Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+13
Cekira
Gledalosho
Byalova
Heavenhell
Gorump
Hulck
Crusher
Froozy
Saloniuss
Devilforce
Mistakes
Roxolana
Fey
17 posters

    Кандидатура Fey

    Fey
    Fey


    Posts : 14
    Join date : 2012-05-14
    Age : 32
    Location : Empire State of Mind

    Кандидатура Fey Empty Кандидатура Fey

    Post  Fey Mon May 14, 2012 9:18 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    - Fey, Bloodelf Hunter, Marksmanship, друг спец за PVE не ползвам.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    - 21 години, родом от Хасково, но уча в Пловдив. Казвам се Мира, може по име, може и по ник - Фей или Фейче, наистина е без значение за мен.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    - Asus с двойно охлаждане и две видео карти
    - Windows 7 Home Premium
    - Процесор: Inter(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz 2.10GHz
    - Инсталирана памет(RAM): 4,00ГБ
    - Тип на системата: 64-битова операционна система

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    - Няма определена причина, просто си търся нов добър Guild.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    - Това не мога да кажа, ако смятате и сте преценили, че покривам критериите Ви за допълнение към Вашите Guild Raids, с радост ще се присъединя.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    - Предимно търся всичко, което ме интересува за играта в Google и от там - wowhead, old wowhead или други случайни сайтове, в които влизам, ако не открия необходимата информация.

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    - Ами, чесно казано, винаги съм предпочитала и ми е харесвало повече да играя PVP (2v2 & 3v3, както и дикректните сблъсъци), но от около 6 месеца започнах сериозно да играя PVE, а преди това - както всеки човек съм правила тук-там рандом райдове. Иначе:
    ICC 10, 25 normal - всички
    ICC 10, 25 heroic - до Lich King
    TOC 10, 25 normal - всички
    TOC 10, 25 heroic - всички
    Другите разпръснато, мисля че само в Onyx и Nax не съм била.

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    - Склонна съм да изпробвам различни варианти на талантите си и доста пъти съм ги променяла/сменяла, за да получа максимално желания резултат. В момента изпробвам една нова ротация, в която съм включила и Arcane Shot, който в известна степен ми повдигна DPS-то, но все още обмислям различни варианти. Глифовете са ми от край време едни и същи и не мисля да ги сменям, сложила съм глиф за Hunter Mark-а, както и вдигнат талант за него, за което повечето хънтъри не рискуват. Друг риск при мен е, че избрах да играя с ARP, вместо с AGG, въпреки че преди много време бях изцяло сокетна с AGG.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    - Ами, да направя максималко RDPS с подходяща ротация, да помагам с range в определени ситуации, където е нужно, да давам Aspect за да се придвижва по-бързо райда, когато не е в combat, Aura, агро, марк на боса, бонуси за Attack Power от пета и т.н..

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    - Нямам и мисля да нямам.

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    - На всеки бос е различно. Не мисля, че падам под 6к, но зависи по какъв начин бием определен бос. Представяла съм се и много добре и изключително зле, зависи и от лага в сървъра, а и от интернета ми, зависи дали съм си в Хасково или в Пловдив. На BQ правя най-много DPS.

    12: Имате ли познати в гилдията?
    - Не.

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    - Фласкове, стрели, адони - всичко да е на линия.

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    - За сега - не.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://www.prikachi.com/images/192/4766192V.jpg
    http://www.prikachi.com/images/193/4766193v.jpg
    http://www.prikachi.com/images/194/4766194U.jpg
    http://www.prikachi.com/images/195/4766195I.jpg
    http://www.prikachi.com/images/196/4766196v.jpg
    http://www.prikachi.com/images/199/4766199g.jpg
    Heroic итемите ми са 7.

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    - Да, използвам го, но от скоро.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    - Разбира се, че ще се съобразявам с критики и инструкции. Не е проблем в никакъв случай, но ще искам всичко да ми се обясни като на нормален човек, а не да ми се крещи. Отвръщам със същото.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    - Първата и за момента последна гилдия, в която съм била е Good Guild, в която и основно се развих. Напуснах по мое усмотрение и, поради лични причини.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    AutoSave
    BonusScanner Continued
    EPGP
    GearScore
    Croup Callendar
    Power Auras Classic
    Quartz
    Recount
    SlideBar
    Swatter
    Deadly Boss Mods
    Grid
    Omen3
    <DBM> Options GUI
    <DBM> за: ICC, NAX, ONYX, VOA, EOE, COA, CC, Party - WotLK, Ulduar & PVP
    - Имам и други, но някои не са пуснати, други, които мисля че не са ми необходими, не ги пускам, както вече и някои от тези.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    - Играла съм само в Dragonfire, никога не съм си сменяла хънтъра, това и единствения герой, с който играя, като изключим туинковете. Ако забравим за факта, че отначало със същия хънтър Fey стигнах до 74 lvl и го изтрих, след което го почнах на ново, played timе ми е 67 дни, 54 като 80-ти lvl, в рамките на 2 години. Използвам TS, ако е необходимо, както и други програми. Бързо се уча и съм склонна на промени по героя.
    Roxolana
    Roxolana


