Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+9
robotalol
Annelie
Chepie
Heavenhell
Mistakes
Froozy
Devilforce
Sabutai
Kibika
13 posters

    Кандидатура - Kibika

    avatar
    Kibika


    Posts : 1
    Join date : 2012-04-17

    Кандидатура - Kibika Empty Кандидатура - Kibika

    Post  Kibika Thu May 24, 2012 1:29 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    - Kibika, Hunter, MM, MM(pvp)

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    - Казвам се Димитър, на 18 години от Пазарджик. Може да се обръщате към мен както Ви е удобно.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    - RAM памет 4Gb,Video ATI Mobility Radeon HD 4330 512MB,Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz 3.06GHz

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    - Избрах Ви, защото знам че сте един сериозен, организиран и добър пве гилд.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    - Ще добавите още един редовен и упорит играч към гилда, също така мисля че ще съм ви доста полезен и като дпс.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    - www.google.bg www.old.wowhead.com www.youtube.com

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    - Играя от WOTLK, свалял съм всички босове, които работят до момента в дф.

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    - За сега играя на Armor Penetration с 4 части от т10 сета, но мисля като взема 2 токена от тоц 25 хероик, да пробвам на Agility.
    Играя с Glyph of Serpent Sting, Glyph of Chimera Shot, Glyph of Steady Shot. Използвам следната ротация: Hunter's Mark, Serpent Sting, Pet's bonus, Chimera Shot, Aimed Shot, Rapid Fire, Stedy Shot(докато не зареди CD на Chimera Shot) и така се повтаря, като под 20% включвам в ротацията си Kill Shot.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    - Главната ми роля е да давам Агро на танка, също така да съм от първите по DMG done, да давам аспект за по бързо придвижване от 1 бос на друг, също така давам бонуси от пета и аура 10% Attack Power.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    - Имам Rogue - http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=divakat

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    - Много зависи от проковете, но се движа около 25k+ на DB.

    12: Имате ли познати в гилдията?
    - Да, Zuma.

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    - За мен това означава да съм онлайн 10-15 мин преди началото на рейда, преди това да съм си направил Scroll, Flask, Potion и да съм логнал в ТС.

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    - Няма проблем.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    - http://prikachi.com/images/50/4805050N.jpg

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    - Използвам.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    - Не, не е проблем, ако тази критика ще помогне да се представям по-добре в рейд.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    - Azure Eclipse, Bonereaper беше саднал, че не са убили лич кинг на 25 хероик и кикна хората, които не му играеха по свирката постоянно.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    - DBM, Recount, Power Auras, Cooldowns.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    - Играч УоУ от около 2 години, през които съм играл само с ловец и от 3-4 месеца играя и с рогач.
    Нямам какво да добавя, надявам се скоро да рейдвам с Вас. Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Guest Thu May 24, 2012 3:16 am

    imame prekaleno mnogo hunteri koito se spravqt super i ne mislq che imame nujda ot poveche. Vse pak ako liderite reshat che ima mqsto za oshte 1 - ok. Az sam pass na tozi etap
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Sabutai Thu May 24, 2012 7:21 am

    Аз като клас лидер имам много забележки:
    1.Интерфейс- много излишни неща
    2.Не много добро познаване на клас ловец
    3.Липса на пве макрота и комбинации от комбота
    4.Имам чувството, че от скоро играеш бинд.Все още си ги редиш, и правиш удобни.
    5.Имаш един грешен глиф (няма да ти кажа кои е).
    Плюсовете са ти:
    1.Убивал си всички босове на тоя експанжан.
    2.И едни дрехи.


    Да ти кажа и при наличието на 6 активни хъта в гилда нз къде ще има слот за тебе. Сам си дай отговора ми какъв е.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Devilforce Thu May 24, 2012 8:09 am

    Имаме доста активни ловци мисля че няма каде да му намерим място Не и от мен.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Froozy Thu May 24, 2012 9:24 am

    Никакво място за хънтер нямаме вече...Имаме си 2 редовни БМ и още около 4-5 ако не и повече ММ и сме по 2-3 хънта на ХК и 4 на нормал райд.Просто няма как да намериш място в някой рейд освен 2рия на нормал.Гиъра е добър ,идваш от конкурентна гилдия,правиш добър дпс и си запознат с ЛК 25 ХК , което е огромен плюс , но просто няма как да се впишеш.Съжелявам Smile
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Mistakes Thu May 24, 2012 10:43 am

