Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+7
Cekira
Significt
Froozy
Clinx
Crusher
anile
Nowisthetime
11 posters

    Nowisthetime-Кандидатура

    Nowisthetime
    Nowisthetime


    Posts : 7
    Join date : 2012-04-19

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Nowisthetime Thu Apr 19, 2012 5:52 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Име:Nowisthetime клас:Fury Warrior
    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    На 22г. от Русе, казвам се Светльо,обръщтайте се към мен по име.
    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Pentium R dual-Core
    4GB RAM///2.10GHz
    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    Избрах вашата гилдия защтото съм слушал много за вас, знам че сте една от най-добрите гилдий в ДФ и много бих желал да се присъединя към вас
    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Смятам, че ще спечелите един много сериозен човек и играч в мое лице и се надявам да съм от полза в много отношения.
    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Главно от wowhead/youtube/Google
    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    Смятам че имам много голям опит с героя си.Играя WoW от TBC, също така и в Blizzard.Убивал съм всички босове в ToC и ICC, освен Licha на 25 heroic ,но имам представа за енкаунтера.
    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Главно се стремя да си спазвам ротацията,гледам да помагам във всяка извънредна ситуация и се стремя да съм в час със всичко случващто се около мен.
    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Ролята ми в рейда е да правя дпс и главно да слушам рейд лидерите.
    10: Имате ли алт герои? Какви?
    Имам алт герой,клас:Hunter
    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    В ICC с макс бъфове и добре подбран сетъп на статичен енкаунтър достигам 25-26к дпс, но съм стигал и до 30.
    12: Имате ли познати в гилдията?
    Clinx
    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Трябва да съм онлайн поне 30 мин преди започването на райда, да съм се заредил с фласкове и скролове, логнал в ТS и готов за екшън.
    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Не е проблем.
    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images.php?images/989/4665989O.jpg
    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Използвам ДБМ макар и понякога да се бъгва.
    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Нямам проблем с това да бъда критикуван,ако наистина има за какво.смятам че правилната критика допринася за развитието на даден играч.
    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    Бил съм само във един гилд-'Angels Of Agony'.Причината да напусна е несериозното отношение на офицери към играчи и тяхното нежелание за успехи в ICC 25 hc.
    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    GRID,DBM,AtlasLoot,GearScore,Recount
    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    Аз съм сериозен и амбициран играч.Доста съм отдаден на играта,несъм мързелив,всеотдаен съм,винаги ще помогна на който ме помоли за помощ.Pleyed time 64 days.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  anile Thu Apr 19, 2012 5:59 pm

    Много кофти статс. С тоя hit не знам как го стигаш тоя 30k dps.
    Претрупани барове с прекалено много излишни работи.
    Ужасен ui, с параметрите на твоята машина може доста повече.
    Имам чувството, че всеки който докопа SM от някъде и кандидатства.
    За мен лично не ставаш. Успех.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Crusher Thu Apr 19, 2012 6:24 pm

    Хитът е малко. С колко арп си?

    Не си положил никакви усилия да си настроиш интерфейса за оптимално показване на важните неща по екрана и максимално изчистване от ненужните такива.

    Никакви дпс адони или такива за CD-та. Никъде не виждам грид... За всички тия неща предполагам Ваньо ще може да ти помогне.. Едва след тия промени аз бих казал ДА, тъй като ни трябва още 1-2 страхотни меле дпс-а за пуш на рейд2 ЛК. Там също ще ти се наложи да се оборудваш с допълнителни адони, така че и ти както и останалите кандидати ще се бориш с същите неща. Гледай да побързаш с реакцията и отговора си, преди да си натрупал солидно количество негативни отговори, каквито ще последват колкото повече се бавиш. Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Guest Thu Apr 19, 2012 6:32 pm

    Hit-a му е добре, трябва 164+3% от талант който той има. Относно геара нямам забележки, надявам се да си капнал армор пенетрейшана (1400).

    Така, значи по кандидатурата този път е написана горе-долу добре, искам да знам защо 1-вата ти беше толкова ужасна? Каква е причината?
    Както каза Anile и Crusher UI ти е ужасен. Ще трябва доста да го промениш ако искаш да влезеш при нас. Предлагам ти да започваш да работиш по върпоса, както сам каза "несъм мързелив", така че побързай. Също така от кандидатурата ти разбирам, че си бил лича на 10 хероик, ако може да ми разкажеш малко повече за енкаунтера ?