    Posts : 55
    Join date : 2012-03-26
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Roxolana Mon May 14, 2012 9:36 pm

    Кандидатурата почти ме очарова. Демонстрираш желание без сервилност и кокетство. За мен това компенсира известната ти неопитност.

    Не знам доколко имаме нужда от нови попълнения сред ловците, но мисля, че Мира би била адекватна притурка към колектива ни. Да.
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Mistakes Mon May 14, 2012 9:38 pm

    За краткия си период, прекаран в Good Guild бях на няколко райда с теб и съм останал с добро впечатление. Щом сама си мислиш стратегии и ротации си разбираш от героя и се опитваш да измъкнеш максималния дпс от него. Според мен също е по-добре хънтъра да се играе на АРП, но за целта трябва да имаш доста добър гиър, за да можеш да се капнеш на 100%. Колкото до кандидатурата-една от най-добре написаните в последно време. Няма правописни грешки, изчерпателни отговори на въпросите. Единствения проблем е, че имаме доста хънтъри и всички са на доста високо ниво, но въпреки това ще ти кажа ДА. Успех !
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Devilforce Mon May 14, 2012 9:46 pm

    Айде и от мен да пък ще почерпиш в Плазма.
    Very Happy
    Само искам да знам дали си наясно с енкаунтъра на Лк 25 HC.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Saloniuss Mon May 14, 2012 9:54 pm

    Допада ми кандидатурата ти, имаш ДА от мене
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Froozy Mon May 14, 2012 10:28 pm

    Кандидатурата , че е уникална окей , но място на рейд намерихте ли и с поне 6 активни ловци?Наистина много си се постарала,което ценя, но едва ли ще намираш много много място в рейд.ПАС

    EDIT:11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    - На всеки бос е различно. Не мисля, че падам под 6к,

    Предполагам си се объркала ,защото 6к са много малко .


    Last edited by Froozy on Mon May 14, 2012 10:45 pm; edited 1 time in total
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Crusher Mon May 14, 2012 10:29 pm

    Ееее не Laughing
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Hulck Mon May 14, 2012 10:40 pm

    бреи като видат женско полудеват бе Very Happy

    по темата: виждал съм я по рандомки и се справяше г/д добре,но...бая хънтери се насъбраха ако мислите,че има слот за още 1 по рейдовете може да я пробваме

    п.п. arcane shot на арп спек не е много добра идея по-добрия вариант е steady
    Gorump
    Gorump
    Guardian Angel


    Posts : 83
    Join date : 2011-07-12

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Gorump Mon May 14, 2012 10:44 pm

    Как да кажеш "Не" при такава кандидатура... Ама наистина ловците са ни доста и са адекватни.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Crusher Mon May 14, 2012 10:45 pm

    По темата:

    Искам да забележите уникалните пве макрота в дясната част на екрана. Smile


    п.с. С аватара ме спечели мен. Да. ;о Но конкуренцията ще е.. убийствена, а тия 6к дпс предполагам са някаква шега...
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Heavenhell Mon May 14, 2012 11:25 pm

    Няма какво да си кривя душата , кандидатурата е перфектна и отговора ми не е продиктуван от това , че си момиче. Спомням си само , че ни трябваха BM ловци за бонуса и предполагам има някъв шанс да те накарат да респектнеш след време. Иначе ДА с две ръце.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Byalova Tue May 15, 2012 1:23 am

    Така като гледам когато се върна да играя може гилдията да е с повече играчи от женския пол от колкото от мъжкия... : ) Не съм сигурен дали в момента мнението ми има значение но от мен имаш "ДА" добра кандидатура имаш си всичко давам голямо "ДА" и на трите Успех Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Guest Tue May 15, 2012 6:48 am

    Аз искам да чуя отговор на следния въпрос и тогава ще дам моя отговор,понеже доста хора след влизане в гилда смятат,че работата им по-доказване приключва.

