Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+9
Reign
Crusher
Burndown
Chepie
Analen
Maximize
Saloniuss
casperko
Stancho
13 posters

    Piqndurnik marksmanship Hunter

    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Tue Feb 28, 2012 9:28 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec: Piqndurnik Hunter Marksmanship оф спека ми е пвп но преди райд мога да рескам ако се налага

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас? Аз сам на 26 години от София, казвам се Станимир и предпочитам да ми викат Станчо

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души. 4 GB RAM Ati Radeon 1GB memory нямам никакъв проблем с фпс и мога дайе да сам онлине с до 3 отворени уоу-а в Даларан

    4: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация? Имам опит в играта не съм конфликтна личност слушам какво ми се говори и го изпълнявам

    5: От кои сайтове черпите информация за WoW? curse.com youtube wowhead tothbot

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK). Единствено не съм убивал Лич Кинг на хероик мод

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг). Ротация глифове и билд са ми стандартни: Серпенд стинг Химера Айм 320 хасте от ръкавички рапид файр 2 или 3 седи шота след като изтече рапид файъра рескам ЦД и пак наново същата ротация използвам глифа за Химерата за айм шота и серпенд стинга
    8: Каква е ролята на класа ви в рейд? ДПС трупане на агро на танка цц на някои адс аура с 10% АП

    9: Имате ли алт герои? Какви? Да Шаман-ресто/еле/енх между 5.8-6к на 3те спека Паладин-ретри 5.9 Маг- още е зеленчук

    10: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър? Между 15-18к в някои случаи и повече ако ми върже с проковете

    11: Имате ли познати в гилдията? Burndown до сега сме били заедно във всички гилдии

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?Да си поправен да имаш регенти и фласки скрулове да съм готов за игра поне 30 мин преди райд

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч? Не. В рядки случаи е възможно да немога да дойда но ще се обадя предварително

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/239/4463239R.jpg

    15: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо? Да ползвам ДБМ откакто се помня Smile

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас? Не е проблем, ако има критики значи съм виновен и ще си вадя поука

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос. Good Guild Red Army Причината да лиивна от тези гилдии е отношението и своеволията на хората с повече права към други хора

    18: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Atlasloot
    Chronos
    GearScore
    OmniCC
    Recount
    DBM
    Ако нямам някой важен аддон кажете и ще си го изтегля веднага

    19: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.played time 28 дни и 10 часа при условие че героя ми е сменян няколко пъти Играл сам в MoltenWoW u District


    Last edited by Stancho on Wed Feb 29, 2012 1:55 pm; edited 4 times in total
    casperko
    casperko


    Posts : 8
    Join date : 2012-01-28
    Age : 31

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  casperko Tue Feb 28, 2012 9:58 pm

    Имаме нужда от хънтари,имаш добър геар давам ти ДАКъсмет Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Guest Tue Feb 28, 2012 10:15 pm

    Има някои неща по геара ти които са за смяна, но това не мисля, че ще е проблем. На някои от въпросите си отговорил много накратко, можеше да се постараеш повече. Понеже сме рейдвали много често заедно знам, че имаш доста опит в Icecrown Citadel. Друго няма какво да кажа. Успех.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Saloniuss Wed Feb 29, 2012 10:32 am

    Добре бе, не ви ли минава през главата е така след като се регистрирате и тръгнете да пишете кандидатура, да фърлите едно око на раздела Accepted и раздела Rejected и тогава да поствате кандидатура ...
    Така по кандидатурата ... талантите и глифовете са объркани яко ... геара е горе-долу на ниво ... енчантите, за бога 450 Engeneering имаш ... ротация ?!? липса на оговори на въпроси по кандидатурата ... сорка ама на тоя етап НЕ имаш от мене
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Maximize Wed Feb 29, 2012 11:30 am

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowМного набързо си я начаткал тая кандидатура. На мен лично не ми харесаха отговорите на въпросите (На повечето).

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowРотация?

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowКой познаваш в гилда?

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowИ най-честата грешка която правят хората, който кандидатсват е, че казват "Да, ползвам ДБМ" обаче като погледнеш "Кой аддони използвате?" го няма!