    Чакам отговор на въпросите!
    Clinx
    Clinx
    Guardian Angel


    Posts : 7
    Join date : 2011-07-04
    Age : 32
    Location : Варна

    Nowisthetime-Кандидатура Empty post

    Post  Clinx Thu Apr 19, 2012 6:41 pm

    Може един Quartz да му сложи, аз мога да му помогна с нагласянето на Powerauras, a за интерфейса мога да му препоръчам Bartender и също да му помогна с настройването.
    Виждал съм го на рейд, прави стабилен дпс.
    Предлагам да се тества,от мен има ДА.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Froozy Thu Apr 19, 2012 6:44 pm

    Този пък кандидатурата е по добра.Гиър също има, а моментната ни цел ЛК 25 ХК райд 2 ни трябват ,както каза Боби още няколко стабилни война.Съветвам те да си оправиш интерфейса , защото ще ти е много трудно за ЛК ХК. Махни го тфа УИ Скейл.Оправи си камерата,включи още няколко адона(задължително Power Auras).Когато аз влязах в гилда бях с подобен интерфейс и още с първия си райд -ЛК хк се убедих , че трябва да променя нещо и поработих върху нещата и в момента съм си перфе.
    Ще ти кажа ДА с обещание да си оправиш интерфейса.
    Significt
    Significt
    Champion


    Posts : 82
    Join date : 2011-12-05

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Significt

    Post  Significt Thu Apr 19, 2012 6:49 pm

    Харесва ми това че си надухан да влезеш в гилда и веднага направи нова кандидатура за гилда много по-добра от предишната...сериозно имаме нужда от стабилни войни в за втория райд...от мен имаш "ДА" за тестов период..успех Smile
    Nowisthetime
    Nowisthetime


    Posts : 7
    Join date : 2012-04-19

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Nowisthetime Thu Apr 19, 2012 7:02 pm

    Първо искам да се извиня на всички,които четоха по ранните ми глупости,но съм свикнал да пиша на латиница(ще се поправя).За адончетата ги имам,но се наложи да си преинсталирам играта и работя по тях.Армп-то ми е 1412,хит-6.50% мъничко го вдигнах.Съгласен съм с критиката ви и се надявам да ми дадете шанс.
    avatar
    Guest
    Guest


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Guest Thu Apr 19, 2012 7:27 pm

    Zumа wrote:Hit-a му е добре, трябва 164+3% от талант който той има. Относно геара нямам забележки, надявам се да си капнал армор пенетрейшана (1400).

    Така, значи по кандидатурата този път е написана горе-долу добре, искам да знам защо 1-вата ти беше толкова ужасна? Каква е причината?
    Както каза Anile и Crusher UI ти е ужасен. Ще трябва доста да го промениш ако искаш да влезеш при нас. Предлагам ти да започваш да работиш по върпоса, както сам каза "несъм мързелив", така че побързай. Също така от кандидатурата ти разбирам, че си бил лича на 10 хероик, ако може да ми разкажеш малко повече за енкаунтера ?

    Чакам отговор на въпросите!


    И хита ти беше добре, надявам се знаеш, че капа ти е 8%, защо ти е 6,50% и талант който ти дава 3% ?
    Nowisthetime
    Nowisthetime


    Posts : 7
    Join date : 2012-04-19

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Nowisthetime Thu Apr 19, 2012 7:53 pm

    Знам, че капа на хит е 8% не е проблем да си върна този, който е на снимката. Става въпрос за 1 лук, който смених да пробвам н.з.Относно лича 10 hc може би е станало недоразумение.. не сам го свалял просто сам стигал до 18-20% и проблема е бил долу вув ФМ -на.Като цяло сам наясно.За баровете ми мога да кажа,че има 3,4 излишни неща всичко друго са macrota които ми помагат вув доста ситуации,като например taunt ако има проблеми с танка и мн.други.
    Cekira
    Cekira
    Bloodlord


    Posts : 51
    Join date : 2011-07-09

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Cekira Thu Apr 19, 2012 7:55 pm

    Принципно съм против приемането на нови хора в гилда предвид, че се пука по шефовете, но от мен имаш ДА за тестов период (факт - трябват облечени уориъри за втората група). Не съм чела старата кандидатура, стига ми, че Clinx те е виждал как играеш и казва, че можеш. В крайна сметка за това е тестовия период - или можеш да играеш, или не можеш. Литературният талант не е от особена полза.
    Nowisthetime
    Nowisthetime


