Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+6
Hulck
Sabutai
Crusher
Gledalosho
Froozy
Usadmon
10 posters

    Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Usadmon Wed Apr 25, 2012 9:13 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    -Usadmon,Hunter,MS:MM OS:мога да си жертвам pvp талантите временно ако трябва.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    -20г,Русе.Казвам се Ивелин, предпочитам да ме наричат Иво.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    -4gb RAM, Video Ati HD 5470 1gb, processor- AMD Athlon II P320 Dual-Core 2.10 GHz.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    -Защото ми казаха че сте точни и сериозни, пък и при вас има много хора от старата ми гилдия.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    -Защото мисля че мога да ви бъда много полезен.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    -Wowhead,youtube,wowwiki....

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    На TBC играх предимно pvp, Classic почти не съм играл. Убивал съм всичко без Lich King на HC.

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Пробвал съм много билдове и съм стигнал до извода че хънтъра за pve на MM е най-добър на agg. Ротацията ми е shoot priority т.е chimera shot, aimed shot, аrcane shot и след това steady shot докато не ми се махне cd на някой от предните 3 магии. Предпочитам да играя с таланта за 15% dmg на arcane shot, от колкото с този намален pushback и hit, така arcane shot бие повече от steady. Hit cap-вм се с итеми. Поради високия ми crit играя с 2 T9 HC , тези T9 части ми помагат да си поддържам добре dps-то, освен това прави добри crit-ове в ICC. Общо взето моята цел е да имам висок crit и колкото се може повече armp.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    -Да правя възможно най-висок dps и да давам aggro като се старая да помагам на рейда максимално с каквото мога.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    -Имам War, Warlock ,Shaman...

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    -Рекорда ми на брингъра е 29k dps. Иначе на dummy self buffed (без фласк) поддържам 9k или в най-добрия случай 9.5k dps докато не ми свърши маната. А на burst-та около 10/11 k dps.

    12: Имате ли познати в гилдията?
    -Имам,но не много.

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    -Да имам подготвени flasks, potions, scrolls...

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    -Не

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    - http://www.picvalley.net/u/2043/198736920219586631611335378075VAlxV7wB7uQOcPVakgm8.JPG

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    -Не ползвам,защото знам какво правят босовете пък и ако има нещо важно нали има TS , но това не значи че ще чакам някой да ми каже какво да направя. До сега не са се оплаквали от мен защото нямам DMB.Ако е много важно за вас да ползвам този addon мога да го сложа.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    - От доста време не са ме критикували, но съм готов да приема критики ако са уместни.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    -The Dark Templars,Adore-Няма желание за игра, не са сериозни. Не беше нормално от 25 човека само аз и още 2-ма човека да могат да сложат necrtoic plague на horror, и да има wipе-ове от shadow trap .... А освен това във времето в което сме се разбрали че ще има GR да трябва да издирваме хората в skype и facebook, защото сме само 11/25 човека online.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    X-preal, Recount, Aspect Bar, Mapster, Mbidings, Snowfall Keypress, Cooldowns ... и много други като повечето са pvp addons.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    -Играя WOW от 5 години. Играл съм в Blizzard(малко) Nefelin, Krowow, Molten, Arena-Tournament (все още) и много други като на някои не им помня имената. Първоаначлно играех само war или паладин защото ми изглеждаха най-лесни Very Happy, след известно време druid и накрая след като пробвах съвсем случайно hunter и забелязах колко много ми се отдава този клас и така hunter-а ми стана main герой. Играл съм всичко с цел да съм максимално запознат с играта.


    Last edited by Usadmon on Sat Apr 28, 2012 6:47 pm; edited 1 time in total
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Froozy Wed Apr 25, 2012 9:59 pm

    Имаме прекалено много ловци,не знам как ще ти намерим място за рейд..ПАС
    Gledalosho
    Gledalosho
    Elite Guard


    Posts : 41
    Join date : 2011-10-07
    Age : 34
    Location : Jambol

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Gledalosho Wed Apr 25, 2012 10:00 pm

    Що годе бива, една малка забележка : Глифа ти за химера не е много удачен, по-добре е за кил шот или хаук (това за героя).
    От друга страна, кандидатурата ти е постна, за билд/глиф/ротация си доста лаконичен.
    Според мен в гилдията има достатъчно хънтъри.
    ПАС
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Crusher Wed Apr 25, 2012 10:18 pm

    Можеше да се постараеш. Неприятно ли ти беше, докато писа апликацията? Като я четох, останах с такова впечатление.