    Здравейте, тъй като и аз съм райдвал известно време с него знам на какво е способен. Наистина е доста добър и гарантирам за дпс-то, което прави. Според мен, е препоръчително да се взимат добри играчи от сървъра, въпреки че редиците ни са доста запълнени. Не разбирам от хънтър особено, но познавам цифрите и винаги е бил в топ дпс-а. Наистина се надявам да му дадете някакво поле за изява и съм сигурен, че няма да ви разочарова.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Heavenhell Thu May 24, 2012 11:26 am

    Самия факт , че идваш от Azure директно ме кара да кажа НЕ дори без да разгледам кандидатурата ти , но дай Боже да не си като типичните образи от там. Иначе място за ловци поне аз не забелязвам в последните рейдове , даже някои от нашите остават без ID , щот не могат да се вмъкнат. Предпочитам да се лишим от услугите на добър играч като теб , отколкото да има недоволства. Все пак успех.
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Chepie Thu May 24, 2012 11:47 am

    Heavenhell wrote:Самия факт , че идваш от Azure директно ме кара да кажа НЕ дори без да разгледам кандидатурата ти , но дай Боже да не си като типичните образи от там. Иначе място за ловци поне аз не забелязвам в последните рейдове , даже някои от нашите остават без ID , щот не могат да се вмъкнат. Предпочитам да се лишим от услугите на добър играч като теб , отколкото да има недоволства. Все пак успех.

    Мда.. И аз съм сигурен че правиш добро дпс и си разбираш от героя, но наистина няма как да ти намерим място на този етап :/
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Guest Thu May 24, 2012 12:39 pm

    Сега и аз да кажа няколко думи. 1-во това, че имаме доста ловци е вярно, но те са едни от най-важните класове в рейда заради бонусите от пета си, които дават, така че без проблем може да си взимаме по 3 ловеца на 1 рейд. 2-ро от другата седмица най-вероятно ще пуснем рейд 3 ицц 25хероик (не Pug), така че място бол. 3-то човека е редовен, играе добре и не е като другите от ажур еклипс, защото го познавам irl и така... Да от мен за един тестов период да видите какво може.
    avatar
    Annelie
    Champion


    Posts : 54
    Join date : 2012-03-25
    Age : 31
    Location : Перник

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Annelie Thu May 24, 2012 1:26 pm

    ДА за тест. Според мен това, че идва от azure eclipse не трябва да е причина за не, без да го познавате какъв е и как се държи, защото всеки човек е различен.
    robotalol
    robotalol
    Guild Master


    Posts : 52
    Join date : 2011-06-30
    Location : Detroit

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  robotalol Thu May 24, 2012 1:36 pm

    no way
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Saloniuss Thu May 24, 2012 5:44 pm

    Heavenhell wrote:Самия факт , че идваш от Azure директно ме кара да кажа НЕ дори без да разгледам кандидатурата ти , но дай Боже да не си като типичните образи от там. Иначе място за ловци поне аз не забелязвам в последните рейдове , даже някои от нашите остават без ID , щот не могат да се вмъкнат. Предпочитам да се лишим от услугите на добър играч като теб , отколкото да има недоволства. Все пак успех.

    Момчето идва от Азуре-то шот там са пълни педераси и са го преебали кофти, лафили сме си по тая тема...
    Така бил съм на райдове с него и имам доста добро впечатление, предлагам да го земем и с него да закрием приемането на други хънрари. Знам че на тоя етап имаме доста активни ловци но съм сигурен че и за него ше се намери 1 място. От мене имаш ДА
    Significt
    Significt
    Champion


    Posts : 82
    Join date : 2011-12-05

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Significt Fri May 25, 2012 11:03 am

    Annelie wrote:ДА за тест. Според мен това, че идва от azure eclipse не трябва да е причина за не, без да го познавате какъв е и как се държи, защото всеки човек е различен.



    +1 и успех Кибик Smile
    avatar
    Freshtodeath


    Posts : 17
    Join date : 2012-01-21

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Freshtodeath Fri May 25, 2012 2:08 pm

    Имаме доста добри хунтери не мисля че имаме нужда от още от мен "НЕ"








    Успех!
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Maximize Fri May 25, 2012 9:19 pm

    Freshtodeath wrote:Имаме доста добри хунтери не мисля че имаме нужда от още от мен "НЕ"

    Sponsored content


    Кандидатура - Kibika Empty Re: Кандидатура - Kibika

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:37 pm