Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+9
Autaila
anile
Desolatora
Crusher
Hulck
Chepie
Froozy
Saloniuss
Krux
13 posters

    Кандидатура : Krux elemental shaman

    Krux
    Krux


    Posts : 13
    Join date : 2012-04-16
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Krux Mon Apr 16, 2012 11:19 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Krux, tauren shaman, mainspec - elemental, offspec - restoration

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?

    Казвам се Момчил, на 22 години съм от София, може да се обръщате към мен с Кръкс или Момчи.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.

    Intel core duo 2.4Ghz 2GB ram

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?

    Избирам БоТД, защото знам, че сте сериозни, имате адекватни лидери и възрастовата граница на гилда е доста над средната в ДФ.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?

    Мисля, че съм човек, на който може да се разчита и определено не обичам да се отказвам пред някой бос.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?

    Wowhead най-вече. wowwiki, google Smile

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    С шамана ми съм убивал всеки Бос от WoTLK в този сървър. Преди ДФ съм играл в Blizzard и Toxic и имам опит в TBC инстанциите.

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).

    Най-важното за мен в играта е адеватноста и teamplaya, след което идва и ДПС-а. Сравнявал/изпробвал съм десетки билдове и глифове и мисля, че съм направил оптиманлни своите - за райда и за мен.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?

    Ролята ми в райда е - да слушам какво ми се говори, да се опитам да не правя грешки и да си играя шамана на MAX Smile

    10: Имате ли алт герои? Какви?

    Имам Shadow Priest - Venture. Изцяло PVE Normal ICC 25 gear.

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?

    С пълен сетъп стигам до 20k ДПС. Знам, че не е много за ДФ, ама еле шаманите май не са достатъчно бъгави тука Very Happy

    12: Имате ли познати в гилдията?

    Chepie, Hulck, Desolatora, Supernova (съжалявам, ако забравям някого)

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?

    Flask, напълно reparenat и да съм си освободил поне 4-5 часа за рейд(естествено и повече, когато се налага)

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?

    Не, единствените проблеми дни са петък и събота.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/503/4655503g.jpg
    http://prikachi.com/images/504/4655504n.jpg
    http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Krux

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?

    Използвам ДБМ

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?

    Няма проблем да бъда критикуван - все пак така може да подобря играта си.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.

    Вече от година и половна съм в ТДТ(понастоящем Адоре). Нямам нищо лично към никой от лидерите, но просто от няколко месеца ПВЕ-то там западна. Като цяло политиката на гилда не ми харесва(МАКС ДПС НА ВСЯКА ЦЕНА), при което компаси, които "къртят метъра яко" и се мислят за богове, failvat по най-тъпите начини.
    Друго нещо, което не ми допада е безразборното раздаване на луут на хората с "връзки", след като премахнаха DKP-системата(голяма грешка IMO)

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.

    Използвам: Xpearl - за Party-to, Quartz, Healbot, DBM, Powerauras, Bigwings, Sexymap, Onebag.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.

    Играя от 4 години(средата на TBC). Започнах в Toxic-wow, но след спирането му отидох в Близзард, където бях до пускането на Naxx. За известно време спрях wow , но след това се зарибих отново в ДФ. Играл съм всички герои, освен - Mage, Paladin.
    Винаги съм зарибен да играя, когато има инст/бос който си заслужава усилията.
    Също така мога да хеалвам доста стабилно. Имам ресто гиър, който е на нивото на елеметъла. Изцяло ПВЕ 2 спека с глифове и таланти.
    Това е което мога да се сетя за сега (Cheers)!

    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Saloniuss Mon Apr 16, 2012 11:22 pm

    Имаш ДА от мене
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Froozy Mon Apr 16, 2012 11:23 pm

    Изглеждаш ми сериозен и определено стабилен играч.ДА с двете ръце и успех !
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Chepie Mon Apr 16, 2012 11:23 pm

    Ей богу, доживях sunny

    Гарантирам за него на 100%. Гаранцията важи няколко години :Д
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Guest Mon Apr 16, 2012 11:30 pm

    Елементал шаманите са ни само 2, както се видя и днес на рейда имахме нужда от еле шаман, така че да и от мен.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Hulck Mon Apr 16, 2012 11:34 pm

    Да.

    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Mon Apr 16, 2012 11:44 pm

    Бате, Радо толкова е дрънкал за тебе така че няма кво да я чета толко кандидатурата, щото ако кажа не, няя стигнат паркоместата пред нас за толкова голфове ;д

    но като цяло интерфейса не ме кефи, така че ше тряя да го тунинговаш бая, докато почне да радва окото flower скоро сиг ще отворим секцията с адони за всички юзъри на форума и ще стане по ясно кво имам предвид с тва.

    и като цяло XPEARL SUX BIG BLACK COCKS bigtime.

    и се казва BigWigs, а не големи крилца лол. гл иначе... и аз съм да щото мисля да ми начисляват пенсия скоро. (sun)

    дерзай...

    п.с. а да и като видях че са проблемни петък и събота нз кво ше праим щото тогава се изкъртваме от рейдове 25/7 и нз.. мн опасна работа. ;с
    пс.2 и такова тоя адон забраих му името - интеръпт бара съм 100000000000% сигурен че ти е адски полезен в пве-то братлянкич. много добре се в писва в кластаймерите и дрте простотии. (ся няма да издавате тайната, ама и аз съм забравил да си го изключа и ми седи забит в долния десен ъгъл на екрана ;о)


    Last edited by Crusher on Mon Apr 16, 2012 11:50 pm; edited 1 time in total
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Chepie Mon Apr 16, 2012 11:49 pm

    Crusher wrote:

    п.с. а да и като видях че са проблемни петък и събота нз кво ше праим щото тогава се изкъртваме от рейдове 25/7 и нз.. мн опасна работа. ;с

    Много знаеш ние кво правим, ти си на танци обикновено :/ true story!