    -The Dark Templars,Adore-Няма желание за игра, не са сериозни.

    Точно това виждам и у теб. Липса на желание и несериозност. Затова ти казвам "НЕ".
    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Usadmon Wed Apr 25, 2012 10:32 pm

    Съжалявам за зле написаната кандидатура. Просто се ядосах защото нещо ми се бъгна операта и ми се прецака една кандидатура на последната точка и за това написах тази по-набързо.
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Sabutai Wed Apr 25, 2012 10:44 pm

    не ставаш градски. Има още какво да учиш за тоя клас 2хТ9 със 2хТ10 комбинацията не струва. Доказано е. 303 хит рейт абе ти да не си някое меле с 2 оръжия. Липса на биндове. Абе цял камион забележки. Силно съжалявам ама отиваш при отхвърлените.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Hulck Wed Apr 25, 2012 10:46 pm

    Много,много колко да са много хънтерите...и уаровете не сме малко и въпреки това през последните 3-4 дни взехме 2 нови.
    Играл съм с него,ако се хване сериозно може би и в мейн рейда ще намери слот...един от мейн хънтерите ни се губи напоследък.Пък ако не ви изнася как играе не е трудно да бъде кикнат.
    ДА .
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Crusher Wed Apr 25, 2012 10:56 pm

    Dok, той пича е с някакъв адон за биндове, доколкото забелязах и затова не се виждат. ^^

    А хълк, не си ли забелязал, колко от приетите в гилдията хора се налага да ги кикваме после? Smile Какъв процент? 0? Затова са тези апликации и затова на тях гледаме с голямо внимание, когато решаваме да или не.


    Last edited by Crusher on Wed Apr 25, 2012 10:58 pm; edited 1 time in total
    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Usadmon Wed Apr 25, 2012 10:57 pm

    Sabutai wrote:не ставаш градски. Има още какво да учиш за тоя клас 2хТ9 със 2хТ10 комбинацията не струва. Доказано е. 303 хит рейт абе ти да не си някое меле с 2 оръжия. Липса на биндове. Абе цял камион забележки. Силно съжалявам ама отиваш при отхвърлените.
    2xT9 2xT10 Комбинацията е по-добра тествал съм го(даже аз съм я измислил тази комбинация)303 hit съм защото ми трябва neck ot sindra na 10 man hc, 270 hit e capa без таланта (само 33 hit съм overcap) Биндове имам просто си ги правя с addon и той не показва какви са ми биндовете на баровете.
    Какво ще загубите ако ми дадете шанс да се докажа ?
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Crusher Wed Apr 25, 2012 11:00 pm

    Аахааха Laughing Последният пост ме накара искрено да се засмея. Евала, поне имаш чувство за хумор. Laughing Аз съм склонен да си променя НЕ-то на пас. Very Happy

    Сега да отговоря на въпроса на Ивелин, въпреки че съм малко накъсо с времето.

    Първо - мен слабо ме интересува под какво влияние си решил да ни се представиш. Шанс да се докажеш ти получаваш, когато решаваш да дойдеш при нас, да отвориш форума и да изявиш желанието си да цъкаме заедно, като натиснеш върху бутона New Topic в раздел кандидатури. Това е адски огромен шанс да се докажеш.

    А такива тест рейдове и прочее аз не искам да се правят, защото ако даваме на всеки такива рейдове и да кажем 80% от кандидатите не удовлетворят изискванията ни, това си е адски голяма загуба на ресурси главно откъм време, не мислиш ли така?

