce
    Guardian Angel

Post  Devilforce on Thu Apr 05, 2012 12:41 am

Е чи ко муй на кандидатурката добре ми се вижда Smile
    Така сега сериозно по темата съм " ПАС " докато не видя мненията на роуговете.

{◕ ◡ ◕}

Trancefreak
    Champion

Post  Trancefreak on Thu Apr 05, 2012 1:12 am

Тоя цъка..
    Froozy
    Guardian Angel

Post  Froozy on Thu Apr 05, 2012 6:01 am

Ми аз имам доста добро впечатление от рейдовете си с него.Ще кажа "да", пък вече роуговете да си преценяват.
    Aypa
    Guardian Angel

Post  Aypa on Thu Apr 05, 2012 6:05 am

Щом цъка аз съм за.А относно кандидатурата-момче кажи в кой комлекс на Бургас живееш да дойда да ти плясна един зад врата и да ти дам един буквар...
    Crusher
    Guild Master

Post  Crusher on Thu Apr 05, 2012 6:09 am

Тук нещата ще зависят повечко от мненията на нашите роугове.
    Heavenhell
    Elite Guard

Post  Heavenhell on Thu Apr 05, 2012 1:23 pm

5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    -Мисля, че не съм аз човекът, който трябва да каже дали би било добре или лошо да одобрите моята кандидатура.

Напротив , точно ти трябва да си кажеш с какво ще си ни полезен , ние не можем да гадаем.
    Второ - не може да си dps и да не те интересува поне малко как се справяш.
    Трето - Не ми харесаха отговорите.
    Последно - само като видя , че off hand-a ти е със speed от 2.6 и се отказвам от коментар.

Като цяло съм ПАС , защото не искам от мен да зависи дали ще те вземем.
    anile
    Guild Master

Post  anile on Thu Apr 05, 2012 7:07 pm

Няма да те отрежа директно, ще ти дам "Не" и ще те оставя на другите.

коментар

Post  Clinx on Thu Apr 05, 2012 8:58 pm

Pinfaster-Убил съм и съм напълно наясно, как се бият всички босове от TBC до Cataclysm(включително).
    Първо-Искам да видя ачивмен за Лича 25 хероик.
    Второ-Както Хевъна каза за off-handa не добре.
    Трето-Тайни абоминейшън джар-а не ти трябва.
    Четвърто-Твърде много излишни адони.
    Май и арп-то си го оверкапнал, за другите статове нз.
    Надявам се талантите да са както останалите роугове.
    Нешто и биндовете неса много подредени.
    НЕ-от мен сори.
    Crusher
    Guild Master

Post  Crusher on Thu Apr 05, 2012 10:27 pm

ако може 1 отговор по забележките, аз още се колебая.

Guest
    Guest

Post  Guest on Fri Apr 06, 2012 6:59 am

НЕ
    Crusher
    Guild Master

Post  Crusher on Fri Apr 06, 2012 3:53 pm

И тука ДА, не знам дали сте забелязали, ама апликацията е едитвана 7 пъти и съдържа всички отговори, аз лично от които останах мн приятно изненадан. Ще си намериш място, нз точно в кой от рейдовете, но определено мисля, че можеш да вдигнеш нивото на класа.
    Heavenhell
    Elite Guard

Post  Heavenhell on Fri Apr 06, 2012 4:15 pm

То при толкова променяне оставало да не съдържа квот ти трябва Very Happy Ти си решаваш Боби Smile

Guest
    Guest

Post  Guest on Fri Apr 06, 2012 5:35 pm

Е тоя едит трябваше да направи по бързо, а не 3 дни по късно. Променям отговора си на ДА. Може да намерим 1 място в някой рейд за него. Успех.
    anile
    Guild Master

Post  anile on Fri Apr 06, 2012 5:36 pm

Zumа wrote:Е тоя едит трябваше да направи по бързо, а не 3 дни по късно. Променям отговора си на ДА. Може да намерим 1 място в някой рейд за него. Успех.

Надали.

Post  Heavenhell on Fri Apr 06, 2012 6:06 pm

За да не изглеждам като някой злобар или такъв който не обича конкуренция ще си променя отговора на ДА , просто щот имаме известни контакти с теб и не си лош човек. Достатъчно те карахме да чакаш , а и принципно не си падам по edit-ване на кандидатури , но щом си толкова упорит надявам се , че няма да разочароваш. Пък каквото не ти е ясно ще го научиш с времето.
    Crusher
    Guild Master

Post  Crusher on Fri Apr 06, 2012 6:11 pm

Gratz. ;p

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is Thu Nov 23, 2017 9:12 am