Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


3 posters

    Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Xahoxah
    Xahoxah


    Posts : 1
    Join date : 2012-04-24

    Кандидатура, Xahoxah, Retribution Empty Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Post  Xahoxah Tue Apr 24, 2012 8:51 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Xahoxah, Main spec retribution, off spec Protection

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    На 18 години съм от Панагюрище казвам се Мирослав, но приятелите ми ми казват Миро.
    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 2.5Ghz 3GB RAM. Нямам проблеми попринцип райдвам почти на максимални ефекти.
    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    Вярвам, че райдването с вас ще е както сериозно така и приятно.
    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Ами смятам, че съм достатъчно сериозен и упорит, и с голямо желание за игра за да ви бъда полезен.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Wowhead.com и чичо Google разбира се.

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    Започнах да играя от TBC участвал съм в успешни битки с Illidan Kil jaeden и доста други, но смятам, че тези са най-забележителните.С паладин играя от WOTLK в DF съм убивал всички босове без LK HC поради липсата на хора с които да го направя. Надявам се вие да ми помогнете да зачертая и последния в списъка.

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Целта ми е да съм максимално полезен за Гилда в който съм. Предпочитам собствен стил на игра а не Copy Paste от „протата” на DF.
    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Главно да си върша работата като ДПС или ТАНК в зависимост от случея. В старите ми гилгии например усигорявах храната на райда Very Happy.
    10: Имате ли алт герои? Какви?
    Имам алт Hunter, но е75lvl Blood elf, което ме кара да мисля, че е безполезен за гилда поне на този етап.
    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    В края на боса 25-30к на Deadbringer. А на прок съм правил 30к+.
    12: Имате ли познати в гилдията?
    Да, хора с които съм бил в един Гилд преди.
    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Наличието на храни, фласки, скролове, PVE build MS и OS и осигурено свободно време до края на райда според мен е най-важното.
    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Не
    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/693/4684693m.jpg
    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    PVE играч без DBM няма..

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Нямам против критиката, сигурен съм, че ще науча някой нови неща, които ще са ми от полза за напред.
    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    Първата гилдия в която съм бил беше “DnD”, но поради това, че всичките ми познати играят от страната на Хордата реших и аз да се прехвърля. Хордския ми гилд беше “The Dark Templars” или настоящия „ADORE”, но поради липсата на желание за игра на хората не мисля, че има място в него.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Задължителният и най-важен AutoSave. Останалите са: Ackis recipe List 0.1, GearScore, Sexymap, Deadly Boss Mods , Recount , Xpearl и Atlas Loot.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    Започнах да играя WoW преди 5 години от начало играех в сървара Nefelin който тогава още беше на TBC. Играех с Rogue. А с Paladin започнах да играя от както започнах WOTLK в сървара Evo WoW. Вече от около 3 години играя в DF с Paladin и Warlock който всъщност е Alliance. Всеки би си дал хубава самооценка за да бъде приет/а аз не смятам да се самооценявам ще оставя вас да прецените сами какъв играч съм.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура, Xahoxah, Retribution Empty Re: Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Post  Froozy Tue Apr 24, 2012 8:54 pm

    ДА от мен !
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Xahoxah, Retribution Empty Re: Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Post  Guest Tue Apr 24, 2012 8:56 pm

    Писахме си снощи. Направи ми добро впечатление, а и ни трябва 1 скилнат паладин. Надявам се да оправдаеш очакванията ми. Имаш ДА от мен.

    Успех
    avatar
    Allyance


    Posts : 38
    Join date : 2012-02-12

    Кандидатура, Xahoxah, Retribution Empty Re: Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Post  Allyance Tue Apr 24, 2012 9:05 pm

    Що не си ме споменал като познати о0 "Да"
    Направо я местете в Accepted!

    Sponsored content


    Кандидатура, Xahoxah, Retribution Empty Re: Кандидатура, Xahoxah, Retribution

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 8:48 pm