Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+5
Crusher
Warxlord
Froozy
anile
fasyleion
9 posters

    Fasyleion's Apply

    avatar
    fasyleion


    Posts : 2
    Join date : 2012-06-15

    Fasyleion's Apply Empty Fasyleion's Apply

    Post  fasyleion Fri Jun 15, 2012 10:52 pm

    Здравейте на всички членове на <Brotherhood of Death>.



    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:

    Героят ми се казва Fasyleion.
    Main Spec: Retribution.
    Off Spec: Protection/Holy(разполагам с гиър и за двете специаности).

    Primary Profesions: JC & Engineering 450 skill.
    Secondary Profesions: Cooking 450 skill.


    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?

    На 17 години съм.Живея и уча във град Варна.Казвам се Валентин.Приятелите ме наричат Валио, но всички във света на УоУ ме наричат Фасула.Нямам предпочитания как да бъдя наричан от ваша страна.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.

    Двиядрен процесор 2х2,5GHz, 4GM RAM памет,2 Gb видео карта.Като цяло с доста стабилен компютър разполагам.Доволен съм от интернет доставчика си и нямам проблем при рейд от 10/25 души.


    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?

    Избрах Brotherhood of Death,защото показвате уникален прогрес в цитаделата,един доста сериозен,отговорен и амбициран гилд,какъвто аз искам да намеря ,в който да открия нови запознанства и целенасочени райдове.Нагледал съм се на просташко отношение от другите гилдии (няма да визирам имена) по world канала, а и не само там.Това при вас до сега не съм видял, което е също основен фактор , за да искам да се присъединя към Вас. Разбрах , че разполагате с доста паладини от моя спек на доста високо ниво, но въпреки това реших да подам своя Apply,защото единствено бих спечелил.Вие сте гилда на който най-симпатизирам в сървъра ни и с ,който имам огромно желание да играя.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?

    Защото ще получите един отговорен и добър играч.Амбизиран съм,неконфликтна личност.Винаги съм готов да помагам , когато някой има нужда от помощ,а и през идващото лято ще имам доста свободно време за игра и няма да бъде неактивен.Не на последно място,ретри паладина е един от малкото герои , които познавам до болка и с ,който имам доста добър опит.

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?

    Главно информация черпя от приятели и други играчи, но и доста често посещавам:
    - http://www.wowhead.com/
    - http://www.wowwiki.com/

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    С героя си имам отличен ПВЕ опит.Запознат съм с всеки един енкаунтър на WOTLK.В ДФ играя от около 2 години. Не съм играл ТБЦ тук.

    ICC 10 Normal-Cleared
    ICC 25 Normal-Cleared
    ICC 10 Heroic-11/12(не съм убивал The Lich King , с чийто енкаунтър съм запознат)
    ICC 25 Heroic-11/12(не съм убивал The Lich King(отново) , с чийто енкаунтър съм запознат)
    VoA 10-Cleared
    Voa 25-Cleared
    ToC 10 Normal-Cleared
    ToC 10 Heroic-Cleared
    ToC 25 Normal-Cleared
    ToC 25 Heroic-Cleared
    Naxxrammas 10-Cleared(с другия герой, с този не съм ходил на някои босове)
    Naxxrammas 25-Cleared
    Os 10-Cleared
    Os 25-Cleared
    Onyxia 10-Cleared
    Onyxia 25-Cleared

    8: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).

    -Играя на този билд, защото ми се струва най-оптимален.Изпробвал съм няколко билда и се спрях на този , след като постигнах най-добри резултати.

    -Изполвам следните глифове: Glyph of Judgement, Glyph of Exorcism, Glyph of Consecration,Glyph of Lay on Heands.Избрал съм най-добрите глифове , с които постигнах най-добър резутат

    -Ротацията,която използвам е JoW >> DS> > CS >> HoW >> Consecration >> Exorcism .На някои босове използвам и Holy Wrath,но от опитите , които съм правил стигнах до извода, че е най-добре да го махна от баровете, тъй като за важен енкаунтър като този на The Lich King е голяма грешка ако го използвам без да искам.

    -Гиър-Избрал съм си гиър с 2хT9 Heroic.Имам малко повече expertise, но при смяна на оръжие ще се коригира.Колана ми също не е от най-добрите за паладин,но не разполагам с този от Синдра 10 ХК.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?

    Първо паладина може да бъде ,както отличен ДПС, така и отличен танк и хеал.
    В рейд аз помагам с райд бъфс : King,Might,Wisdom,Sanctuary.
    На места изпозлвам Aura Mastery(Кралицата и др.).
    На места използвам и Sacred Shield Spam(The Lich King -Frostmourne и др.)

    10: Имате ли алт герои? Какви?

    Имам един алтернативен герой.
    Казва се Fungus-Arcane Mage Пве и Фрост ПвП.
    С него също имам добър опит и правя задоволителен ДПС.

    11: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?

    ДПС е много относително нещо , но на бос като ДБ правя 23-25к ДПС.Не съм от хората, които обичат да преувеличават,затова не се изхвърлям много , а казвам реални цифри.Разбира се трябват ми още няколко итема ,които значително ще покачат ДПС-а ми.

    12: Имате ли познати в гилдията?

    Да познавам се с Froozy и Veleron.За тях се сещам в момента и искренно се надявам да не съм пропуснал някой.

    13: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?

    За мен тази фраза означава да съм оналайн 15-20 мин. преди определения час за райд, с подготвени фласк,скрол,поушън,символи и съответната мотивация,отдаденост и свободно време , докато райда не приключи.

