Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+8
Mistakes
Hulck
anile
Heavenhell
Saloniuss
Nickie
Maximize
Smurrfche
12 posters

    Кандидатура Snoofcho Druid

    avatar
    Smurrfche
    Champion


    Posts : 7
    Join date : 2012-11-29

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Smurrfche Sun Dec 02, 2012 3:14 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Snoofcho (имам намерения да игра Resto Druid

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име?
    На 19 години от гр.Поморие.Името ми е Мартин
    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    CPU: Intel Core Dui E3300 2.5 Ghz
    Video: Nvidia GE force GT 630- 2gb
    Ram: 2 GB
    С интернета до сега не съм имал проблеми.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    Имам приятели при вас който ми предложиха да пусна кандидатурата си.Виждам и доста познати лица с който съм райдвал много и имам добри впечатления.Сигурен съм че прогреса в PVE аспекта ще е отличен и имам желанието да бъда част от него.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Много хора тук биха казали че са перфектни dps-и и не грешат никога.Ако ме приемете ще имате един от най-отдадените играчи.Не пропускам райд освен ако нямам технически проблеми.Стоя до последно и може да се разчита на мен по всяко време!Помагам на всеки с каквото мога.Като защита мога да кажа че в DF за 4 месеца бях пропуснал 3 райда (на 2 от тях просто не бях удобрен в Raid planer-a )

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Wowhead,Wowwiki,MMO-champion,Youtube

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?
    С Друид играя от пач 3.0.9.Имам played time 200 дена с този герой.Перфектно съм запознат с възможностите му и умея да ги прилагам според нуждите от екаунтера.
    Какво сте чистили, с коя гилдия и в кой сървър?
    PreTBC:AQ -Azure Eclipse- DF
    TBC: BT-Azure Eclipse-DF
    WotLK:ICC,Naxx,VOA,OS,Ulduar(част от босовете)ТОC --DF
    Cataclysm:BOT (Halfus и Valiona) BWD:(Маgmaw,Chimeron,Maloriak,Arthamedes)---Molten и Freakz

    В свалянето на кои от изброените босове сте участвали като гилд фърст убийства? (Т.е. да сте били част от рейда, когато даден бос е бил свален за първи път от вашата гилдия.)
    Всички босове който гилда е убивал.По известните са това- (На всички съм присъствал като Resto Druid)

    WOTLK: Lich King 10 (N и HC) Lich King 25 (N и HK)
    Имам и участие на 2 PVE Евента в DF отново като Resto Druid.
    Cata: Magmaw,Maloriak,Chimeron,Halfus,Valiona (на тях съм играл като Shadow Priest)

    8: Опишете стила си на игра.
    Използвам максимума от героя.Обичам да тествам и постоянно да сменям таланти и глифове в търсене на най-добрият баланс.Не искам това да се разбира погрешно и ще правя тези неща във важна битка...

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Най основната е Combat ress по нареждане от Raid Лидера.При някой босове се налага дебъф или CC (Корени или Cyclone).Давам innervate при необходимост и ако това не пречи на healing-a ми.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    В Blizzard нямам никакви герой но мога да играя с Shadow Priest.

    11: Имате ли познати в гилдията?
    Да има хора от стария ми гилд който членуват тук.Ето и конкретни имена:
    Lost,Florymount,Mistakes,а със Salonius много често играхме BG-та заедно(аз хилвам той бие Very Happy )Може и да има други просто доста от тях са с различни имена сега и не мога да ги разпозная.Моля да бъде извинен ако съм забравил някого.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Да ми е свободна вечерта,Online ingame и в TS 15 мин преди Inivite start.Repair на итемите.При непознаване на екаунтера да съм гледал клипове от битката,както и да имам подходящи таланти и глифове ако се изисква от определен бос

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Абсолютно не.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    Все още нямам герой.Не ми се вярва да изисквате тази точкa с герой от DF или Molten.

