Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+13
Gledalosho
Sabutai
Cekira
Gorump
Roxolana
Byalova
Bai.Kanio
Devilforce
Mistakes
Crusher
Freshtodeath
Froozy
Shatter
17 posters

    Кандидатура, Shatter, Fire.

    avatar
    Shatter


    Posts : 12
    Join date : 2012-05-09

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Shatter Mon May 14, 2012 10:58 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    -Героят ми се казва Shatter. Клас Mage е, мейн спек-а ми е Frost PvP, а офф спек-а - Fire PvE.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    -Казвам се Георги. На 19 години съм, от София. Следвам в Германия. Предпочитам да се обръщате към мен с "Жоро".

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    -Processor - AMD Phenom(tm) ll N930 Quad-core 2.00 GHz. 4GB Видео карта. Лаптопа ми няма проблеми с възпроизвеждането на играта.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    -Избрах вашата гилдия, защото имате доста високи изисквания, има хора, които са ми приятни и би ми било приятно да бъда заобиколен с възможно повече адекватни играчи.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    -Защото съм един от най-добрите PvP играчи в сървъра - всички ние сме се доказали както в PvP така и в PvE. Също така имам много опит с PvE-тo, готин съм като човек и наистина има място за човек като мен във вашия гилд. Също така съм и High Warlord...ааа да, пропуснах и скромността.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    -Използвам следните сайтове: WoWhead, Hydramist, Warcraftmovies, Guildszone, WoWWiki, Youtube.

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    -Pre-TBC и TBC не съм играл в този сървър. На WOTLK съм запознат с всички encounter-и. ICC25hc и 10hc progress-ите ми са до Lich King(запознат съм с тактиките).

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    -Използвам следните глифове: Molten Armor, Scorch, Frostfire bolt. Играя Fire по 2 причини - нямам Reign of Dead (ToC 25hc) и предпочитам да съппортвам рейда с 5те процента крит от импровед скорч, когато няма warlock с вдигнат Improved Shadow Bolt talent. Смятам, че arcane mage би се представял на всички босове по-добре от fire mage освен на Lich King encounter-a. Предстои ми да намаля хейста на героя ми до ~1040, сменяйки жълтите сокети от 12sp 10haste на 12sp 10crit. Приемам съвети от към гиър, въпреки че не смятам, че има нещо, което не знам.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    -Ролята на класа ми в рейд е: Ranged DPS, AoE DMG, Burst(Mage-овете са известни с бърстовете си), кайт, контрол, декърс(TOC25hc), spellsteal(TOC25hc), защита( Mana Shield и Ice Block ), раздаване на ядене, бъфкане с Intellect и Focus Magic, мобилност (Blink). Надявам се да не съм пропуснал нещо.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    -Нямам алтернативни герои.

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    -Правя над 20k dps на Deathbringer Saurfang.

    12: Имате ли познати в гилдията?
    -Да, имам - Hulck, Freshtodeath, Annelie, Fullrage, Nowisthetime, Darkavenger. Предполагам има и други, но в момента не се сещам. Рейдвал съм и с много други хора от гилдията.

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    -Да съм на линия 15минути преди начало на рейда, с готови гиър и спек, с купени регенти за бъфкане и маси за ядене. Не знам политиката на гилда ви относно фласките, поутионите и скроловете, но съм свикнал винаги да съм подготвен с тях.

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    -Не е проблем.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    -Ето скрийн:
    Кандидатура, Shatter, Fire. Wowscrnshot051412215406

    Това е преди смяната на сокетите, за която споменах по-горе. Също така трябва да си пооправя магиите и макротата.


    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    -Да, използвам го. Досега обаче не съм използвал BigWigs, а много хора ми го похвалиха и смятам да го пробвам.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    -Не. Това ще ми помогне да се представям още по-добре на рейд и да трупам доверие и репутация сред вас. Начина обаче, по който го правите, е от значение. Никой не е безгрешен, но смятам да се наложа като "клас лидер" на гилдията, защото наистина разбирам доста от класа си.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    -Няма да ги представям в хронологичен ред, причините са спрямо моята гледна точка, но винаги съм се раздавал на максимум по рейдовете и съм бил с приятелска нагласа към хората.

