Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+9
Warxlord
Crusher
Devilforce
Maximize
Byalova
Mistakes
Hulck
Froozy
Frozenpanda
13 posters

    Кандидатура Frost DK

    Frozenpanda
    Frozenpanda


    Posts : 4
    Join date : 2012-05-29
    Age : 30
    Location : Tърговище

    Кандидатура Frost DK Empty Кандидатура Frost DK

    Post  Frozenpanda Tue May 29, 2012 10:20 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:

    Frozenpanda DK Frost / Unholy (PVP)

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?

    19,Tърговище , Pадостин (Радо)

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.

    Intel 2 qdra 3ghz 4 gb Ram

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?

    Защото това е една добра гилдия,и считам че има добро изградено име в ДФ.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?

    Защото съм добър играч,а на една гилдия като Brotherhood Of Death ще съм полезен.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?

    wowhead

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    Имам опит с всички босове на TBC и WOTLK

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).

    Стила ми на игра е индивидуален предпочитам Фрост Дк-то, защото ми е доста интересен и го намирам за забавен.

    1.ГЛИФОВЕ :Glyph of Obliterate ,Glyph of Frost Strike,Glyph of Disease, Glyph of Pestilence, Glyph of HOrn of Winter,Glyph of Blood Tap

    2.Pотация : IT-PS-BS-OBL-BS-HoW-нататък всико зависи от проковете на Killing Machine и Rime.При недостиг на RUne използвам ERW, разбира се да не забравя и рефреша на Дотовете с Pestilence.

    3.ЕНЧАНТИ: Head: 50 AP 20 Crit,Shoulders:40 AP 15 Crit,Back: 22 aggility,Chest: 10 to all stats,Bracers: 50 АР,Hands 44 АP,Legs: 75 AP 22 Crit,Weapon: Rune of the Fallen Crusader

    4. СОКЕТИ: Мета сокет 21 agility +3% increased critical damage, 20 str, 10str 10 crt, 10 str 10 haste.

    5. Tаланти : 0/53/18 пробвaл съм най-различни, но с тези бия най-много,се пак се съобразявам с възможностите които предлага сървъра.


    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?

    Бонус Haste и не на последно място добро DPS

    10: Имате ли алт герои? Какви.

    Resto Druid,Arcane mage,Rouge,Paladin

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?

    18-23k

    12: Имате ли познати в гилдията?

    Burndown,Bloodbunny,Fey,Firfich

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?

    Да си подготвен за райд означава с 2 думи От сокети и енчанти до фласки и скролове, и най-важното да си online 15-20 мин. преди началото на раида.

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?

    Не.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.

    http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=jdv1338309231n.jpg

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?

    Да.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?

    Няма проблем, готов съм да изслушам всеки.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.

    Предишната ми гилдия беше Method, но хората започнаха да лефтват и не се събирахме за райдове. Преди това съм бил в (добрият гуилд),но там не се получи.

    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.

    dbm,recaunt,gearscore,GroupCalendar,epgp,Cooldowns

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.

    Time played this level: 80 days, total played 87 days

    Mисля че съм се доказaл много отдавна когато бях Officer v Good guild, също така Officer и в Method,но все пак крайното решение е Ваше.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Froozy Tue May 29, 2012 10:28 pm

    Качи експертайз за сметка на хит.Гиъра като цяло си е перфектен,прайш добър ДПС,като цяло ще е интересно малко конкуренция , тей че "ДА".
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Hulck Tue May 29, 2012 10:41 pm

    21 expertise ти трябва за фрост и под HoW ако имаш предвид Howling Blast бий го само за аое или прок на таланта,а за single target бий obliderate
    Иначе ДА за тест тъй като само фрози остава мейн фрост дк като аз си мина пак ънхоли
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Guest Tue May 29, 2012 11:01 pm

    ДА
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Froozy Tue May 29, 2012 11:34 pm

    Hulck wrote:21 expertise ти трябва за фрост и под HoW ако имаш предвид Howling Blast бий го само за аое или прок на таланта,а за single target бий obliderate
    Иначе ДА за тест тъй като само фрози остава мейн фрост дк като аз си мина пак ънхоли

    NOO

    PS:Зимайте го щом оставам само аз :Д
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Mistakes Wed May 30, 2012 6:03 am

    Чувал съм добри неща за теб. Да и от мен. Успех !! Smile
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Byalova Wed May 30, 2012 8:18 am

    "ДА"
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Maximize Wed May 30, 2012 11:48 am

    "Да" и от мен.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Devilforce Wed May 30, 2012 11:56 am

    Frozenpanda wrote:

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    Имам опит с всички босове на TBC и WOTLK

    Хммм този отговор мен не ме задоволява особенно интересува ме запознат ли си с енкаунтъра на Лича 25 HC.

