Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+2
Devilforce
Durbanlol
6 posters

    Durbanlol Fury warrior

    avatar
    Durbanlol


    Posts : 2
    Join date : 2012-01-15

    Durbanlol Fury warrior Empty Durbanlol Fury warrior

    Post  Durbanlol Wed Apr 25, 2012 1:08 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Durbanlol ,войн , Fury , protection
    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    Казшам се Васил на 19 години от благоевград , нямам претенции как ще се обръщате към мене може Дурбан или както искате Very Happy
    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    4гб рам ,512 видео общо взето вов на ултра ми върви без проблем
    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    Избрах Brotherhood Of Death защото знам , че сте сплотена и можеща гилдия
    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Гарантирам себе си за можещ и адекватен играч , което ще си проличи на първия райд ако ме удобрите разбирасе

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    По рано използвах вовхеад , но не съм влизал одавна
    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    Играл съм пре тбц и съм стигал до принцес хукукан с друйд в близард , ТБЦ не съм играл а от началото на WOTLK играя в дф
    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Стила ми на игра на единични босове използвам и стенс дансинг , тоест ренд иначе обичайната за фури ротация
    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Максимален ДМГ и адекватна игра
    10: Имате ли алт герои? Какви?
    Имам холи поп Кунатабеаст
    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    При най добрия сетуп под 25к не падам на бос
    12: Имате ли познати в гилдията?
    Мисля че не или не се сещам
    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Колби фласкове храна сичко заредено на макс и поне 15минути преди раида да сам на линия хехе
    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Не е проблем
    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    Durbanlol Fury warrior 4687762Q
    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Използвам
    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Не се сещам да се е случвало , но и да се наложи не е проблем , ако съм виновен
    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    Rebellion , спряха да се правят райдове и много добри играчи спряха да играят или напуснаха гилдията
    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    dbm, omen3, gearsocre , Debuff filter , Omni cc , Extra Bars , Recount ,Atlas Loot Milk scrolling battle text
    и още няколко
    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение. Мога да кажа че познавам целия контент на играта Играл съм с всички класове освен дк и паладин , плейед таим с този герои е 55 дена , В мое лице ще видите много отговорен и показващ цялата мощ на героя си Войн .
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Devilforce Wed Apr 25, 2012 2:00 am

    Понеже всеки пише знам всичко за всеки бос и в последствие се оказва че не е точно така искам ми кажеш как протича първа фаза на лича (Heroic mod) и какви са ти задълженията там.
    avatar
    Allyance


    Posts : 38
    Join date : 2012-02-12

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Allyance Wed Apr 25, 2012 2:30 am

    Не само първа а целия енкоунтер..
    avatar
    Guest
    Guest


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 6:57 am

    Ако може да отговориш подробно на 7 въпрос, защото от това което си написал не ми става ясно до къде стига опита ти на Wotlk. Също така напиши и ротацията си за AoE дпс и за 1 target.
    avatar
    Durbanlol


    Posts : 2
    Join date : 2012-01-15

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Durbanlol Wed Apr 25, 2012 8:51 am

    за АОЕ използжам WW>BT> Slam на прок като тук вместо херойк страик използвам Клиив тук не използвам ренд че се губи дпс , на синнгле таргет ротацичта протича така BT>WW>Slam s heroic strike ,което ми е 100 % фреакуанси на делай на БТ използвам ренд до 20 % на босса след което спирам. За лича в 1ва фаза на хероик мелето седим на купка както и ранге седат на купка от другата страна преди да пусне черните топки на меле или ранге се местят играчът с некротик плагуе отива при шамбинга докато бъде диспелнат. опита на вотлк сичко без лк на 25хк нпри него само сам стигал до втора фаза
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Mistakes Wed Apr 25, 2012 9:21 am

    Може да е полезен за райд 2. Има гиър, а скила ще се покаже още на първия райд. На теория изглежда си запознат с първа фаза на лича. Остава и на практика да ти се получава. От мен имаш Да за пробен период.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Froozy Wed Apr 25, 2012 9:27 am

    Warrior с подобен гиър винаги би бил полезен.За райд 2 ще е перфектен според мен-естествено ако не прави грешки.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Crusher Wed Apr 25, 2012 9:33 am

    Виждал съм го в действие и наистина е машина. Не го казвам ей така, защото съм бил на 2 рейда с него и съм го запомнил, защото се открояваше доста напред преди втория в дпс метрите.

    В апликацията си показва голямо самочувствие и увереност, които са покрити. Въпреки тях, ще трябва да добавиш няколко неща към интерфейса си, за да удовлетвориш изискванията ни. И разбира се, да докажеш пред всички, че написаното от теб е истина.

    Съжалявам да чуя, че Rebellion са свършени, защото те се "родиха" от нас.

    Колкото и пренаселен да е гилда, имаш "ДА" от мен.

    1 съвет: Хвани сокет бонуса от Cryptmaker с 10 алл статс джема.
    avatar
    Guest
    Guest


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 9:37 am

    Ем,ДА за 2-рия райд.Това,че е казваме 2ри райд обаче не трябва да те притеснява и на него сваляме Лича на хероик.
    avatar
    Guest
    Guest


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 9:51 am

    Да и от мен.
    avatar
    Guest
    Guest


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 11:24 am

    ДА
    avatar
    Guest
    Guest


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 12:39 pm

    Accepted. Пиши Ingame на Cropptown,Snowjob,Zuma или Cruu за инвайт.

    Sponsored content


    Durbanlol Fury warrior Empty Re: Durbanlol Fury warrior

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 2:39 pm