    The Dark Templars - Там бяхме заедно с Annelie (2v2 и 3v3 парта ми). Причината поради която излязохме от гилда беше несправедливия начин на раздаване на loot-а. След излизането ни Annelie дойде при вас, докато аз започнах търсенето на "правилната" гилдия.

    Azure Eclipse - С влизането ми, още в кандидатурата, бях изтъкнал причината на присъединяването ми към тях - взимането на 3 item-а, необходими ми за PvP. Те ме взеха въпреки това и след като взех item-ите - излязох.

    Angels of Agony - Напуснах заради лошото отношение на някои хора към мен, породено от завист от тяхна страна.

    Nefelin - Излязох, защото лидера на гилда беше неадекватен.

    Nurfed - Разделих се с гилда след разпадането му (напускането на повече от 50% от хората).

    E V E C - Напуснах заедно с Beattriss, защото бяхме разочаровани от поредицата провали на гилда и ни беше писнало от PvE. Създадохме PvP guild на име Public PvP Disgrace.

    Public PvP Disgrace - Disband-нахме guild-а поради ниския интерес на хората към PvP.

    Може да съм пропуснал някоя, но просто не се сещам за други в момента.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    -Използвам следните addonи:

    Общи и за PvP и PvE:
    Action Bar Saver 2
    Bagnon
    Combat Log Fixer
    Doom Cooldown Pulse
    Extra Bars
    Move Anything
    OmniCC
    Power Auras Classic
    SnowfallKeyPress
    Tidy Plates(Neon)

    PvP Addonи:
    Afflicted 3
    Gladius
    LoseControl
    Sound Alerter

    PvE Addonи:
    Atlas Loot
    Grid
    Mage Fever
    Recount
    Deadly Boss Mods

    Не използвам Unit Frame Addon, защото просто не ми трябва и съм свикнал със стандартния UI. Имам и модовете на PAC, необходими ми специално за Лича на 25hc.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    -Може би ме познавате като Birdfighter, Matron, Randomrandom, Ziqoboss. Преди време кандидатствах в гилда ви, но кандидатурата ми ( Birdfighter) беше отхвърлена поради тогавашната ми лоша репутация. Известен съм като един от най-добрите PvP играчи, играли някога в сървъра. В момента съм High Warlord. Играното ми време е почти 33 дена. Играл съм в много сървъри, но в момента съм се концентрирал върху играта си в dragonfire и arena-tournament.

    Бих се радвал да стана част от вашето семейство. Никой не ми е помагал с писането на кандидатурата. Също така не съм прочел нито 1 друга кандидатура, защото се стремях към максимална уникалност.

    Copyright Shatter.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Froozy Mon May 14, 2012 11:07 pm

    Май смао тук не си бил ,че искаш да влезнеш....КОНФЛИКТНИ личностни не ни трябват.Не ни интересува кой си на пвп ......ТВЪРДО "НЕ"

    ЕДИТ: [quote="Shatter"]
    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    -Защото съм един от най-добрите PvP играчи в сървъра
    [quote]


    Last edited by Froozy on Mon May 14, 2012 11:20 pm; edited 2 times in total
    avatar
    Freshtodeath


    Posts : 17
    Join date : 2012-01-21

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Freshtodeath Mon May 14, 2012 11:16 pm

    Знам го раидвал съм със него кадърен е прави дпс от мен "ДА"
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Crusher Mon May 14, 2012 11:17 pm

    Ако гледаме обективно на нещата... Една от най-добрите кандидатури в нашия форум.

    Без съмнение зад героя стои изключително кадърен играч. Само да вметна, че това е 1 от много малкото играчи в сървъра, който ми е взимал 2в2 арена, а това за мен е огромен критерий за силата на някого.

