Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+5
Desolatora
Byalova
Zerohack
Devilforce
pest
9 posters

    Kaндидатура Pest

    pest
    pest


    Posts : 2
    Join date : 2011-11-16

    Kaндидатура Pest  Empty Kaндидатура Pest

    Post  pest Wed Nov 16, 2011 4:33 am

    1:Името на героя ми е Pest ънхоли дк(дпс) попринцип дуал спека ми беше танк/дпс,но доста се занимавам и с пвп така че в момента нямам но при нужда ре-спеквам
    2:От София съм на 20 години казвам се Мартин,за обръщението ... Марто можеби
    3:АМD Athlon 4 ядра 3.10Ghz 4GB ram 64bit операционна система
    4:Избрах вашия гилд защото разбрах,че сте доста свестен и кадърен гилд който се е прехвърлил от Нефелин да играе в ДФ,а аз искам да играя с разбрани,кадърни и свестни хора.Аз лично не мога да кажа защо е добре или не това да приемета кандидатурата ми вие сами ще прецените с времето и да мога да поемам отговорност.
    5:Очаквам от гилда ви единствено свестни раидове без детски изцепки и излишни драми.Единствените неща с които мога да допринеса са доброто отношение към хората,факта че ще давам всичко от себеси при даден раид да помогна за осъществчяването му и професиите които имам на героя.
    6:Пве опит .. колкото сърце ти пожелае (ha ha ha) героя ми е виждал смърта на всички босове в ицц без ЛК защото запоследно когато играх тои не работеше.
    7:Стил на игра ... трудно да се каже ;/ предпочитам ънхоли защото винаги съм бил ънхоли има добър състеин демидж ако си изиграеш ротацията както трябва.Ротацияата която използвам и предпочитам е IT,PS.BS,SS,BS Deaeth coil до 0 runic power sled tova SS,BS,SS,BS и пак Death coil до 0 runic powe. Glyphs: Dark Death ,Ghoul , Icy Touch
    8:Jc & Insc max
    9:Имам Darkstep 80 Unded Arms Warrior Mining & Eng max
    10:Запоследно преди да емигрирам от сервера в ицц правех по 12-14к ДПС сега дктата са малко по бъфнати от тогава така че мисля че мога и повече
    11:Имам:Zerohack
    12:Repair-нат всякакви полезни неща за раида от професиите които имам и 15 мин. по рано онлине
    13:Не нямам проблем да го посещавам
    14: http://prikachi.com/images/351/4045351A.jpg
    15:Да имам и Ventrilo.
    16:Да използвам го.
    17:Случвало се е понякога да бъда критикувам за нещата които права повреме на раид,но не често и не нямам проблем с това да поемам остри критики и каквито и да е напътствия от раид лидера.
    18:Главната гилдия в която прекарах доста време и като Assistent GM от която все още се гордея GRAVE DIGGERS след това тя се разпадна и се преместих за кратко в Chaos And Destruction но имах спречквания с един от по главните и не се задържах много,след това се ориентирах към BLIZZARD ;]
    19: Satrina Buff Frames, DMB ,Debuff Filter,Omen3,Recount това са главните за пве.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Devilforce Wed Nov 16, 2011 5:09 am

    играл съм с него в Grave Diggers не веднъж заедно с него и Ктулу сме гриндили Улдуар самоче тои може би ме помни като "Risk" мога да кажа че е адекватен играч и получава моето "Одобрение"
    Zerohack
    Zerohack


    Posts : 11
    Join date : 2011-07-20

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Zerohack Wed Nov 16, 2011 5:48 am

    aidee gotin uspeh.. Razz ot mene DA, puk da vidim kvo she kajat shefovete afro


    Last edited by Zerohack on Wed Nov 16, 2011 6:09 am; edited 1 time in total
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Byalova Wed Nov 16, 2011 6:01 am

    Добра кандидатура Маък Влади ма надъха "ДА"
    Desolatora
    Desolatora


    Posts : 125
    Join date : 2011-07-05
    Age : 30

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Desolatora Wed Nov 16, 2011 7:07 am

    Нямаме ли достатъчно дк-та?
    Mennari
    Mennari
    Elite Guard


    Posts : 7
    Join date : 2011-07-31
    Age : 32
    Location : Burgas

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Mennari Wed Nov 16, 2011 7:45 am

    Ако имаме нужда от още дк-а(в което се съмнявам)Да.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Crusher Wed Nov 16, 2011 7:48 am

    Имаме достатъчно дк-та. Което е супер кофти за Марто. И като цяло откъм меле DPS имаме добри играчи... Защо не виждам апликации на кастъри и хилъри на по 2.6-2.7к рейт с опит на ритейл. :/

    Фр-че е на Владо, което като цяло е големият плюс тук. Но кой знае с какво друго не виждам как ще ни помагаш. Пас......................
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Devilforce Wed Nov 16, 2011 1:48 pm

    Аз само ще кажа че Старите и кадърни играчи трябва да се пребирт , независимо дали от неговия клас са в повече или по малко
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Saloniuss Wed Nov 16, 2011 4:48 pm

    Действително адски мноо са дк-тата в гилда като визирам и моето дк което чака трансфер. Ако останалите преценят че има място за +1 аз съм за.
    express
    express
    Champion


    Posts : 47
    Join date : 2011-08-28
    Age : 31
    Location : Varna, Bulgaria

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  express Wed Nov 16, 2011 5:39 pm

    Според мен е фраш с ДК-та, но както си прецените..
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Crusher Wed Nov 16, 2011 6:17 pm

    фраш с дкта е, масово от които бройката са алтове. и тоя пич ше ги разбие, нареждайки се до светата троица Snowjob, Zerohack, Sollaris

    Embarassed Very Happy welcome.

    Sponsored content


    Kaндидатура Pest  Empty Re: Kaндидатура Pest

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:08 pm