Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+4
Crusher
thunderz
Byalova
Salonius
8 posters

    Кандидатура: Salonius

    Salonius
    Salonius


    Posts : 4
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Lulin Zoo

    Кандидатура: Salonius  Empty Кандидатура: Salonius

    Post  Salonius Fri Jul 22, 2011 3:09 am

    Приета. Locked.

    1.Salonius Hunter PvE MM/SV
    2. 24г. от София. Името ми е Васко, познатите ми викат ми Фаса
    3. CPU: i720 at 2.6Ghz OC (Cooling: CPU,Video, Thermaltake Big Watere 780e); Mainboard: ASUS Rampage II Extreme ; Video X2 GF GTX295 SLI ; Ram : 2x2GB DDR3 1866MHz Corsair DHX+ XMS3; Hard: 1.WD VelociRaptor 300GB 2. WD Caviar Black 1TB Case: Thermaltake Armor+ LS and ESA
    4. Гилда Brotherhood Of Dead ми беше препоръчан от ваш член Eddie, обесни ми ми че сте силен гилд с редовни рейдове и играчи които знаят какво правят, което много ми допадна и реших да кандидатсвам. Отговорност мога да поемам на база на работата ми като главен системен администратор в "НЗОК".
    5. По приятна игра базирана на професионализма на гилда. Каквото се изисква за развиване и популяризиране на гилда.
    6. Имам богат опит в PVE в реалма на GuildsZone. Мога смело да заявя, че познавам по-голямата част от работешите инстанции, раидове и тактики ги познавам като дланта си.
    7. Винаги борещ се за 1-ва позиция в отношения който героя и играта ми позволява. DPS манияк, както е казал Мечо Пух :
    "Колкото повече, толкова повече"
    8. Minning: 307 ; Engineering 237
    9. Да Еddie/Tatarin
    10. Значи да направя сичко възможно за да съм максимално ефективен и полезен в райда.
    11. Няма как да ми е проблем, понеже не съм възпрепядстван по-какъвто и да е начин
    12. http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Salonius
    Кандидатура: Salonius  E133c223cb84be53
    Кандидатура: Salonius  E401d4d40cc6cd47
    13. НЕ
    14. ДА
    15. Ако са основателни критиките нямам проблем. Важното е да е приятна играта без нерви и разправии.
    16. Seek And DestroY заради която искам да напусна е разпадане на гилда.
    17. Titan Panel ; Omen Threath Meter ; QuestHelper ; RaidRoll EPGP ; Recount ; GearScore ; RollTracker ; DBM ; Combuctor ; DHUD 4 ; EPGP Loot Master ; AutoSave; XLoot
    18. Aquila non captat muscas - Орелът не лови мухи
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Byalova Fri Jul 22, 2011 3:28 am

    Не ми харесва кандидатурата. За ловец с такъв гиар имаш малко АП незнам на какво се дължи това мисля, че в "БОД" имаме достатъчно ловци. Това едно на ръка другото имаш 3 макрота, и нито един бинд незнам каква е причината, но в дадена ситуация ако имаш биндове макрота можеж да улесниш играта на другите било то хеал/танк.
    Доктора да си каже мнението аз не разбирам много от ловец така че моят отговор е "НЕ" не за това, че не ти е добре облечен,сокнат,енчантнат ловеца а за начина на игра и най-вече заради макрота и биндове.

    Успех.
    thunderz
    thunderz
    Bloodlord


    Posts : 107
    Join date : 2011-07-04
    Age : 35
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  thunderz Fri Jul 22, 2011 3:38 am

    Здравей. Та няколко думи за самата кандидатура. Харесва ми, макар и в малко по-фамилиарен тон, но пък иначе със сравнително пълни и индивидуални отговори. Това добре, но...как играеш без нито един байнд оО ? Виждал съм кликери които се оправят много добре, но чак пък без хич... However, твоят клас не е моята специалност, така че ще оставя други да коментират това, както и гиъра ти. За мен лично са важни две неща в случая. Бих искал да видя и коментар от Еди, също така да отделиш 5 минутки и да ме намериш ингейм утре, след 12 на обяд, на някой от долупосочените никове. След това ще мога да оформя едно по-обосновано мнение. Засега не мога да добавя нещо по-конкретно. Очаквам да се чуем утре.
    Salonius
    Salonius


    Posts : 4
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Lulin Zoo

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Salonius Fri Jul 22, 2011 3:47 am

    Така цялата работа с биндовете е че не ми трябват и на вас си е странно къде са .... е това се дължи на клавиетурата ми Logitec G15 биндовете си ги прая с нейния софтуер. Цялата ми "акция" е биндната на 3 G-клавиша настроени с "repeat" ... Предлагам ви да ме "ТЕСТВАТЕ" я в райд я в инстанция и да видите действително какво мога и тогава може да прецените дали съм подходящ за гилда ви.
    https://www.youtube.com/watch?v=_ruckXrGmYU
    https://www.youtube.com/watch?v=XrR2jZb1xd0
    https://www.youtube.com/watch?v=qzlQT3s5894
    https://www.youtube.com/watch?v=YdLlFAMWzmE - ето за това говоря ...

    ПП. "...за начина на игра и най-вече заради макрота и биндове." мога да ти кажа че това ми е най силната страна по 1 или друг начин.