    + тва карам Астра, а не голф...
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Mon Apr 16, 2012 11:51 pm

    ше се триеме ми се струва? bounce ааааааааааа астрите имаме бариери срещу тях, така че вече спокойно мога да кажа НЕ Laughing Twisted Evil
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Chepie Mon Apr 16, 2012 11:53 pm

    Crusher wrote:ше се триеме ми се струва? bounce

    oh not again.. ;/ Спиpам Neutral Извинявай , boss :/
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Mon Apr 16, 2012 11:55 pm

    брат оправи си интерфейса сириъсли... и очаквам нови скрийнове. относно спек-а също ресто без всичките копчелъци макрота и напълно настроен грид няма да цъкаш. чака те бая работа и не ни гледай че се плюнчим и лигавим по форумите тука.
    Desolatora
    Desolatora


    Posts : 125
    Join date : 2011-07-05
    Age : 30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Desolatora Tue Apr 17, 2012 1:21 am

    Crusher wrote:и като цяло XPEARL SUX BIG BLACK COCKS bigtime.
    Кандидатура : Krux elemental shaman Noobs

    ------------------------------

    По кандидатурата:
    Да, да, да, да, да, да, да, да, да, да, да, да, да....
    ...ДА...

    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  anile Tue Apr 17, 2012 4:06 am

    Crusher wrote: няя стигнат паркоместата пред нас за толкова голфове ;д

    Laughing Laughing

    По апликацията: Вземи напиши някаква ротация, защото това което си написал там е меко казано смешно. Иначе за останалото "Да".
    Autaila
    Autaila
    Champion


    Posts : 45
    Join date : 2011-07-05

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Autaila Tue Apr 17, 2012 6:45 am

    За първи път да видя някой да вземе страха на Боян. Относно голфовете и астрите, ще вземем Радо в някой голф и пак ще дойдем.

    По темата: Категорично "ДА"
    Roxolana
    Roxolana


    Posts : 55
    Join date : 2012-03-26
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Roxolana Tue Apr 17, 2012 7:01 am

    Кандидатът прави доста добро впечатление. Само се надявам това, дето е hotkey-нато на "F", да е макро, а не pvp тринкета tongue Да и от мен Very Happy
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Guest Tue Apr 17, 2012 7:27 am

    imash da ot men kato si pooprai6 ui
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Byalova Tue Apr 17, 2012 7:32 am

    От мене също имаш голямо "ДА" играл съм с тебе и те зная добре by Prodigy/Elysong : )
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Mistakes Tue Apr 17, 2012 10:17 am

    Пича го помня от преди. Да от мен. Успех!!
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Tue Apr 17, 2012 11:55 am

    Темата ще стои отворена до отговора на Момчи.
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Maximize Tue Apr 17, 2012 11:55 am

    Определено "Да"! Мяркал съм пича, удряли сме по 1-2 изречение и съм останал с доста добро впечатление. Cool

    Бай да лай - Бояне т'ва, че ти неможеш да се оправиш с перлата не значи, че е тъпа! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


    П.С. Абе само аз ли си виждам снимката адски голяма? 0о
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Tue Apr 17, 2012 12:14 pm

    Абе не ми го защитавай тоя адон . Ще си позволя да кажа, че имам доста опит с различни юнит фреймс адони и екс пърл определено е най тежък, грозен и труден за настройка на всичкото отгоре от всички тествани. Че и на ритейл никой даже и не го споменава.

    Иначе гледам сте му дали тест на човека - има достъп до инфото, което му трябва.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Froozy Tue Apr 17, 2012 12:15 pm

    Maximize wrote:Определено "Да"! Мяркал съм пича, удряли сме по 1-2 изречение и съм останал с доста добро впечатление. Cool

    Бай да лай - Бояне т'ва, че ти неможеш да се оправиш с перлата не значи, че е тъпа! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


    П.С. Абе само аз ли си виждам снимката адски голяма? 0о

    Всички ти я виждаме АДСКИ голяма о.0
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Maximize Tue Apr 17, 2012 12:27 pm

    Froozy wrote:
    Maximize wrote:Определено "Да"! Мяркал съм пича, удряли сме по 1-2 изречение и съм останал с доста добро впечатление. Cool

    Бай да лай - Бояне т'ва, че ти неможеш да се оправиш с перлата не значи, че е тъпа! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


    П.С. Абе само аз ли си виждам снимката адски голяма? 0о

    Всички ти я виждаме АДСКИ голяма о.0

    Е свиквайте. Evil or Very Mad П.С. Давай да спираме спама. monkey
    Krux
    Krux


    Posts : 13
    Join date : 2012-04-16
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Krux Tue Apr 17, 2012 12:54 pm

    Така:
    1. Ротацията ми е следната - Flame shock(винги да е ON), Lava burst na CD, Chain lighting na CD, през останалото време lightning bolt spam
    2. Ще се опитам да си оправя интерфейса до колото мога, като махна ПВП адони/макрота и поизчистя баровете. Ако имате някакви предложения за адони - казваите.
    3. До сега винаги съм използвал Healbot, за това ще ми трябва помощ да си настроя Grid.
    П.С.според мен 2та адона са горе-долу еднакви, пък и Bota ми е настроен вече перфе.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Crusher Tue Apr 17, 2012 1:14 pm

    emi ae ela ts ??! ili pone logni v w0w

    Sponsored content


    Кандидатура : Krux elemental shaman Empty Re: Кандидатура : Krux elemental shaman

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 1:37 pm