    Честност... Това също го оценявам. Ако приемем, че мизериите от миналото са останали някъде там, аз съм 100% да. Още повече, че Wreckless е неактивен, а аз запълвам местото за магове с алта си (макар да е сила).

    Та... ДА. Само Радо ще трябва да ти обеснява за пауър аурас ако ще те взимаме. И между другото очаквам да изкаже мнение.
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Mistakes Mon May 14, 2012 11:25 pm

    Сега репутацията ти по-добра ли е? Very Happy Не и от мен..

    П.П. Може да си добър в пвп-то, но не се заблуждавай, че си един от "най-добрите играли някога" .
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Devilforce Mon May 14, 2012 11:26 pm

    Добре да и от мен.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Guest Mon May 14, 2012 11:34 pm

    Кандидатурата е много изчерпателна и като цяло ми хареса. Тая репутация, която си си изградил с играчи в сървъра мен лично не ми допада ново, но се надявам да си си променил отношението. А и като се замисля колко активни фаяр мага имаме? Jeddek i и Wreckless ( които сега го няма ) съм сколонен да дам едно ДА

    Shatter wrote:3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    -Processor - AMD Phenom(tm) ll N930 Quad-core 2.00 GHz. 4GB Видео карта. Лаптопа ми няма проблеми с възпроизвеждането на играта.


    На пъг рейда лаптопа ти беше прегрял и дори не можа да започнеш рейда. Да се надяваме, че проблема е решен. Smile

    УСПЕХ
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Bai.Kanio Tue May 15, 2012 12:00 am

    na screena pi6e selfbuffed koeto vklu4va flaskove hrani skrol4eta i kvoto o6te se setish

    gledam 4e se opitva6 da izkara6 mazna kandidatura da e perfektna i sa prai6 na nahokan ma cifra me sumnqva6 ot kude idva tva samo4uvstvie da ne si selfmademillioner or smth

    ela na sebe si 6oto ako se durji6 taka 6ee si preklu4il i s toq gild o6te na 1ta sedmica


    az 6e ti kaja da za test period 6oto takiva stotici sa minali prez toq gild ma znam li moe da izleze6 seriozno mom4e

    samo pak 6ti kaja poleka sus samo4uvstvieto 4e znaeme si4ki vidove gamerski intrijki
    avatar
    Shatter


    Posts : 12
    Join date : 2012-05-09

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Shatter Tue May 15, 2012 12:07 am

    Прекалявате със смешните коментари... думите за адекватност ги връщам... само за тях съжалявам. Егото ми е с покритие и не мисля, че съм прекалил.

    Bai.Kanio wrote:na screena pi6e selfbuffed koeto vklu4va flaskove hrani skrol4eta i kvoto o6te se setish

    gledam 4e se opitva6 da izkara6 mazna kandidatura da e perfektna i sa prai6 na nahokan ma cifra me sumnqva6 ot kude idva tva samo4uvstvie da ne si selfmademillioner or smth

    ela na sebe si 6oto ako se durji6 taka 6ee si preklu4il i s toq gild o6te na 1ta sedmica


    az 6e ti kaja da za test period 6oto takiva stotici sa minali prez toq gild ma znam li moe da izleze6 seriozno mom4e

    samo pak 6ti kaja poleka sus samo4uvstvieto 4e znaeme si4ki vidove gamerski intrijki



    Толкова много неща мога да кажа за този коментар... просто не знам как си се задържал в гилда след като не показваш никакво уважение към труда на другите, държиш се арогантно, пишеш на латиница и пишеш най-големите глупости някога.
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Bai.Kanio Tue May 15, 2012 12:14 am

    how fascinating, please continue to expose yourself.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Byalova Tue May 15, 2012 1:31 am

