Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+3
anile
Crusher
Heavenhell
7 posters

    Кандидатура Combat Rogue

    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура Combat Rogue Empty Кандидатура Combat Rogue

    Post  Heavenhell Sat Oct 08, 2011 4:43 pm

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава:
    - Heavenhell , combat rogue , имам и подходящ gear за Assassination в случай на нужда

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта?
    - На 17 години съм , от град Ихтиман , Кирил се казвам , а ingame може Киро / Heaven

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    - Intel Dual Core E4500 2.2ghz , 4gb ram 800 mhz DDR2 , nVIDIA GTX 260 896 mb , нямам проблеми при райдване

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)?
    - От доста време следя добрите ви изяви и имам желанието да съм част от един здрав и сигурен колектив , заради когото влизането в играта да е удоволствие , а не обратното

    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бихте били полезни)?
    - Преди всичко - сигурност и да се интегрирам колкото е възможно по-бързо към стила ви (което вече си зависи от мен). Освен с адекватния ми dps , бих могъл да допринеса с един алтернативен герой tank - Wreckage , а ето какво представлява http://picbg.net/img.php?file=82732cde5582bc14.jpg , така че според решението ви , мога да бъда полезен и с него.

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).
    - Свалял съм всичко , с изключение на Lich King , и определено си знам работата както с dps , така и с tank. Притежавам над 200 дена playtime и определено това са двата героя за мен.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация.
    - Почитател съм на Combat build-a за rogue , понеже се кефя да използвам sword / axe оръжия , подбраните таланти и най-вече крайният резултат (определено съм по-ефективен отколкото на Assassination)) Glyph-овете , които използвам са: Killing Spree , Sinister Strike и Eviscerate. Killing Spree е неизменима част от ротацията на всеки combat rogue и този glyph е задължителен. Combat Build-a изпитва трудност при бързото качване на 5 combo points , което прави glyph of Sinister Strike неизбежен. В dragonfire завършващия удар Eviscerate е сериозно ощетен откъм damage следователно , ако даже не критне това води до лош dps. Ротацията ще я споделя с нужните хора , защото вече отивам към писането на роман.

    8: Професии на героя ви:
    - Max Leatherworking и Jewelcrafting / Mining

    9: Имате ли познати в гилдията?
    - Имам контакти със Sysx , но доколкото знам нямам други познати

    10: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"?
    - Да съм на линия 15-20 минути по-рано , да съм се освободил от ангажименти за близките 2-3 часа (примерно) , да съм си набавил нужните фласки и пойзъни и да чакам invite , без да давам излишен зор и неспокойство.

    11: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)?
    - Никакъв проблем нямам , споменатият час е повече от идеален.

    12: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    - http://picbg.net/img.php?file=6d842aea888940e9.jpg

    13: Използвате ли Teamspeak?
    - От година насам го използвам

    14: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    - Никога не съм го ползвал , поради причината , че разчитам на собствени умения и усещания и слушам като ми се приказва

    15: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?
    - Винаги се съобразявам с точните хора и търпя критики , защото често се случва да си имам мой стил на мислене / игра / ротация , така че приемам съветите и натам вече си преценявам кое ще ми е от полза.

    16: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.
    - Започнах с Power of The Dragons - бях доволен , докато не усетих , че всъщност гилдията и хората в нея са в застой и за двете години които прекарах там така и не се промени нещо. Последва Chaos and Destruction - стабилна гилдия за времето в което влязох , но после нещо се обърка , хората спряха да влизат , последва един сериозен спад , безхаберие и конфликти при които нямах избор освен да си подам "оставката". И последната гилдия беше Ghost Team - чудесни хора , чудесен колектив , безпроблемни райдове , докато отново нещо се обърка. Заради един човек , който тровеше атмосферата (няма да го споменавам) напуснаха много от най-добрите играчи или казано накратко - ядрото на гилда и оттам последва разпадане при което аз ОТНОВО се оказах без право на избор. Anyway тази гилдия вече не съществува. И точно това се надявам да открия при вас - последна дестинация при която да намеря сигурност , гостоприемство и утоляване на жаждата за райдване.