    Ако след първите ти 2-3 райда не се представиш добре(откъм дпс или адекватност) как смяташ да се поправиш за бъдещи райдове,така че лидерите да гласуват доверие именно на теб,а не на някой друг hunter?
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Guest Tue May 15, 2012 8:08 am

    +Добра кандидатура.
    + Учиш се бързо.
    - Липсва ти опит.
    - Имаме много MM ловци.

    Ако си съгласна да играеш BM ще ти дам "ДА", но за сега съм "НЕ".
    Gledalosho
    Gledalosho
    Elite Guard


    Posts : 41
    Join date : 2011-10-07
    Age : 34
    Location : Jambol

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Gledalosho Tue May 15, 2012 10:55 am

    Тук някакъв опит да се напълни ПЪГ райда с хънтъри ли се прави ?
    Според мен друг хънтър, освен СКИЛЛНАТ Бийстмастър не ни трябва.
    НЕ.
    Fey
    Fey


    Posts : 14
    Join date : 2012-05-14
    Age : 32
    Location : Empire State of Mind

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Fey Tue May 15, 2012 12:24 pm

    Nickie wrote:Ако след първите ти 2-3 райда не се представиш добре(откъм дпс или адекватност) как смяташ да се поправиш за бъдещи райдове,така че лидерите да гласуват доверие именно на теб,а не на някой друг hunter?

    - Откъм активност със сигурност ще се представя добре, защото съм пъргъва и действам бързо. Вярно е, че правя грешки, но се уча от тях и не се срамувам да питам, ако нещо не ми е ясно. Когато ми се обясни и ми се дадат определени инструкции, мисля че няма да имате проблеми с мен. Откъм DPS не съм сигурна дали ще покрия критериите Ви, може и да съм се объркала за това 6k DPS, критовете ми не падат по 30к на основните стрели като Chimera и Kill Shot.
    Използвам следната ротация: Serpent String, Arcane Shot, Aimed Shot, Chimera Shot, Steady, Steady и отначало. Преди беше: Serpent String, Chimera Shot, Aimed Shot, Steady, Steady, Steady. И при двете си използвам Rappid Fire и допълнителните, повдигащи Haste и Crits магии.

    Gledalosho wrote:Според мен друг хънтър, освен СКИЛЛНАТ Бийстмастър не ни трябва.

    - С удоволствие ще играя Beastmastery, макар че DPS-то е значително по-малко при него, но щом имате нужда от бъфовете, ще се съобразя с това. Ще ми отнеме известно време да сменя сокети и енчанти, но това, предполагам, е ясно.

    Надявам се преценката Ви да не е повлияна от факта, че съм момиче. Естествено, че ще гледате интересите на гилда и, ако нямате нужда от мен като допълнение, ще приема това като зрял човек.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Guest Tue May 15, 2012 1:09 pm

    Не съм експерт,но съм повече от сигурен,че точно тази ротация е причината за тези 6к дпс Smile,втората,която ако съм разбрал правилно си използвала преди,е мисля правилната. Иначе ще ти дам и аз да за тестов период,но трябва да знаеш,че конкуренцията е доста висока.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Crusher Tue May 15, 2012 1:14 pm

    Светльо, кво значи СКИЛЛНАТ бийстмастър? Да ти я оставим в ръцете, да я СКИЛНЕШ? Laughing Пък и тя е писала, че ще й доставя удоволствие. :]


    A win win deal, isn't it?

    На мен са ми интересни мненията и на другите ни хънтъри, ама Богдан най-вероятно ще види форума едва довечера, so... Ще поизчакаме още малко.
    Gledalosho
    Gledalosho
    Elite Guard


    Posts : 41
    Join date : 2011-10-07
    Age : 34
    Location : Jambol

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Gledalosho Tue May 15, 2012 2:36 pm

    Скиллнат Т.Е. да не е като мен - Ботуш Бийстмастър Smile
    Но ако Вземе идеята за БМ при сърце ДА ДА ДА от мен, дори каманите ще и дам Wink
    Cekira
    Cekira
    Bloodlord


    Posts : 51
    Join date : 2011-07-09

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Cekira Tue May 15, 2012 2:40 pm

