Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


5 posters

    Sadneess Feral Druid

    avatar
    Sadneess


    Posts : 1
    Join date : 2012-07-11

    Sadneess Feral Druid Empty Sadneess Feral Druid

    Post  Sadneess Wed Jul 11, 2012 2:12 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    1) Sadneess,Druid,Feral-DPS,Feral-Tank.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име?
    2) Казвам се Велислав Тодоров на 19 години от град Плевен.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    3) Процесор: Intel Duel Core 2.22 , RAM:4 GB , Nvidia 512. Нямам проблеми като цяло със wow и със рейдове от 25 души.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    4) Избрах ви защото сте една от малкото guilds който прогресираха на ниво Cata и като цяло ми писна от Icc DF style.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    5)Защото си разбирам от героя също така притежавам качества който биха помогнали за развитието ви от към PVE. Не съм конфликтна лично,понасям на критика и мога да работя в екип.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    6)В DF бих казал ,че стигнах максималното развитие на F druid но все пак това е LK. В Cata преглеждам форуми и от там взимам полезна информация която я развивам по собствен начин.

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?
    7)Играя F druid вече 4-та година мисля ,че съм постигнал всичко в DF откъм gear и от към чистене.

    Какво сте чистили, с коя гилдия и в кой сървър?
    PreTBC:Не съм цъкал.
    TBC:BT hujal SWP
    WotLK:Всичко от 5 man istance до 25 icc hc
    Cataclysm:Ами за Cata нямам никакъв опит все още но се надявам това да не е проблем също така съм готов да се запозная с тактики на Bosses.

    В свалянето на кои от изброените босове сте участвали като гилд фърст убийства? (Т.е. да сте били част от рейда, когато даден бос е бил свален за първи път от вашата гилдия.)

    Еми в icc бях на първият рейд на всички bosses освен на LK 25 hc бях на 2-рия рейд когато пак падна.

    8: Опишете стила си на игра.
    8 )Използвам всичко възможно за помощ на рейда от това да права дпс или да танквам до Cyclone, Innervate , Rebirth , Tranquility.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    9) Да права ДПС или да Танкам , да съм възможно най-полезен на guilda.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    10)Алт герои нямам но в cata това лесно може да се промени.

    11: Имате ли познати в гилдията?
    11) Еми имам познати в гилдията. С повечето се познаваме от DF.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    12) Преди рейда да съм се подготвил с необходимите неща като фласкове, скролове таланти ако ще се налага да сменям за някой босс, също така мотивацията не трябва да е на заден план.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    13) Няма никакви проблеми дори ако трябва да се стой и до по късно.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    14)Ето InGame Screenshot : http://prikachi.com/images.php?images/132/5003132L.jpg

    15: Използвате ли Boss Modes Addon? Кой? Ако отговорът е НЕ - защо?
    15)В момента нямам адона в wow защото не намерих addon които да работи в cata.Ако вие имате работещ няма да е проблем да ми се изпрати или да ми се даде линк да го изтегля.Това бих казал ,че е задължителен аддон за wow според мен.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    16: Ами не са ме критикували защото няма много добри Ф druidi в DF, че да са ме критикували но ако ми се направи такава критика няма да има проблем за мен но когато се критикува човек относно нещо ще е добре да се обоснове ясно и точно и да му се обясни какво е сгрешил.Рейд лидера трябва да се слуша винаги така, че съм готов за вашите критики и инструкции.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии?
    17:Ами аз все още играя в DF но вече ми омръзва и съм готов да играя Cata, В Rise above hate съм в момента.Предишната ми гилдия беше МЕТОД но се разпадна.

    18: Кои адони ползвате?
    18)Използвам само ДБМ но в момента в ката имам BadKitty и за heal Vuhdo.

    19: Какво означава да бъдеш добър teamplayer (отборен играч)?
    19)Да се разбираш с играчите,да правиш компромиси за тях да си помагате в различни ситуации.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н.
    20) За този въпрос мисля да кача 2-3 screenshots от ДФ да покажа на какво ниво съм бил там и на какво се надявам да постигна в cata.

    http://prikachi.com/images.php?images/831/4691831e.jpg DPS - DB
    http://prikachi.com/images.php?images/203/5003203x.jpg Tank-ICC 25 Stamina bot.
    avatar
    Hatesleep


    Posts : 4
    Join date : 2011-07-29

    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Hatesleep Wed Jul 11, 2012 2:20 pm

    Аз съм ДА, точен е винаги помага и разбира от друида си,плюс това още един оф спек танк ще ни е от полза за 10тки и рдф-та.
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Chepie Wed Jul 11, 2012 3:49 pm

    също така съм готов да се запозная с тактики на Bosses.

    Надявам се наистина да си сериозен и да го направиш. Да от мен.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Froozy Wed Jul 11, 2012 4:58 pm

    ОООООООО мега скилнатия друид.ОТ дф го знам , че е сериозен и наистина е един от малкото ,които го цъкат ферала.

    Категорично "ДА" !
    avatar
    Guest
    Guest


    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Guest Wed Jul 11, 2012 5:48 pm

    Задоволителна кандидатура, спомням си че веднъж бяхме с теб на наксрамас 10 не съм гледал дпс, но ми направи впечетление това че си адекватен на босовете като цяло. Да и от мен.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Devilforce Wed Jul 11, 2012 7:52 pm

    Имал съм възможноста да играя с него така че има ДА и от мен.
    avatar
    Guest
    Guest


    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Guest Wed Jul 11, 2012 7:59 pm

    cheers

    Sponsored content


    Sadneess Feral Druid Empty Re: Sadneess Feral Druid

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 8:34 pm