Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


3 posters

    Кандидатура - Trancefreak.

    avatar
    Trancefreak
    Champion


    Posts : 79
    Join date : 2011-11-27

    Кандидатура - Trancefreak. Empty Кандидатура - Trancefreak.

    Post  Trancefreak Mon Dec 19, 2011 11:50 pm

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава:
    Trancefreak, Mage Fire/Arcane (и с двата спека имам стабилен PvE опит).

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта?
    Казвам се Захари, на 16 годино от София,предпочитам да се обръщате към мен по име.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Intel Core Duo 1.66 Ghz
    4GB RAM
    ATI RADEON HD2600 256VRAM памет (до 1023 МБ всичко свободна графична памет.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)?
    Избрах Brotherhood of Death, защото знам, че сте на едно високо ниво, при вас слакването и лигавенето по райдове не се толерира, и притежавате много добър TeamPlay. Моята роля е да извадя максимално от героя си-DPS- също така, както и да слушам и изпълнявам това което ми се казва. Мога да нося отговорност за действията си.

    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бихте били полезни)?
    Очаквам да получа добре организирани райдове,уважение и разбиране от гилд мембърите. Готов съм да допринеса с отдаденост и внимание по райдовете, винаги подготвен на макс.

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).
    Няма бос (освен Лич Кинг хероик), който да не съм килвал.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация.
    Стила ми на игра, е като на всеки друг кастър- спазвам си ротацията следя прокове и т.н. В файър спека исползвам глифове за Молтен Армор,Фростфайър болт и скорч. В аркейн спека, използвам глифове за Аркейн Мисайли, Пауър и Бласт. Ротация предпочиам да не споделям, защото всеки си има своите малки тайни.

    8: Професии на героя ви:
    Tailoring и Engineering.

    9: Има те ли алт герои? Напишете: име на героя, левел, таланти и професиите му?

    1.Cathleen - lvl 80, Retry/Holy/Prot (остават ми 10 шарда до Shadowmourne), Tailoring и Enchanting.
    2.Sunreaver - lvl 80, Restoration/Elemental, Blacksmithing i Jewelcrafting.
    3.Alchou - lvl 80, Demonology Warlock, Tailoring и Enchanting.
    4.Skyfaller - lvl 80, Unholy/Blood DK, Inscription и Herbalism. (вече рядко играя с него).
    10: Колко DPS/HPS (damage per second/healing per second) правите в Icecrown Citadel 25 full raid setup/raid buffed при статичен енкаунтър?
    Не мога да отговоря на този въпрос, но мисля, че някой от вас са ме виждали в действие.

    11: Имате ли познати в гилдията?

    Да, естествено Smile - Julissic, Snowjob, Chepie, Desolatora, Heavenhell, Devilforce, Supernova, в момента други не се сещам Smile

    12: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"?
    Стак поушани, стак скролове, храна със сп, поне 100 arcane dust-a, и 3-4 фласка.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)?
    Нямам проблем Smile

    14: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/38/wowscrnshot121911232548.jpg/

    15: Използвате ли Teamspeak?

    Да.

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Използвам го, но не винаги.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?

    Приемам критики, защото по този начин ще се надъхам да се представя по-добре, нямам никакъв проблем да следвам инструкциите на райд лидера, в крайна сметка за това е райд лидер.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.
    Предишна гилдия - Нърфед, разделих се с приятелски отношения с лидерите и мембърите, просто почувствах, че мястото ми не е там вече.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    1.Xperl
    2.Bartender.
    3.DBM
    4.Cooldowns
    5.Quartz
    6.Critline
    7.Classic Threat Metter
    8.Recount

    20: Ако искате да добавите нещо, което смятате, че би ви помогнало при оценката, направете го тук. Всяка самооценка или опит за такава ще помогне за оформяне на нашето крайно решение (не е задължително да пишете нищо по тази точка).

    Мисля, че съм отговорил достатъчно добре на въпросите и ще чакам вашето решение.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура - Trancefreak. Empty Re: Кандидатура - Trancefreak.

    Post  Guest Tue Dec 20, 2011 12:02 am

    Аз съм малко пристрастен,но съм го виждал в действие разбира си от героя и въпреки,че имаме доста магове,смятам,че ще успее да е конкурентен с отаналите. ДА.
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура - Trancefreak. Empty Re: Кандидатура - Trancefreak.

    Post  Sabutai Tue Dec 20, 2011 2:07 am

    da
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура - Trancefreak. Empty Re: Кандидатура - Trancefreak.

    Post  Byalova Tue Dec 20, 2011 2:29 am

    Хайде и от мене "ДА"

    Sponsored content


    Кандидатура - Trancefreak. Empty Re: Кандидатура - Trancefreak.

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 12:18 pm