    Мислех да не пиша по тази кандидатура, но все пак ще го направя. Момичето определено ми харесва и от нея ще излезе добър играч. Но трябва да промени някои неща. Дано не греша, но от това, което виждам на снимките излиза, че тя цъка всичко с мишката. Може да си сложи активни магии на 1, 2 и 3 поне.
    Имам една молба към хората в гилда. Ако решите тя да играе с нас, наистина бъдете търпеливи. Споделя, че представянето й зависи от нета, от лаг и т.н. Истината е, че ще вдигне много дпс, просто ако играе правилно. Тя може да го направи.
    Ако тази кандидатура беше на момче, нямаше да й кажете ДА. При наличието на толкова много хънтъри (при това уникално добри), за нея в момента няма място и в двата рейда. Едва ли ще е щастлива да бъде деветата дупка на кавала. Ако ще я взимаме само да си гъделичкаме хормоните, няма смисъл.
    Поради причините изброени по-горе на този етап казвам НЕ.
    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Usadmon Tue May 15, 2012 2:57 pm

    От мен имаш ДА, но само ако играеш BM. За играта ти на Armp, имам прекалено много забележи. Има прекалено много hunter-и и единствения начин да те вземем е да играеш на BM.
    Fey
    Fey


    Posts : 14
    Join date : 2012-05-14
    Age : 32
    Location : Empire State of Mind

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Fey Tue May 15, 2012 3:10 pm

    Правилно сте забелязали, че цъкам почти всичко с мишката. Имам няколко бинда в лявата част на клавиатурата - за аспектите, марка, капаните и други. Играя повече с мишката, защото ми е по-лесно и по-удобно. По никакъв начин това не забавя играта ми, а и съм свикнала, защото още от левелинг играя така.
    Относто BM - ако евентуално ме одобрите, надявам се да ми дадете първо един шанс да покажа какво мога на MM, след което, ако не покажа желан резултат - да се заема с BM и, ако и там не покажа прогрес и задоволителна причина да остана във Вашия гилд, най-спокойно ще се разделим без много шум и лоши чувства.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Froozy Tue May 15, 2012 3:32 pm

    Fey wrote:Правилно сте забелязали, че цъкам почти всичко с мишката. Имам няколко бинда в лявата част на клавиатурата - за аспектите, марка, капаните и други. Играя повече с мишката, защото ми е по-лесно и по-удобно. По никакъв начин това не забавя играта ми, а и съм свикнала, защото още от левелинг играя така.
    Относто BM - ако евентуално ме одобрите, надявам се да ми дадете първо един шанс да покажа какво мога на MM, след което, ако не покажа желан резултат - да се заема с BM и, ако и там не покажа прогрес и задоволителна причина да остана във Вашия гилд, най-спокойно ще се разделим без много шум и лоши чувства.

    Повярвай с биндове се играе МНОГО МНОГО по лесно и бързо....А не разбрах дали си се объркала за тези 6к дпс или наистина правиш толкова?
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Crusher Tue May 15, 2012 3:45 pm

    + Това не си отклоняваш вниманието към самите иконки на бутоните, докато на монитора се случва нещо важно, което е добре да виждаш. По въпроса със или без бързи клавиши няма никакво място за спор, кое е по-продуктивното откъм резултати решение.

    Ще е добре да поработиш в тази насока и резултатите ще дойдат. Освен това във форума ни има достатъчно ръководства точно за мм хънтър, не си ли ги чела? Според мен са точни и биха помогнали. И... така. Всъщност от теб зависи дали ще се пребориш, дали имаш желанието и т.н. Няма какво да говоря повече.

    Само ще кажа, че аз когато започвах също цъках с мишката всичко, сега освен че абсолютно всеки скил и макро ми е бинднато, повечето умения дори не фигурират на видимите ми барове, а са скрити и не се виждат на екрана, за да имам повече видимо място. А се справях или поне така мислех доста добре с кликането. Smile
    Fey
    Fey


    Posts : 14
    Join date : 2012-05-14
    Age : 32
    Location : Empire State of Mind

    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Fey Tue May 15, 2012 4:27 pm

    Биндовете са най-малкия проблем, ще махна всички ненужни магии, макар че съм оставила само най-необходимите (като изключим глупостите от десния край) и ще биндна повече неща с клавиатурата, но истината е, че не съм се замисляла за това, че мога да олесня играта си по този начин или просто не съм искала. Освен това, адона, който показва всички CD-та отпред на екрана, върши добра работа и не ми се налага да задържам погледа си прекалено дълго на баровете.

    Относто 6k DPS-то, със сигурност съм се объркала, защото по думите ви никога нямаше да ме държат в Good Guild при толкова слабо DPS. Просто не съм обърнала внимание на Recount-а, защото не ми се е налагало да гледам основното DPS, а просто Damage Done като цяло за определен бос.

    Sponsored content


    Кандидатура Fey Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 11:07 am