    Last edited by MeanceIISociety on Fri Jul 22, 2011 4:52 am; edited 5 times in total
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Crusher Fri Jul 22, 2011 3:52 am

    Здрасти,

    Имам един въпрос, малко встрани от кандидатурата и малко встрани от възможностите ти на ДПС (като засегнах темата, бих искал да попитам средно колко дпс правиш на енкаунтър от ицц25).

    Какво значи мога да помогна с популяризирането на гилдията? През есента планираме изграждането на нова страница на гилдията - можеш ли да се включиш в изграждането й? И с какво?

    Като изключим отговора на горния въпрос засега съм против.
    Доста уклончиви отговори на въпросите за стил на игра и роля в рейда.


    ЕДИТ: Владо, видях че сте писали, преди да си постна мнението - предложението за тестов рейд с човека е добро, ако искате го пробвайте и вижте как се представя. И отделно от това - пускай си скайпа чат пат че тотално нямам връзка ;х

    Поздрави
    Salonius
    Salonius


    Posts : 4
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Lulin Zoo

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Salonius Fri Jul 22, 2011 3:58 am

    1. Средно дпс-а ми на ICC25 е 15-16к и смело мога да заявя че минавам по дпс повечето хънтари геарнати на мах и други дпс-та

    2. Менажирам сървари и SQL база занни не съм девелопер на сайтове, стига да ми е в компетенцият мога ...

    Признавам си писането ми е слабото място но само 1 ше кажа не съм човек на приказки а на действия.

    ПП. понеже нз колко ше ме разберете мога да напрая 1 видео как "бия" за да видите "системата" ми как действа или пак казвам в тестов райд да ме поканите тогава цифрите ше говорят ...
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Sabutai Fri Jul 22, 2011 6:16 am

    Колега ловец желая да ги видя тия 15к на тест реид.Например понеделник в Тотц 25. В 21:00 ни почва инв. За целта обаче мисля, че ще трябва да ти дадем инв в гилда за тест. Това е моето предложение.



    MeanceIISociety wrote:1. Средно дпс-а ми на ICC25 е 15-16к и смело мога да...
    - не мисля че ще видиш в ТоК-а чак това.
    puffkatazzz
    puffkatazzz
    Guardian Angel


    Posts : 78
    Join date : 2011-06-30
    Age : 34
    Location : Пирдоп/Софиа, България

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  puffkatazzz Fri Jul 22, 2011 6:56 am

    Колегата е соквал ARP - това е причината за ниското АП. На мен ми харесва. И 11-12к DPS да прави, пак съм "ДА".
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Sabutai Fri Jul 22, 2011 8:51 am

    Аз веднага се сетих. Ама оставих тая тежка мисловна дейност на колегата Иван, на когото явно му е било необходимо бая време.

    ПП: Какво се вживяваме добрия ДПС е живия дпс. И от мен ДА
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  anile Fri Jul 22, 2011 9:25 am

    Здравей,
    Изписано е достатъчно преди мен и за разлика от попринцип, няма да задълбавам.
    Харесва ми колко си нахакан, от мен имаш "Да". Само че тестовия рейд няма да е тотк25, по-скоро ще е в неделя на някоя десятка.
    puffkatazzz
    puffkatazzz
    Guardian Angel


    Posts : 78
    Join date : 2011-06-30
    Age : 34
    Location : Пирдоп/Софиа, България

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  puffkatazzz Fri Jul 22, 2011 9:55 am

    Това щях да ви предложа - да е на десятка. По-малко бъфове има => чистото DPS си проличава по-добре.
    Salonius
    Salonius


    Posts : 4
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Lulin Zoo

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Salonius Fri Jul 22, 2011 12:19 pm

    sabutai wrote:Колега ловец желая да ги видя тия 15к на тест реид.Например понеделник в Тотц 25. В 21:00 ни почва инв. За целта обаче мисля, че ще трябва да ти дадем инв в гилда за тест. Това е моето предложение.



    MeanceIISociety wrote:1. Средно дпс-а ми на ICC25 е 15-16к и смело мога да...
    - не мисля че ще видиш в ТоК-а чак това.

    различно просто за ицц фул бъф толкова докарвам, язък че не съм напрал скрйн.ТОК ако прая тия дни ше постна 1 скреен ...
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Saloniuss Fri Jul 22, 2011 4:30 pm

    Бъгна ми се нещо стария юзър така че на ново се регнах... Прилагам няколко снимки от днешния ми райд TOC10HC (23min) 50 Attempts:
    Кандидатура: Salonius  4d534da297ea8cea
    Кандидатура: Salonius  Dac9ec1b4ff29fdb
    Кандидатура: Salonius  49bef3cbe937d3cc

    пп. и тва с/у фул геар дпс-та някой и от Nurfed участвали в райда tongue
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  anile Fri Jul 22, 2011 7:51 pm

    Честно казано, ние вече те пообсъдихме с Ledenikka и Sabutaii. Остава и да поговорим в ТС с теб, ако вече колегите не са го сторили, че ме нямаше следобеда.

    Sponsored content


    Кандидатура: Salonius  Empty Re: Кандидатура: Salonius

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:21 pm