    17: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    - Atlas loot
    - Sexy Map
    - Gear Score addon
    - Recount
    - Quest Helper
    - Parrot (dmg addon)
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Guest Sat Oct 08, 2011 4:56 pm

    Доста добра кандидатура,приятна за четене,без правописни грешки.Колкото до DBM, препоръчвам ти да си го изтеглиш.Случва се на места лидера да не може да предупреди за даден скил на бос,при което ако ти си човека който трябва да извърши дадено действие(Legion Flame например),няма да разбереш и може да wipe-неш райда.Определено ми направи добро впечатление,но моя отговор ще последва след изказване на нашите роугове.


    Last edited by Nickie on Sat Oct 08, 2011 4:59 pm; edited 1 time in total
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Guest Sat Oct 08, 2011 4:58 pm

    Ще цитирам това мнение:
    Nickie wrote:Доста добра кандидатура,приятна за четене,без правописни грешки.Определено ми направи добро впечатление,но моя отговор ще последва след изказване на нашите роугове.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Crusher Sat Oct 08, 2011 5:05 pm

    НЕ търсим роугове. Сори пич. Кандидатурата ми хареса наистина, но просто в момента сме фулл.

    Занапред при желание от твоя страна ще те имаме предвид. Smile
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  anile Sat Oct 08, 2011 6:19 pm

    Хубаво, че имаш 100% арп, обаче cap-а е около 80, за сметка на това експертизата и хита ти са малко, нямаш важни магии на бинд на война.
    Като цяло роугове в момента не търсим.

    Не.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Crusher Thu Oct 13, 2011 11:43 am

    Връщам я за преоценка.
    puffkatazzz
    puffkatazzz
    Guardian Angel


    Posts : 78
    Join date : 2011-06-30
    Age : 34
    Location : Пирдоп/Софиа, България

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  puffkatazzz Thu Oct 13, 2011 12:21 pm

    Веско, капът е 1400, което е точно 100% и трябва да се следва, даже танкът да е войн, защото на ArP опианието в character panela пише: "Enemy armor reduce by UP TO ?.??%", но да не издребняваме Razz Иначе кандидатурътъ е спретната, но нашият Grand Muffin се изказа...
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Byalova Thu Oct 13, 2011 1:45 pm

    Давайте му да и на тва момче и да вземаме Shadowcry - assain rogue, Heavenheal - combat rogue.. и затваряте кандидатурите за крадци...

    По апликацията.. Забележки относно писането нямам перфектно, облекло перфектно енчантнат сокетнат перфектно.. от мене имаш "ДА"
    Healmango
    Healmango


    Posts : 8
    Join date : 2011-10-09
    Location : Вкъщи

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Healmango Thu Oct 13, 2011 4:04 pm

    Нещо му куца.
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Bai.Kanio Thu Oct 13, 2011 6:14 pm

    - low hit rating
    - low expertise
    - shitty offhand weapon enchant

    Защо ти е 100% арп като 60% от white swings ти мисват?
    Защо ти е Black Magic като нямаш и 1/3 от хит капа на отровите?
    Berserking > Black Magic

    според мен гиъра ти е доста грешен въпреки че не играя пве.
    Attack power > Armor Penetration поради простата причина че отровите ти ще нанасят доста повече щети ако използваш AP сокети.

    ако може дай снимка на талантите
    за glyph of eviscerate няма да коментирам .....

    според мене си далеч от истината за pve rogue.
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Bai.Kanio Thu Oct 13, 2011 7:30 pm

    a kolkoto dali sum da ili ne da te vzemat v gilda - dree mi na kura da praat kfoto iskat
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  anile Tue Nov 22, 2011 9:38 pm

    Връщам кандидатурата за преоценка. Искам мнение от Clinx, Sombra.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Heavenhell Wed Nov 23, 2011 12:36 am

    Kanio правих си експерименти с тоя Black Magic , не го ползвам вече. Оправил съм хит рейта и експертизата , още малко им трябва. А иначе armor penetration за combat си е задължителен , не се ползват ap камъни там

    Sponsored content


    Кандидатура Combat Rogue Empty Re: Кандидатура Combat Rogue

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 7:02 am