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowКакто Сало каза - трябваше да прочетеш другите кандидатури първо. Smile

    Piqndurnik marksmanship Hunter Small_arrowП.С. Искам авторски права на снимката, защото съм на нея! :>

    "Не" от мен.
    avatar
    Analen


    Posts : 17
    Join date : 2012-02-21

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Analen Wed Feb 29, 2012 12:19 pm

    Малко немарлива кандидатура,както каза колегата по-горе.Другото,което е:
    1. Нямаш повече от половината енчанти
    2. Метата ти не е правилна
    3. Сгрешени глифове
    4. Сгрешени таланти

    Според мен с това,което имаш няма да можеш да направиш тези заветни 15-18к дпс(освен на ДБ евeнтуално) Wink

    От мен НЕ


    Last edited by Analen on Wed Feb 29, 2012 1:30 pm; edited 1 time in total
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Chepie Wed Feb 29, 2012 1:16 pm

    Адски постна кандидатура. Дори не я прочетох докрай. Постарай се малко повечко. На мнение съм, че ни трябват добри и активни хънтъри, но на този етап НЕ
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Wed Feb 29, 2012 3:16 pm

    Имах няколко грешки, поправих ги. В кандидатурата съм написал всичко възможно най-изчерпателно и вярно. Прегледал съм много от отхвърлените и приетите кандидатури и според мен съм написал много по-изчерпателно от някои приети. Надявам се поне да не се хващате за това че кандидатурата е постна Sad
    Burndown
    Burndown


    Posts : 20
    Join date : 2012-01-17

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Burndown Wed Feb 29, 2012 4:12 pm

    Stancho wrote:Имах няколко грешки, поправих ги. В кандидатурата съм написал всичко възможно най-изчерпателно и вярно. Прегледал съм много от отхвърлените и приетите кандидатури и според мен съм написал много по-изчерпателно от някои приети. Надявам се поне да не се хващате за това че кандидатурата е постна Sad


    Това е друго нещо ! Браво Стан така те искам по нахъсан. Радвам се че си проверил и променил от написанато по - горе ! Оправил си кандидатурата и талантите стискам ти палци аз знам че си сериозен и точен надявам се да вземат това в предвид. От мен имаш да.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Crusher Wed Feb 29, 2012 5:19 pm

    Брей, това същият герой ли е, който гледах от вчера в арморито? Rolling Eyes

    Наборе, назад си с материала. И ще има да учиш доста. Не знам обаче кой ще се наеме да го направи. Smile Освен да те оставим в ръцете на нашите ловци, не знам. Аз в момента не мога да кажа да или не, още повече, че скоро ще се завърне един от неактивните ни хънтъри, който се представяше отлично.

    Понеже си писал за адони, които ти липсват - най-лесното е да отвориш youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ABPiTTnDwO4
    https://www.youtube.com/watch?v=nMtGLowy8ro

    пълно е с ръководства. Най-популярните адони са quartz, shadowed unit frames, grid, bartender, power auras. Не видях да си писал, че ги ползваш.

    Друга забележка от мен е да бинднеш всичко, което цъкаш с мишката на hotkeys. Всяко кликане = загуба на време, а всяка загуба на време = по-нисък дпс.
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Wed Feb 29, 2012 5:29 pm

    Надявам се да ме вземете в гилда дори на първо време да ходя само на алт-райдовете ви и да ме пробвате. Не ви ли хареса ми бийте шута. Още сега си свалям адоните които ми каза Smile Относно тактиките бързо възприемам и ги знам всички на хероик освен на Лича но Burndown ще ми ги обясни приятели сме и често съм бил в тях когато сте райдвали
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Wed Feb 29, 2012 5:57 pm

    Давам всичко от себе си в райдовете и няма да ви накарам да съжалявате ако ме приемете
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Reign Wed Feb 29, 2012 6:30 pm

    Надъхан е ... Има желание Smile Геар-а щом го има и са объркани само сокети/енчанти или пък дори таланти,те се оправят за 10 мин макс. А отностно енкоунтарите те и те са лесни youtube,wowhead,хора от гуилда които ще му кажат какво да и какво не трябва да прави. Аз нямам нищо против да го пробваме пък както човека сам си каза ако не ни хареса ще му бием "шута" Rolling Eyes
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Wed Feb 29, 2012 6:37 pm

    енчанти глифове сокети и таланти вече са оправени Smile
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Devilforce Wed Feb 29, 2012 6:48 pm