    Нямам думи може би най-изчерпателната кандидатура която съм чел в този форум може да се повтарям от думите на Боян за което се извинявам... Не толерирам ПВП немога да го играя а и не ми е интерестно нознам, че добрите ПВП играчи са добри на ПВЕ ... имаш доста познати в гилда от които е и Пухчо незнам дали трябват магьосници но съм "ДА" пък каквото стане Късмет...
    Roxolana
    Roxolana


    Posts : 55
    Join date : 2012-03-26
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Roxolana Tue May 15, 2012 1:37 am

    Друже, добре ти вървеше кандидатурата и си прецака шансовете с гръм и трясък. Сам го каза - искаш да станеш част от нашето "семейство". Точно като всяко семейство и ние не сме във възторг при подобно враждебно поведение спрямо членовете си. Макар да съм съгласен, че коментарът на колегата е доста форсмажорен, очевидно трябваше да се поучиш именно от него и да заглушиш егото си поне закратко. Дали нарочно или не, този кратък, изписан на латиница текст, съдържаше както провокация, така и подарък - възможността за личностен растеж (или поне възможността да ни демонстрираш такъв). За нещастие ти не съумя да погледнеш отвъд редовете и да надмогнеш предизвикателството им.
    Не.
    Gorump
    Gorump
    Guardian Angel


    Posts : 83
    Join date : 2011-07-12

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Gorump Tue May 15, 2012 1:52 am

    Birdfighter

    Цялата истина.
    Cekira
    Cekira
    Bloodlord


    Posts : 51
    Join date : 2011-07-09

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Cekira Tue May 15, 2012 2:02 am

    “1. …Никой не е безгрешен, но смятам да се наложа като "клас лидер" на гилдията, защото наистина разбирам доста от класа си.

    2. ….и ни беше писнало от PvE. Създадохме PvP guild на име Public PvP Disgrace.

    3. ….Напуснах заради лошото отношение на някои хора към мен, породено от завист от тяхна страна.

    4. …Nefelin - Излязох, защото лидера на гилда беше неадекватен.”


    1. Добре че си ти, че точно се чудехме кой да ни обясни как се играе с мейдж.
    2. Ако толкова лесно ти писва от PvE, не ти трябва нашия гилд.
    3. Лошото отношение никога не е породено само от завист. Някои хора с подобни на твоите PvP постижение се ползват с доста голямо уважение и любов.
    4. Той има един чувал с отрицателни качества, но определено не е неадекватен.

    От мен повече от твърдо НЕ. Да не говорим, че съвсем не сме го закъсали за магове. За днешния рейд се бяха записали само 4.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Devilforce Tue May 15, 2012 3:22 am

    Ц.ц.ц.цЦ.ццЦ..цц а тръгна толкова добре винаги съм казвал че излишния спам от страна на кандидатите само им вреди.
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Sabutai Tue May 15, 2012 6:10 am

    Мафиот N:2. Не ни трябва такъв човек. 1 година тъпках егото на на един сега не ми се тъпче и на друг човек. Може да си голям, ама го дръж за себе си и мека хората да го казват а не ти. Това е моя съвет.
    Добра кандидатура, но съжалявам Не от мен. Ще има конфликт между тебе и играчи от гилда.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Guest Tue May 15, 2012 6:41 am

    Извинявам се на кандидата не съм видял,че е написано кой е бил предишният му ник. Пас съм по кандидатурата.


    Last edited by Nickie on Tue May 15, 2012 9:06 am; edited 1 time in total
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Guest Tue May 15, 2012 7:37 am

    Не ми се пишат романи, просто ще кажа НЕ.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Crusher Tue May 15, 2012 9:01 am

    Shatter wrote:
    Преди време кандидатствах в гилда ви, но кандидатурата ми ( Birdfighter) беше отхвърлена поради тогавашната ми лоша репутация.

    Написал си го е момчето. И да, сбърка, като отговори на Канио, който както винаги макар и рядко да коментира го прави с точно определена цел и на място.