    Ето затова внимателно съм подбрал въпросите в апликациите, така че да дават възможност и за изключителни отговори от страна на играчите, и да дават възможност да се разбере, че на тях няма да може да се разчита, ако решат да пробват да минават между капките, както очевидно е в твоя случай. Оправдания няма смисъл да излагаш - те са за слабите и страхливите. Докато все още е в раздел, до който имаш достъп, ти имаш възможността да се доказваш, колкото ти стигат способностите. Тук, в темата, с подходящата аргументация. Защото тук, губим най-малко ресурс, давайки ти възможност да се доказваш. Както и на всеки друг кандидат, разбира се. Без изключения. Надявам се да си разбрал какво имам предвид и отговорът да е бил достатъчно изчерпателен.


    Last edited by Crusher on Wed Apr 25, 2012 11:11 pm; edited 1 time in total
    avatar
    Freshtodeath


    Posts : 17
    Join date : 2012-01-21

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Freshtodeath Wed Apr 25, 2012 11:06 pm

    момчето си знае от класа аз съм за да му дадем шанс ДА от мен Neutral
    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Usadmon Wed Apr 25, 2012 11:16 pm

    Знаех си че няма да повярвате за това с т9 т10 комбинацията... Щом не вярвате питайте някой от по-старите играчи от TDT.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Crusher Wed Apr 25, 2012 11:27 pm

    Usadmon wrote:Знаех си че няма да повярвате за това с т9 т10 комбинацията... Щом не вярвате питайте някой от по-старите играчи от TDT.

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM I+dont+want+to+live+on+this+planet+anymore+_f455c914af8d2c67d0a6bdd46be02f20

    I DONT WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE! affraid
    avatar
    Guest
    Guest


     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Guest Wed Apr 25, 2012 11:35 pm

    Usadmon wrote:Съжалявам за зле написаната кандидатура. Просто се ядосах защото нещо ми се бъгна операта и ми се прецака една кандидатура на последната точка и за това написах тази по-набързо.

    В момента и аз съм ядосан за това отиваш в rejected.
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Sabutai Fri Apr 27, 2012 11:29 pm

    върнах кандидатурата за преразглеждане поради факта, че момчето ме намери в играта и успя да ме убеди, че става давам му тест период. Ако ви хареса за тоя тест период значи е за нас, ако не здраве да е.
    Имаш да за Тест

    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Maximize Sat Apr 28, 2012 3:05 pm

    Вземайте го пича за тестов период. Затова е измислен все пак. Момчето се опитва да се докаже и да извоюва своя момент да блесне.
    avatar
    Guest
    Guest


     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Guest Sat Apr 28, 2012 4:01 pm

    Нека 1-во да оправи DBM или някакъв друг адон който да му показва какво се случва и тогава ще говорим за тест.
    Roxolana
    Roxolana


    Posts : 55
    Join date : 2012-03-26
    Age : 34
    Location : Sofia

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Roxolana Sat Apr 28, 2012 4:34 pm

    Никаква идея защо продължаваме да го наричаме "Тест", след като никой никога не е бил "скъсан".

    По кандидатурата - макар гилдията според мен да е супер пренаселена явно си симпатяга щом си навил Sabutai да си промени решението. Да
    Usadmon
    Usadmon


    Posts : 12
    Join date : 2012-04-25
    Age : 32
    Location : Rousse

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Usadmon Sat Apr 28, 2012 6:55 pm

    Позволих си да добавя малко повече информация по някои точки. А относно DBM съм написал че няма проблем да си го сложа. Не мисля че ще ми е от голяма полза но щом го изисквате няма проблем. Искам да благодаря на Gledalosho за това че ми напомни за глифа за hawk, последно като го пробвах преди много време той не работеше, сега всичко си е наред.
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Reign Sat Apr 28, 2012 8:45 pm

    Roxolana wrote:Никаква идея защо продължаваме да го наричаме "Тест", след като никой никога не е бил "скъсан".

    problem ?

    Отностно кандидата, деа знам ...
    avatar
    Guest
    Guest


     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Guest Sat Apr 28, 2012 9:22 pm

    Щом си накарал Доктора да си промени мнението явно е имало защо.Accepted за тест период.

    Sponsored content


     Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM Empty Re: Кандидатура-Usadmon,Hunter-MM

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 6:48 pm