    Ако да искам да ми опишеш с няколко думи какви са ти приоритетите там.
    Frozenpanda
    Frozenpanda


    Posts : 4
    Join date : 2012-05-29
    Age : 30
    Location : Tърговище

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Frozenpanda Wed May 30, 2012 12:19 pm

    Devilforce wrote:
    Frozenpanda wrote:

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    Имам опит с всички босове на TBC и WOTLK

    Хммм този отговор мен не ме задоволява особенно интересува ме запознат ли си с енкаунтъра на Лича 25 HC.

    Ако да искам да ми опишеш с няколко думи какви са ти приоритетите там.
    запознат съм ,правили сме опити с Method и сме стигали до Phase 3 , но след първият Harvest Soul хората измряха.Занам как се бие боса запознат съм с магиите които пуска , просто липсата на добри играчи до сега ми е попречила да го убия.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Crusher Wed May 30, 2012 1:27 pm

    Не знам как играеш без адон, който да ти следи проковете и цдтата. Какъв е тоя адон Cooldowns? Липсата на добри играчи може да ти е попречила това щях да го повярвам, ако бях видял, че се опитваш да изстискаш 100% от героя си, а от показаното до тук и видяното в апликацията аз не виждам такова нещо. При все че всички са ти казали ДА аз няма да правя сечено, но се надявам да се замислиш над факта, че си твърде далеч от достигането до възможност да използваш на 100% капацитета на героя си и да работиш в тая посока. Наистина много съжалявам, че такава огромна част от масата играчи са занемарили изцяло такава важна част от World of Warcraft и дори не си дават сметка за това.

    Успех...
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Guest Wed May 30, 2012 1:54 pm

    Със сигурност има още много неща, които трябва да научиш, но всичко с времето си. Имаме нужда от фрост дк в рейдовете, което е в твой плюс.
    В последно време взехме доста нови играчи, които не дават всичко от себе си по рейдовете, надявам се ти да се представиш добре. Ще ти дам ДА за тестов период.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Devilforce Wed May 30, 2012 2:21 pm

    1.Това че си стигал до 3 фаза не ми отговаря на въпроса както каза Cru далеч си от истината говорил съм 2-3 пъти с теб в играта там показваше по голяма заинтерисованост от отговорите който даваш.

    2.Кандидатурата е главно за да добием някаква представа какъв си и колко имаш желание да бъдеш в нашия екип с плоските отговори немисля че си помагаш.

    3.По темата: Пас ако положението е критично съм съгласен да бъде приет но при положение че някой се заеме с него.
    avatar
    Warxlord
    Champion


    Posts : 68
    Join date : 2011-11-16
    Age : 27
    Location : In The Middlem Of Nowhere

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Warxlord Wed May 30, 2012 2:52 pm

    Да
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Chepie Wed May 30, 2012 4:54 pm

    Devilforce wrote:1.Това че си стигал до 3 фаза не ми отговаря на въпроса както каза Cru далеч си от истината говорил съм 2-3 пъти с теб в играта там показваше по голяма заинтерисованост от отговорите който даваш.

    2.Кандидатурата е главно за да добием някаква представа какъв си и колко имаш желание да бъдеш в нашия екип с плоските отговори немисля че си помагаш.

    3.По темата: Пас ако положението е критично съм съгласен да бъде приет но при положение че някой се заеме с него.

    Това.

    НЕ от мен. Не виждам защо пишете, че "имаме нужда" от фрост ДК при условие, че това далеч не е така. Понятието НУЖДА означава,че спешно трябва някой играч, който ни липсва, а не, че го взимаме, защото нямаме 12983139 ДКта. Да не говорим, че от хората, които сме взели през последните седмици, има някои, които още не съм виждал на рейд (а съм бил и на 1 и на 2), което на мен ми говори само за едно пренасищане в гилда. И не ми излизайте с номера за райд 3 след понеделник. И ще помоля мишо да спре кани тоя и оня в гилда, преди това да е обсъдено от лидерите.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Froozy Wed May 30, 2012 7:03 pm

    Crusher wrote:Не знам как играеш без адон, който да ти следи проковете и цдтата. Какъв е тоя адон Cooldowns?

    Cooldowns е много полезен адон с , който аз също играя.Показва ти Цд-то на всяка магия т.е при дк-то колко секунди остават докато си зареди дадената руна.Показва ти Цд на всеки тринкет,магия и т.н. Като цяло полезен адон.С него си преценяваш кога каква магия да ползваш до цд и т.н.

    А колкото до адона за прокове(Power Auras) аз съшо играя без него за прокове и виждаш резултата Cool Cool .Ползвам си го само на ЛК или някой по нестандартен бос(Пандата).

