Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


4 posters

    Кандидатура за : Brotherhood of Death

    avatar
    Cruell
    Guest


    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Cruell Tue Oct 04, 2011 11:50 am

    1 . Cruell , Дестро Лок ( 2 - та Специалност ми е ПВП )
    2 . Казвам се Вани,но предпочитам да се обръщате към мен с името на Героя,на 18 години съм от София.
    3 . Процесор : AMD Sempron(tm)Processor 3000+
    Рам Памет : 2 GB DDR2
    Видео Карта : Nvidia GeForce 9400 512 mb
    4 . Избрах БОТД защото чувам единнствено хубави отзиви за този Гилд.
    Умея да поемам отговорност , не ми се налага да ми се обяснява допълнително.
    5 . Очаквам просто колективност и добра игра от страна на играчите.
    Просто един добре сформиран Рейд.И съм готов да дам всичко от себе си за доброто на Гилда.
    6 . Играя от 3 години с Ларлок. Имам опит в ПВЕ-то . Свалял съм в ИЦЦ Всичките до Синдрагоса.
    7 . Играя с следните Глифове : Glyph of Immolate - Предпочитам го защото увеличава ДМГ-а на Иммолеит с 10 %.
    Glyph of Conflagrate : Този Глиф съм го сложил Conflagrate Да не Консумира Immolate Който е на определения Таргет.
    Glyph of Life Tap : Него го използвам защото ми дава 20 % от Спирита в Спелл Палър
    Ротацията ми е : Curse of Elements -> Coruption -> Immolate > Conflagrate -> Chaos Bolt -> Incinerate и Съответно Лайф Тап след като ми изтече бъфа от Глифа.
    8. Професии : Enchanting - 365 Engenering - 405
    9. Да имам познати : Lesley , Snoopcat.
    10. За мен да се подготвя за Рейд означава : Да съм 20 мин по рано от обявения час с ПВЕ Гиара с Скролове,Фласкове и достатъчно Soul Shards и Разбира се да изчакам да ме Инвайтнат без да досаждам допълнително.
    11. Никакъв Проблем.
    12. Кандидатура за : Brotherhood of Death 3890967b
    13. Не съм използвал Team Speak Но не е проблем за започна да го позлвам
    14 . Да.
    15 . Не е проблем да бъда критикуван.Така ще подобря уменията си.
    16 . Sugar.Разделих се с тях защото Гилда се разпадна.
    17 . DBM,AtlasLoot,Recount.
    18 . Искренно се надявам да бъда одобрен защото давам Всичко по силите си за определения Рейд.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Guest Tue Oct 04, 2011 2:25 pm

    Ако това са ти талантите, то те са грешни, също така и глифовете, които използваш! -> http://armory.dragonfire-bg.net/character-talents.xml?r=DragonFire&cn=Cruell&group=1

    Ротацията ти е "малко" объркана.

    Относно екипировката ти - липсват ти енчанти на повечето предмети, нямаш трета дупка на колана + гем, кви са тия спелл пенетрейшън гемове? Мета гема не трябва да е такъв.

    На ей този бинд shift + f можеш да си сложиш тринкета с use (hit + spell power proc).

    Гилдията не се нуждае от destruction warlock, а по скоро от affliction warlock!

    Ето справка - Свободни места - https://botd.forumotion.org/t4-topic

    Affliction Warlock - [Medium]
    Demonology Warlock - [Low]
    Destruction Warlock - [Low]

    Легенда:

    [Low] - Гилдията не се нуждае от съответния клас. Приемат се кандидатури само на изключителни играчи, които могат много да вдигнат текущото ниво на този клас.
    [Medium] - Гилдията се нуждае от съответния клас. Приемат се кандидатури на играчи поне на нивото на останалите си колеги вътре. Изисква се определено ниво на екипировка, познания в инстанциите, опит и прочее.
    [High] - Спешно се нуждаем от играчи от съответния клас за рейдовете си. Склонни сме да приемем дори играч с по-слаба екипировка и без богат опит, в който да инвестираме време и който да се включи веднага в рейдовете.

    Аз ти казвам НЕ.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Crusher Tue Oct 04, 2011 3:36 pm

    Бахти, Кала, ти го разкости човека Laughing

    Иначе нелоша кандидатура, но и от мен имаш Не. С оглед и на горния коментар. Smile

    + Старата гилдия Sugar аз лично съм чувал много добри думи за тях.
    + Са ти и биндовете и тн.
    + Е и доброто ти отношение и подход към кандидатурата, което лично за мене е много важно.
    - Са ти всичките забележки, за които спомена Sysx.

    Бтв сега като се позамисля малко повечко... Колко и кои са ни активните дестро лоци в момента? Аниле Зоркото и..? Rolling Eyes

    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Byalova Tue Oct 04, 2011 5:04 pm

    Играл съм с момчето в Sugar на времето. Може да играе, таланти, ротация може да се оправи както каза Крушата, кои са активните Destro Lock освен Zoreto i Veso??? Предлагам да му дадем шанс за тест период, Sysx ще му даде някои съвети. Мисля, че можем да го допуснем както казах по-горе за тест период.
    От мен имаш "ДА"
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  anile Tue Oct 04, 2011 6:01 pm

    Destruction: Anile, Zorkoto, Aliven, Forca, Selinna.

    Хубава кандидатура. Съгласен съм с това, което ти каза Систем. Само дето за мен ротацията ти е тотално объркана. Ако това на скрийна е пве спек-a ти имаш прекалено много пвп белези, което не ми харесва, имаш и някои пвп use-ове изкарани на важни биндове, скелетон кий, инсигния и т.н. Hit-а ти е много.

    От мен имаш "Не".
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Guest Tue Oct 04, 2011 6:12 pm

    forsa е на destruction
    anile е на destruction
    zorkoto е на destruction
    tirisfal e на destruction
    aliven е на destruction

    sellinna е на destruction (иначе има таланти и за affliction)
    pissing е на hybrid
    aenstin е на destruction/demonology
    inflamercho е на destruction/demonology
    аз съм на demonology

    Има ли смисъл от destruction някого да вземаме? Не е ли по-добре да се вземе някой на affliction/demonology? Сега като гледам inflamercho влиза за райд 2, по райд 1 не съм го засичал скоро време.

    Сещате, ли се че ако мен ме няма в период от 1-2 седмици, кой ще дава на райдовете demonic pact т.е. заместник за райд 1? Някой от ей тия трябва да реска ли? Ей тия дето цъкат destruction, трябва да рескат demonology ли?: forsa, anile, tirisfal, aliven и zorkoto?
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  anile Tue Oct 04, 2011 10:31 pm

    Прав си. Но искам точно това момче да го ориентираме към affl и го взимаме на test. Ротацията не е трудна, просто в момента 90% от сетъпа изисква бъф-ъп дотер т.е. affl. Научи си ротацията, защото haste почти си cap-нал и давай да те тестваме. Кефят ме зарибени хора.
    Snoopcat
    Snoopcat
    Champion


    Posts : 56
    Join date : 2011-07-02
    Age : 31
    Location : Pleven, Veliko Turnovo

    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Snoopcat Tue Oct 04, 2011 10:32 pm

    Sry no nqmmam bg na kompa, pone zasega.
    Otnosno Vani zasichali sme se s negom no samo v pvp. Ot tam azbrah, che e tochen chovek. Moje da go vzemem na trial period da go testvame. Tva e ot men ae .

    Sponsored content


    Кандидатура за : Brotherhood of Death Empty Re: Кандидатура за : Brotherhood of Death

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 6:10 pm