    15: Използвате ли Boss Modes Addon? Кой? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Да изпозлвам DBM.Следи cd-ta на фази и на самия бос.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Не е проблем стига да е на място.Изслушвам всякакви мнения и опитвам по другия начин.Не спестявам и такива когато виждам че някой не си върши работата както трябва.Относно съобразяването с райд лидера бих казал че това стой на първо място когато започваш боса.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии?
    Членувал съм в две гилдии.Първата ви е известна на всички а именно Azure Eclipse.От началото до края на гилда бях с тях.Не съм ги напускал просто гилда се разпадна поради причини който не искам да коментирам.В момента съм в TDT (друга позната гилдия) и играя с тях в Molten. Също не съм ги напускал.Или с 2 думи не напускам гилдиите просто те се разпадат (за голямо мое съжаление )

    18: Кои адони ползвате?
    Recount/Scada,Atlas Loot,Chatter,Grid,Clique и споменатият по горе DBM

    19: Какво означава да бъдеш добър teamplayer (отборен играч)? НА първо място никога да не обвиняваш играч от гилда заради грешка.Никой не е застрахован от такива.Другото важно нещо е да помагаш на хората когато е по силите ти.Да изслушваш всички и да не налагаш своето мнение.Лично за мен е много важно и се старая да го изпълнявам винаги е ,да не поставям интересите си пред тези на гилда!

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н: Играя от 2009 година.Започнах в DF с друид.Играх основно PVP до началото на 2011 година.От там до сега PVE-то е моята слабост.През тази година взехме решение с гилда ми (AZure EClipse) да се преместим в Wow Freakz.След като там нещата не потръгнаха,бях съветван от познати в TDT да играя с тях в Molten.Tа сега съм там но се надявам скоро да усетя истинската тръпка от играта в Blizzard

    п.П: Искам само да добавя, че много хора от вашият гилд ме познават с лошо.Преди време гилдиите ни бяха съперници във всичко.Казвал съм не една и 2 лоши думи за вас.Няма как да си върна думите назад.Незнам по какви причини съм ги казал (т.е дали съм отговарял на някого)но предполагам че е било от съперчническа агресия.Неведнъж съм защитавал интересите на гилда ми, но просто такъв човек съм си! Искам всичко което е ставало в DF да си остане там... също така искам да се извиня на хората който съм засегнал и които все оше имат лошо мнение за мене.Това е нов сървар/ново начало за мене с нови цели и бих желал да започна на чисто ако ми дадете тази възможност! Благодаря за отделеното време
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Maximize Sun Dec 02, 2012 3:54 pm

    Аз съм един от хората, които също те помнят с лошо, но гледам да оставям лошите спомени назад. Хубава ти е кандидатурата и знам, че можеш да си играеш класа. Както каза - нов сървър, ново начало. Аз ти давам "Да"
    Nickie
    Nickie
    Guild Master


    Posts : 65
    Join date : 2012-09-03

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Nickie Sun Dec 02, 2012 3:58 pm

    Винаги съм казвал, че е хубаво да уважаваш всички (до няква степен) и да не говориш и убиждаш пръбързано, защото никога не се знае дали няма да упреш до този човек. Към "враждата" м/у гилдиите винаги съм се отнасял с насмешка и не сам я приемал на сериозно,а и като цяло не ме интересува особено кой к'во говори за мен. На някои хора обаче това не им е приятно, не сме на 15-16 години и в един момент е товарещо в средата която ползваме за разтоварване и забавления някой да те псува, убижда и омаловажава труда ти.

    Аз като цяло от самото начало бях готов да ти дадем шанс, но колектива ни е така устроен,че мнението на всеки е важно. Именно за това (дори да ти се струва глупаво) те накарахме да пуснеш тази кандидатура. Виждам си се извинил на хората които си убидил от тях зависи дали ще ти простят и дали ще ти дадат шанс.

    Самата кандидатура не е зле написана и на мен лично ми хареса, че признаваш и осъзнаваш това което си направил и си склонен да се подобриш.