    За съжаление не му стига опита да оцени тези тестове и да прецени как да реагира на тях, това е очевидно. А... и друго. Клас лидери нямаме. А и дори да имахме.. Наистина понасянето на критика по един спокоен начин е качество, което ценим високо, защото това се случва всеки ден и ако го нямаш, няма как да издържиш дълго. Което всъщност написа и Кристиян(Канио дъ хуй). А, да... И Богдане, Мафиота се промени... много откакто бяхме в Нефелин.

    Все пак... успех.
    Gledalosho
    Gledalosho
    Elite Guard


    Posts : 41
    Join date : 2011-10-07
    Age : 34
    Location : Jambol

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Gledalosho Tue May 15, 2012 10:49 am

    Добре, виждате какво е правил при предишните си гилдии .
    Captain Arrogance не ни трябват.
    НЕ от мен!
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Maximize Tue May 15, 2012 12:17 pm

    Gledalosho wrote:Добре, виждате какво е правил при предишните си гилдии .
    Captain Arrogance не ни трябват.
    НЕ от мен!

    +1 "Не" и от мен.
    avatar
    Annelie
    Champion


    Posts : 54
    Join date : 2012-03-25
    Age : 30
    Location : Перник

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Annelie Tue May 15, 2012 6:10 pm

    От мен ДА, не защото ми е парт, а защото наистина мисля че ще вдигне нивото на маговете в гилдията. С лоша репутация е, но това е от преди, сега се е променил. Кога наскоро сте чули да е измамил някои или да е направил някаква мизерия? Залитнал е малко и е направил грешки, но вече ги е осъзнал и не мисля, че ще ги повтори. Смея да твърдя, че аз го познавам най-добре и смятам, че има място в семейството ни. А относно това, че не ни трябват магове - никога няма да ни е излишен подобен играч. Кoгато играем арени дори в най-напечените и натоварени ситуации той успява да остане спокоен и да не се панира. Според мен точно такива играчи трябва.
    Надявам се с този коментар да променя мнението ви и да преразгледате коментарите си.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Hulck Tue May 15, 2012 10:32 pm

    До колко се е променил незнам,но сме рейдвали заедно за кратко и е адекватен,разбира си героя,прави добър дпс.
    И нещо друго за което неможе да се спори...няма по добър пве играч от добрия пвп играч,ии да тия от вас които не играят пвп може да си мислят друго и нека си мислят лошо няма Very Happy
    Казвам му ДА пък ако не се получи лесно може да го кикнете.
    Aypa
    Aypa
    Guardian Angel


    Posts : 249
    Join date : 2011-08-13

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Aypa Tue May 15, 2012 11:36 pm

    Аз давам не.Дадох не и на предната му кандидатура.Мисля,че не ни трябват хора които да създават интриги(аз съм достатъчен). Smile
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Crusher Wed May 16, 2012 7:24 am

    Трябват ни хора, които издържат на напрежение и имат състезателни качества. От написаното дотук от най-близките му той е такъв. А за мен препоръките са основен фактор при взимане на решение. От това, което аз съм видял, картинката не е по-различна. При предната кандидатура си затворих очите, защото имахме и много магове, но тук вече няма да стане. Още в първия пост личи голямото желание и внимание към детайла и ако се гледаше по обективен начин, а не емоционален начин, нямаше да има и едно не. И колкото повече НЕ-та има заради миналото и ДА заради настоящето, това все повече ще показва правилното решение. За съжаление не можахме да говорим в тс, но аз споменах по-важните неща.

    Към Жоро - бъди внимателен, защото тестовете за теб тепърва започват и помисли в каква светлина искаш да те приеме новият ти отбор. Всичко зависи най-вече от теб. Моята задача е да осигуря условията.

    Не разочаровай хората, които ти гласуваме доверие и опровергай останалите, че са грешали, съдейки за теб по миналото. Желая успех и приятни моменти с гилда.


    Last edited by Crusher on Wed May 16, 2012 7:34 am; edited 1 time in total

    Sponsored content


    Кандидатура, Shatter, Fire. Empty Re: Кандидатура, Shatter, Fire.

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 4:10 am