Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


    Кандидатура - VampireMind

    avatar
    Vampiremind


    Posts : 1
    Join date : 2015-04-15

    Кандидатура - VampireMind Empty Кандидатура - VampireMind

    Post  Vampiremind Wed Sep 21, 2016 3:41 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:

    VampireMind, Rogue, Subtl, Outlaw

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име?

    26, Бристол, Митко

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.

    Core i7, Nvidia 940

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?

    Преди година бях в гилда и бях много доволен от хората от от самата организация като цяло. Преместих се да живея в Англия(преди около година) и просто нямах време да разцъквам WoW. Бих желал да се завърна обратно.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?

    Защото съм опитен и съм пич.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?

    http://wowhead.com
    http://icy-veins.com
    http://google.co.uk ^^

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?

    TBC - Всичко
    WOTLK - Всичко
    Cataclysm - Всичко
    MoP - Не съм минавал даже и Dungeon на този експанжън.
    WoD - Всичко
    Legion - Минал съм половината Dungeon-и на Heroic.


    8: Опишете стила си на игра.

    Динамичен.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?

    Mele DPS

    10: Имате ли алт герои? Какви?

    Може да се каже. Имам 1 Praist с който не играя.

    11: Имате ли познати в гилдията?

    Мисля че имаше двама Кериган и Херц. Поне те са ми направели впечатление.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?

    Най-малкото е да си наясно къде отиваш и какво трябва да правиш в самия рейд. т.е. да си запизнат с лайоута, босовете, техните скилове, фази и т.н. също така да си навреме (да не кажа поне 30мин преди началото). И ако си с гемове, енчанти, фласки и т.н. печелиш бонус точки.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?

    До някъде да. Тъй като аз работя до към 24ч мое време, а в България това е 2ч след полунощ. Така че ако се проточи рейда до късно мога да се включвам 7 дни от седмицата.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.

    prikachi.com/images/102/8916102o.jpg


    15: Използвате ли Boss Modes Addon? Кой? Ако отговорът е НЕ - защо?

    DBM + GTFO

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?

    Никакъв проблем. За да е успешен един рейд освен хората да бъдат подготвени за него трябва и да следват разпорежданията на рейд лидера.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии?

    Brothers Of The Death. Причината за раздялата е, че се преместих да живея в друга държава и в началото нямах свободно време което да отделя на World Of Warcraft.

    18: Кои адони ползвате?

    Auctioneer, DBM, GTFO, Recount, Sexy Map.

    19: Какво означава да бъдеш добър teamplayer (отборен играч)?

    Означава да се съобразяваш с другите играчи.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н.

    Играя WoW в Private Server-и от TBC. Винаги съм играл Rogue (пробвал съм почти всички други класове не просто не ми допадат). Като Private Server-и съм играл в Toxic-Wow който след време беше затворен и възкрасен като Molten-Wow. В тези сървари съм играл TBC, WOTLK и Cataclysm. Когато излезе WoD започнах да играя в Blizzard. Като Play time най-много съм играл TBC, WOTLK и WoD.

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 1:37 am