    Няма да дам конкретен отговор тъй като както казах според мен тези които си убидил трябва да решат,но съм по-скоро за присъединяването ти.

    Успех.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Saloniuss Sun Dec 02, 2012 4:12 pm

    Предполагам че не сме деца вече, че да гледаме кой,кога и как бил обидил друугия... вместо да си помагаме един да друг и да се развиваме/играеме без такива глупости. Всеки е бил на мач и всеки е хранил другата агитка на това му викат съперническа злоба при всеки я има, ти си ни хранил нас ние сме те хранили тебе и това е част от кръговрата на простотията... Аз далеч съм надрастнал тези неща и на този етап знам, че ще си добро полълнение към гилдията. Видждам, че съжаляваш за минали постъпки и от мене имаш "ДА"
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Heavenhell Sun Dec 02, 2012 4:41 pm

    Понякога едно "извинявай" е достатъчно. Попадал съм в такава ситуация и знам , че е кофти да не можеш да върнеш думите си. ДА от мен.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  anile Sun Dec 02, 2012 9:25 pm

    Оценявам отговора, който даде на въпроса ми(така приемам написаното) и ти казвам "Не". Това естествено не бива да те обезкуражава, по-скоро обратното. Ние също сме колектив вече 5 години, минахме през 3 поколения, 4 сървара и т.н.- гилдията винаги е била на първо място за всеки един от нас. Ти имаш грехове спрямо botd и ако съотборниците ми ти дадат шанса ще следя лично дали ще ги изкупиш, което съдейки по силните ти думи не би било проблем за теб.
    Желая ти успех. Дано имаш шанса да промениш "общото мнение на някои хора от гилдията" за себе си.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Hulck Sun Dec 02, 2012 11:05 pm

    Не ми харесва е така някой си да храни друг защото е направил нещо по-бързо или по-бавно,по-добре или по-зле...или просто защото му е съперник в игра...
    Мнението ми няма да е различно и за хора от гилда,които тръгнат да се заяждат с друг без или поради някакви безсмислени причини.
    Не обичам да влизам в конфликти,но изградя ли си лошо мнение за някой трудно го променям и на тоя етап съм Не.
    Ако може един въпрос: Ако още си бяхме в фрийкз щеше ли да я видиме тая кандидатура ?
    Успех,все пак не зависи само от мен Smile
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Mistakes Sun Dec 02, 2012 11:23 pm

    Smurrfche wrote:доста познати лица с който съм райдвал много и имам добри впечатления

    Май нямаше много добро мнение за мене, когато Bonereaper-а ми "обясняваше" как да си играя класа? Както и да е, аз дори се радвам, че нещата се стекоха така и влязох в ботд, защото там намерих един доста по-сплутен колектив, който вече беше минал през доста повече. Също така, обаче, не мога да отрека що за човек си. Ти си (или поне в Азуре беше) изключително отговорен и супер надъхан относно гилдията и играта като цяло, което е доста добро качество. Аз нямам нищо против теб, така че ще се въздържа от оценка, тъй като наистина има хора, които определено не ти се радват и както виждаш имат доста лошо мнение за теб. Успех!
    avatar
    Smurrfche
    Champion


    Posts : 7
    Join date : 2012-11-29

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Smurrfche Mon Dec 03, 2012 12:08 am

    По въпроса на Hulck: Първо във Freakz вие бяхте хорди а аз aliance...По въпроса ти мога да разбирам следното: Мислиш си че пускам кандидатура само и само да играя в Blizzard и едва ли не Целта (да играя Blizz) оправдава средствата (да търпя под името да седи името на Brotherhood).Ако това имаш предвид си в огромна грешка...Ако играех Freakz и имаше възможност от Aliance да бъда Horde и нивото на сървара беше като това в Molten отговора ми е ДА бих си пуснал отново кандидатурата тук.Не оставяйте с грешно впечатление че само защото сте в Blizzard ви се извинявам и т.н! Дори ако играехте в DF отново бих го направил.Мисля че този отговор трябва напълно да отговаря на зададеният въпрос Smile