    14: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?

    Няма никакъв проблем.Часа ме устройва.До сега е нямало път в който да изляза оффлайд,преди райд лидера да каже РО и ви гарантирам, че това няма да се случи.

    15: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.

    Retribution - http://prikachi.com/images.php?images/574/4896574W.png

    Разполагам с Холи и Протектион гиър по 6к+ ПВЕ.

    16: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?

    Да изпозлвам.За мен ДБМ е доста важен адон , който ми е помагал в доста ситуации.

    17: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?

    Абсолютно винаги съм готов да изслушвам райд лидера и да спазвам неговите инсктукции.Няма никакъв проблем да бъда критикувам , туй като всяка критика е с цел подобряването на играта ми в съответния райд.

    18: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.

    Развиването си в ПВЕ аспекта на УоУ започнах в един доста добъв за времето си гилд ,който бързо се приспособяваше с инстанциите и подобрявахме райдовете си доста бързо.Това е Red Army.Запознах се с доста приятни хора , някои от които играят в този гилд в момента.Имаше доста караници в гилда , което разцепи гилда на 2 отделни , като аз останах в Ред Арми, но райдовете намялаваха и все повече хора лефтваха и дойде и моят ред да напусна , колкото и неприятно да ми беше.Следвашият гилд в който постъпих беше Wargasm.След доста дълго време райдване бях допринесъл доста за гилда и бях открил нови запознанства , но една вечер нещо стана и най-добрите играчи(някои и офицери) се скараха с лидерката ни и лефтнаха гилд(единия от тях е при вас).След около месец гилда се разпадна като по голямата част минаха алита, а аз нямах такова желание и си останах хора, където и да ме питате незнам отидох в E V E C при ТееК,но постоянните караници псувни и селянщини не ми харесваха и скоро гилда се разпадна.И ето ме тук при вас Smile


    19: Изложете списък с адоните, които ползвате.

    Те са следните:

    Atlas Loot
    Cooldowns
    DBM
    Recount
    Easy Heal(когато хеалвам)
    Omen3(threat addon)
    Class Timer
    Xperl

    Това са по важните адони , които изпозвам.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.

    Какво да кажа за себе си, освен , че не съм играл в друг сървър.Неконфликтна личност съм.Имам опит с паладин,мейдж,друид,дк.
    Played Time: 85 дни.

    Това е от мен.
    Благодаря за отделеното време !
    Надявам се кандидатурата ми да ви е харесала
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  anile Fri Jun 15, 2012 11:22 pm

    Не играя в момента и нямам идея какво трябва, това ще кажат Мишо и Ники.
    Кандидатурата ти ми харесва. Ентусиазмът ти ми харесва още повече.
    Постарал си се - това личи, за това от мен имаш "Да". Успех.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Froozy Fri Jun 15, 2012 11:40 pm

    Категорично "ДА" от мен! За това момче гарантирам,ч цъка , а и гиъра е добър.Дано скоро райдваме заедно.

    Успех !
    avatar
    Guest
    Guest


    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Guest Fri Jun 15, 2012 11:50 pm

    Значи няколко забележки:

    1. НЕ си хит капнат.
    2. Екпертизата ти е много.
    3. Липсва ти 1 задължителен глиф.

    Аз съм ПАС!
    avatar
    fasyleion


    Posts : 2
    Join date : 2012-06-15

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  fasyleion Fri Jun 15, 2012 11:55 pm

    Lauran_ wrote:Значи няколко забележки:

    1. НЕ си хит капнат.
    2. Екпертизата ти е много.
    3. Липсва ти 1 задължителен глиф.

    Аз съм ПАС!

    Здравей,

    Благодаря за забележките.За хит капа знам , но само чакам да събера 60 фростки и ще си купя колана с хит.За експертизата съм написал по горе ,че наистина е доста , но това е заради оръжието.За глифа знам, но все забравям да го взема.Току що си го набавих.
    avatar
    Warxlord
    Champion


    Posts : 68
    Join date : 2011-11-16
    Age : 27
    Location : In The Middlem Of Nowhere

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Warxlord Sat Jun 16, 2012 12:05 am

    Froozy wrote:Категорично "ДА" от мен! За това момче гарантирам,ч цъка , а и гиъра е добър.Дано скоро райдваме заедно.

    Успех !
    Да и от мен за Фасула.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Crusher Sat Jun 16, 2012 12:43 am

    ^ da
    Significt
    Significt
    Champion


    Posts : 82
    Join date : 2011-12-05

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Significt Sat Jun 16, 2012 12:45 am

    Като цяло ми хареса кандидатурата и ще ти дам едно "ДА".Успех!
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Hulck Sat Jun 16, 2012 3:42 am

    Да-само да оправи хита
    Veleron
    Veleron


    Posts : 22
    Join date : 2012-02-18
    Age : 27
    Location : Варна, България,

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Veleron Sat Jun 16, 2012 6:59 am

    Оооо тупалчич Smile

    От мен имаш категоригно ДА


    Last edited by Veleron on Sat Jun 16, 2012 7:22 am; edited 1 time in total
    Aypa
    Aypa
    Guardian Angel


    Posts : 249
    Join date : 2011-08-13

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Aypa Sat Jun 16, 2012 7:01 am

    Местете в приети направо.Да и от мен.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  anile Sat Jun 16, 2012 10:54 am

    Типичен пример как добре направената апликация ти печели одобрение.
    Местя те в Accepted. Добре дошъл!

    Sponsored content


    Fasyleion's Apply Empty Re: Fasyleion's Apply

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:15 pm