    А колкото до въпроса на девилфорсе да добре ще е да обясниш какво точно се прави , не дали си стигал до 3та фаза ,защото това не показва нищо.Разкажи ни накратко енкаунтъра.
    Frozenpanda
    Frozenpanda


    Posts : 4
    Join date : 2012-05-29
    Age : 30
    Location : Tърговище

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Frozenpanda Wed May 30, 2012 8:23 pm

    А колкото до въпроса на девилфорсе да добре ще е да обясниш какво точно се прави , не дали си стигал до 3та фаза ,защото това не показва нищо.Разкажи ни накратко енкаунтъра.[/quote]
    Накратко енкаунтъра за боса.
    Tова което знам е: В началото сме разделени на 2 групи - мелета и Кастъри+Хелове.Боса на всеки 15 сек. пуска Shadow Trap на 1 от райда,в зависимост от това дали е меле или кастър групата в която се намира се отмества.Боса пуска през 30 сек Necrotic Plague, човекът с магията отива при оф танка които държи вече появилия се шамблинг разтоварва магията чрез диспел.Това се повтаря докато не бутнем боса до нужната кръв , а именно 70%. Тогава всички се събираме на платформата очаквайки да излязат 3 спирита по един на всеки 22 сек. ,фазата продължава 1 мин. след това отново влизаме вътре , заставаме на центъра и бием боса. Когато влезем имаме 20 сек преди 1-вата вълкирия след това следва дефаил който е 15 сек. след вълкирите , на 2 рите вълкирии които са след 45 сек. следва дефаил който е след 6 сек. Това продължава докато не се смъкне боса до 40% след което отново платформата се издига ние сенареждаме на нея бием 3 те спирита влизаме вътре , боса пуска летящи спирити който слизат и се изкачвът във въздъха , следва магията Харвест , която ни дърпа в долната стайчка. Долу ние се събираме на групичка и избягваме лилави топчици, който гърмят при допир с земята , фазата продължава 40 сек . След това се качваме горе веднага следва дефаил ,боса се мести непрекъснато заради летящите спририти . Боса пуска 3 Харвестта след това го смъкваме до 10% , убива ни след това ни реска и го доубиваме.
    И накрая : Happy END :{

    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Devilforce Wed May 30, 2012 9:27 pm

    Това вече е друго нещо ако има нужда от фрост дк "ДА".
    Успех
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Bai.Kanio Thu May 31, 2012 5:06 pm

    да щото ме кефи че си орк pig
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Mistakes Thu May 31, 2012 5:25 pm

    Bai.Kanio wrote:да щото ме кефи че си орк pig

    Не знам какво имаш впредвид и какво си гледал, но нито е орк в играта, нито е от Перник Very Happy
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Hulck Fri Jun 01, 2012 7:42 am

    Абе сега ти загледах талантите тва Blood-Caked Blade прави нищожен dmg и не ти трябва,по добре Black Ice при положение че Frost Strike ти е топ абилити.Иии защо си с 2 Fallen Crusader runeforge на уеповете ?
    С Rune of Razzorice 10% frost dmg и тия 16% frost and shadow dmg си вдигаш с 26% дмг-а на Frost Strike,не мислиш ли че както почти всички босове правят някакъв aoe magic dmg при пускане на AMS и спам Frost Strike няма да биеш повече ?
    Frozenpanda
    Frozenpanda


    Posts : 4
    Join date : 2012-05-29
    Age : 30
    Location : Tърговище

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Frozenpanda Fri Jun 01, 2012 1:52 pm

    Hulck wrote:Абе сега ти загледах талантите тва Blood-Caked Blade прави нищожен dmg и не ти трябва,по добре Black Ice при положение че Frost Strike ти е топ абилити.Иии защо си с 2 Fallen Crusader runeforge на уеповете ?
    С Rune of Razzorice 10% frost dmg и тия 16% frost and shadow dmg си вдигаш с 26% дмг-а на Frost Strike,не мислиш ли че както почти всички босове правят някакъв aoe magic dmg при пускане на AMS и спам Frost Strike няма да биеш повече ?

    Колкото до талантите промених ги , главната причина да съм с тези е ,че наскоро пробвах различни таланти , ДПС-то не се променя особенно , а колкото до енчантите не съм на 100% сиг че 2 Fallen Crusader-а се stackvat.Забелязъл съм че доста хора в сървъра играчт по този начин , дори до колкото видях и Froozy играе с Rune of Razorice.

    Благодаря за въпросите Cool
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Devilforce Fri Jun 01, 2012 6:38 pm

    Тази кандидатура нещо много се провлачи ..... Exclamation
    Significt
    Significt
    Champion


    Posts : 82
    Join date : 2011-12-05

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Significt Fri Jun 01, 2012 6:44 pm

    Devilforce wrote:Тази кандидатура нещо много се провлачи ..... Exclamation


    +1 и да допълня,че и аз съм за тестов период Smile
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Heavenhell Fri Jun 01, 2012 7:24 pm

    Ми и аз съм за един тестов период , защото в кандидата наистина има недостатъци , но пък кой ли е дошъл без тях Smile Но под тестов период нека бъде наистина такъв , а не да мине 1 седмица и само щот още не е лефтнал гилда да бъде повишен на Champion..

    Sponsored content


    Кандидатура Frost DK Empty Re: Кандидатура Frost DK

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 11:05 am