    Posts : 7
    Join date : 2012-04-19

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Nowisthetime Thu Apr 19, 2012 8:00 pm

    Но лично аз мисля,че малко повече хит ще ми е от полза поради факта,че играем в дф.Експ. също не работи като хората по моя преценка трябва да е 22.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Saloniuss Thu Apr 19, 2012 10:49 pm

    Играл съм с момчето и доста добро впечатление, имаш ДА от мене
    avatar
    Guest
    Guest


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Guest Thu Apr 19, 2012 11:26 pm

    До тук добре, да се надяваме, че скоро ще видим снимка на новия ти интерфейс.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Hulck Thu Apr 19, 2012 11:30 pm

    1.Хита е екстра 164+ таланта 3% му е капа за тоя пач
    2.За рейд 2 ни трябват уарове
    ДА за тест.

    Офтопик:спрете се с тоя интерфейс...кой както му е удобно така да играе,погледнете долния пик Wink
    http://prikachi.com/images.php?images/907/4667907G.jpg
    Имам бая аддони и настроен интерфейс с тях,ма не така си ми е по-удобно...така съм свикнал.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Crusher Thu Apr 19, 2012 11:56 pm

    И аз едно време бях свикнал с нокиа 3310 и си ми вършеше работа, ама 1 ден си взех айфон и да ти кажа сякаш ми е по добре с него. Има малко повече функции, дава ми повече свобода при комуникациите. Старата Нокиа пак е добра и върши работа, ала времето й отмина.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  anile Fri Apr 20, 2012 1:47 am

    Crusher wrote:И аз едно време бях свикнал с нокиа 3310 и си ми вършеше работа, ама 1 ден си взех айфон и да ти кажа сякаш ми е по добре с него. Има малко повече функции, дава ми повече свобода при комуникациите. Старата Нокиа пак е добра и върши работа, ала времето й отмина.

    +1
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Hulck Fri Apr 20, 2012 3:36 am

    Very Happy имам го "айфона" ма немога да му свикна bounce
    http://prikachi.com/images.php?images/226/4668226B.jpg
    avatar
    Guest
    Guest


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Guest Fri Apr 20, 2012 7:00 am

    Втория линк повече ме кефи Very Happy .
    avatar
    Softtouch
    Champion


    Posts : 13
    Join date : 2011-08-05

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Softtouch Fri Apr 20, 2012 7:27 am

    2ria link e po ujasen daje po dobre igrai s 1via s opraven ui scale Smile
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Froozy Fri Apr 20, 2012 7:56 am

    Спамери ....отговорете на момчето бе :Д
    avatar
    Guest
    Guest


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Guest Fri Apr 20, 2012 7:57 am

    Коментирайте кандидатурата Very Happy , а не на Huclk интерфейса Very Happy .
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Chepie Fri Apr 20, 2012 9:17 am

    Hulck wrote: Very Happy имам го "айфона" ма немога да му свикна bounce
    http://prikachi.com/images.php?images/226/4668226B.jpg

    Еми нормално айфона ти е ужасен.. както и всички айфони.. вземи си HTC
    http://prikachi.com/images/224/4642224P.jpg

    На кандидатурата, която вече е написана добре, ще кажа ДА. Още един играещ уориър няма да е излишен, макар, както каза Боряна гилда да се пука по шевовете. Все пак трябва да балансираме райд2. Успех!
    Nowisthetime
    Nowisthetime


    Posts : 7
    Join date : 2012-04-19

    Nowisthetime-Кандидатура Empty post

    Post  Nowisthetime Fri Apr 20, 2012 10:55 am

    Ето го новият ми малко подобрен интерфейс:
    http://prikachi.com/images.php?images/667/4668667n.jpg
    Clinx
    Clinx
    Guardian Angel


    Posts : 7
    Join date : 2011-07-04
    Age : 32
    Location : Варна

    Nowisthetime-Кандидатура Empty interface

    Post  Clinx Fri Apr 20, 2012 11:28 am

    Ще се фукаме с интерфейси ли, ето вижте моя така играя на 25 хероик
    http://prikachi.com/images.php?images/740/4668740E.jpg

    Sponsored content


    Nowisthetime-Кандидатура Empty Re: Nowisthetime-Кандидатура

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:46 am