    Относно Mistakes: Не вярвам да съм казвал неща за класс който не разбирам но ок щом го казваш ти не мога да оспорвам защото нямам никви доказателства...Но ако съм го направил защо тогава те поканих на гилд срещатата през Февруари...Казах ти за нея ти каза не съм от гилда аз ти казах това не е проблем все пак си бил...Ти каза че неможеш или нещо от тоя род.Тогава дори дойде твоя приятел Maniacbg.Нещо просто не ми се вързва да съм те обиждал или упреквал (което пак подчертавам че не ми е в стила и не помня да съм го правил за класове от който НЕ разбирам)а после да те каня на гилд среща ... Smile Не бях само в Azure такъв съм си просто.Очаквах да чуя и твоето мнение по кандидатурата ми (т.е съгласен ли си или не да съм в гилда) Незнам защо не си сподел Твоето мнение което не би трябвало да се влияе от това какво другите мислят за мен.Все пак не даваш такова от имено на всички и не вярвам някой да ти направи проблем ако ми кажеш ДА или да те поздрави ако ми кажеш НЕ Smile
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Mistakes Mon Dec 03, 2012 8:01 am

    Казах ти, че нямам нищо против теб и ако не виждаш, дори казах някоя добра дума за теб
    Колкото до въпросната гилд среща, ти ме беше поканил и на следващия ден мисля, че ме кикнаха и ти ми каза, че въпреки това, че не съм в гилда все пак мога да дойда. А от отговор се въздържам, защото, както казах, има много хора, които имат лошо мнение за теб и те трябва да решат въпреки всичко, което си говорил (аз си нямам идея какво е, защото не посещавам форума на дф).
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Devilforce Mon Dec 03, 2012 3:18 pm

    Аз съм на мнение че детските истории трябва да си останат в шибания Дъ Фак сървър. А и човека се е извинил евала му за което така че Да от мен.
    Nemecc
    Nemecc
    Bloodlord


    Posts : 19
    Join date : 2012-03-29
    Age : 32

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Nemecc Mon Dec 03, 2012 3:38 pm

    anile wrote:Дано имаш шанса да промениш "общото мнение на някои хора от гилдията" за себе си.

    С тази кандидатура успя да промениш моето мнение за теб до някаква степен, а и ми хареса това, че се извини ... ДА от мен

    П.П
    Пиша главно зареди новия ми подпис хаха bounce
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Guest Mon Dec 03, 2012 8:35 pm

    и аз съм склонен да му дам да Smile
    avatar
    Warxlord
    Champion


    Posts : 68
    Join date : 2011-11-16
    Age : 27
    Location : In The Middlem Of Nowhere

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Warxlord Mon Dec 03, 2012 9:01 pm

    И мойто мнение го промени с тая кандидатура.Колкото и да сме са хранили взаимно все пак всеки заслужава 2ри шанс(дори и аз напраих грешка),а и да близз си е ново начало.Да са надяваме , че няя иаме поече проблеми.

    ПС: By Froozy(пиша от тук, че няям рег)

    ПС2: :Д Въпреки,че почвам от утре ,пак реших да дам някфо мнение(сорри ако не е трябвало)
    puffkatazzz
    puffkatazzz
    Guardian Angel


    Posts : 78
    Join date : 2011-06-30
    Age : 34
    Location : Пирдоп/Софиа, България

    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  puffkatazzz Tue Dec 04, 2012 10:28 am

    Не знам кво е ставало преди с тоя пич, не ме интересува, а и мненията ви за него са на кантар.

    ДА от мен, понеже ми хареса кандидатурата.

    Sponsored content


    Кандидатура Snoofcho Druid Empty Re: Кандидатура Snoofcho Druid

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 9:19 am