    Понеже виждам че пича се старае да се поправя след критиките и от мен "ДА" ако е толкова старателен и по райдовете с малко съвети и помощ от наша страна би бил полезен.
    Успех
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Saloniuss Wed Feb 29, 2012 7:18 pm

    След промените вече ми допада героя ти с малки забележки отново по талантите и гледам че се стараеш, имаш ДА от мене ...
    avatar
    Trancefreak
    Champion


    Posts : 79
    Join date : 2011-11-27

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Trancefreak Thu Mar 01, 2012 12:27 am

    Аз съм на мнението, че не ни трябват играчи които тепърва да учим... Според мен ако ще приемаме нови мембърди, то трябва да са доказани играчи които да помагат на нас, а не ние на тях. Съжелявам, но съм с отрицателен вот.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  anile Thu Mar 01, 2012 2:56 am

    Cathleen wrote:Аз съм на мнението, че не ни трябват играчи които тепърва да учим... Според мен ако ще приемаме нови мембърди, то трябва да са доказани играчи които да помагат на нас, а не ние на тях. Съжелявам, но съм с отрицателен вот.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Crusher Thu Mar 01, 2012 9:55 am

    Stancho wrote:Още сега си свалям адоните които ми каза

    На мен все пак ми се иска да видим резултат и от това. За негово съжаление в последно време се наблюдава все по-голяма активност от играчи в гилдията, които бяха неактивни по една или друга причина и свободните места по рейдове са кът. Другото е, че наскоро взехме Павката (Amfetaa) и той се включи много добре. Малко са на кантар нещата тук и затова още няма окончателно решение.

    Бих ти задал същия въпрос, като на предния хънтър, подал апликация: Би ли се опитал да обясниш ролята на класа ти при битката с The Lich King (HC) в различните фази? Не бързай с отговорите. Wink
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Thu Mar 01, 2012 1:59 pm

    Основнта роля на хънтера е контрол над играта. Това включва трупане на агро към танк и оф танк, диспел на енрейдж, кайтване на адове при нужда, словане на валкирите и спиритите и препращане на оф танка или шадоu поп в дисперсия доколкото знам. Ако нещо съм изпуснал не е късно да го науча Smile
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Devilforce Thu Mar 01, 2012 4:02 pm

    Добър отговор според мен.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Saloniuss Thu Mar 01, 2012 4:05 pm

    Зимай го Бояне ...
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Thu Mar 01, 2012 4:23 pm

    http://prikachi.com/images/90/4468090r.jpg
    http://prikachi.com/images/42/4469042i.jpg
    Ето снимка вече с адоните само дето на bartender-a се виждат само hotkey-s на първия бар а на другите не и незнам как да го оправя Smile


    Last edited by Stancho on Thu Mar 01, 2012 8:15 pm; edited 1 time in total
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Devilforce Thu Mar 01, 2012 5:02 pm

    Stancho wrote:http://prikachi.com/images/90/4468090r.jpg
    Ето снимка вече с адоните само дето на bartender-a се виждат само hotkey-s на първия бар а на другите не и незнам как да го оправя Smile
    1.От Key Bindings избираш Use Default след това чистиш всички места кадето видиш SHIFT, релогваш и погледни снимките Wink
    2.http://prikachi.com/images/249/4468249g.jpg
    3.http://prikachi.com/images/262/4468262N.jpg
    посочваш магията с мишката и натискаш бутона или комбинацията от ботони който желаеш
    avatar
    Stancho


    Posts : 8
    Join date : 2012-02-28
    Age : 38
    Location : София

    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Stancho Thu Mar 01, 2012 5:12 pm

    Devilforce wrote:
    Stancho wrote:http://prikachi.com/images/90/4468090r.jpg
    Ето снимка вече с адоните само дето на bartender-a се виждат само hotkey-s на първия бар а на другите не и незнам как да го оправя Smile
    1.От Key Bindings избираш Use Default след това чистиш всички места кадето видиш SHIFT, релогваш и погледни снимките Wink
    2.http://prikachi.com/images/249/4468249g.jpg
    3.http://prikachi.com/images/262/4468262N.jpg
    посочваш магията с мишката и натискаш бутона или комбинацията от ботони който желаеш

    Мерси много за инфото Wink

    Sponsored content


    Piqndurnik marksmanship Hunter Empty Re: Piqndurnik marksmanship Hunter

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 11:40 pm