Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+4
Froozy
Heavenhell
Chepie
Cowlady
8 posters

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Cowlady
    Cowlady


    Posts : 9
    Join date : 2012-08-04

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Cowlady Sat Aug 04, 2012 5:20 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Cowlady, друид, ресто

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име?
    28, о.Крит, Гърция, Недка (Надя)

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Знам само, че е Acer, с 4 GB RAM, двуядрен (каквото и да означава това), на няколко месеца. Не съм имала проблеми на рейдовете.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death?
    В Dragonfire се доказахте като една от най-добрите гилдии, убедена съм, че и тук ще го направите.

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Това е нещо, което вие трябва да решите.
    От седмица играя тук и все още не съм се ориентирала в обстановката, но... Вече два пъти доказах, че си е струвало да бъда приета, няма проблем да го направя отново Smile

    6: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Принципно предпочитам да се допитам до скилнат и разбиращ от класа играч, но тъй като тук не познавам такива... wowhead и wowwiki.

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате?
    Играя от началото на годината, предимно с друид

    Какво сте чистили, с коя гилдия и в кой сървър?
    WotLK: НАй-далеч съм стигала с Rise Above Hate - трета фаза на Лич Кинг на 25 хероик


    В свалянето на кои от изброените босове сте участвали като гилд фърст убийства? (Т.е. да сте били част от рейда, когато даден бос е бил свален за първи път от вашата гилдия.)
    Не съм имала този късмет.

    8: Опишете стила си на игра.
    По-важно е да съм полезна, отколкото първа в хпс метъра.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Да хийлва, дава инервейт, да ресва в комбат, да бъфи.

    10: Имате ли алт герои? Какви?
    Тук не.

    11: Имате ли познати в гилдията?
    Да, може да се каже.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Да логна поне 30 минути преди рейда, да имам регенти, фласкове, поушънки, скролове, храна.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Не, не е проблем. Само в неделя не мога.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/510/5095510v.jpg
    Не съм го качила все още на 85-ти, тъй като последните 2 дена бях заета с изкарването на голд. Цените на предметите в този сървър са affraid

    15: Използвате ли Boss Modes Addon? Кой? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Единственият адон, който имам в момента е хийлбота, защото не съм наясно какви точно адони се използват на Cata.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Не, не е проблем. Мога да понеса всичко, стига човекът да има смелостта да ми го каже в очите.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии?
    Първата ми гилдия беше Chaos and Destruction. Напуснах я, тъй като като офицерите и гилд лидерът се изпокараха и спряха да логват.
    След това бях приета в Rise Above Hate. Не съм я напускала.

    18: Кои адони ползвате?
    За в момента само Healbot.

    19: Какво означава да бъдеш добър teamplayer (отборен играч)?
    За мен това е човек, който поставя общият успех над своя.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н.
    В DF имам 2 ресто друида (единият, от които, допреди седмица беше войн), ресто шаман и дк. Играла съм с почти всички класове, но друидът е единственият клас, с който ми харесва да играя и с който ме бива.
    Имам 42 дена played time, от които 32 са на 80-ти левел.

    Като цяло.. Не знам откога сте тук и доколко самите вие сте успели за се ориентирате, но ако ми дадете шанс и проявите малко търпение, ще направя всичко по силите си да не съжалявате за решението си.
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Guest Sat Aug 04, 2012 10:38 am

    Добре оформена кандидатура, но имам няколко забележки:
    1. Ще трябва да си добавиш още няколко бинда на Rebirth, Innervate и Swiftment.
    2. На Cataclysm не ти трябва адон с който да хиилваш, защото има добавени рейд фреймове от играта, които са напълно достатъчни.
    3. Не видях маусовър макро, без тях ли играеш ?
    4. Какви са ти приоритетите на Wotlk ( с какво хиилваш ) ?

    Имаш ДА от мен, но трябва да оправиш биндовете и да ми отговориш на 2-та въпроса.
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Chepie Sat Aug 04, 2012 10:56 am

    Cowlady wrote:
    По-важно е да съм полезна, отколкото първа в хпс метъра.




    Имаме два ресто друида, но.. ДА от мен
    Cowlady
    Cowlady


    Posts : 9
    Join date : 2012-08-04

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Cowlady Sat Aug 04, 2012 11:28 am

    Всички хийл магии, които използвам, са закачени за хийлбота. Абсолютно всички. Хийлвам с бутон на мишката и комбинация Ctrl+бутон, Shift+бутон.
    На WOTLK използвам предимно Rejuvination, Wild Growth и Swiftmend. Regrowth поддържам само на танка и 2-3 клотъра, на които системно им пада кръвта. И Nurish, в най-напечените ситуации.
    Виждала съм една камара ресто друиди, оставащи без мана на 2-рата минута от енкаунтъра. Аз гледам така да си преценя хийла, че да мога да дам Inervate на друг хилър (диско попа е с предимство), дори това да означава да бъда на 4-то или 5-то място в хпс метъра.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Heavenhell Sat Aug 04, 2012 2:39 pm

    ДА и от мен.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Froozy Sat Aug 04, 2012 3:28 pm

    ооо о-в Крит ши на каниш на гости :Д

    "ДА" от мен

    Успех !
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Devilforce Sat Aug 04, 2012 4:15 pm

    Има Да и от мен.
    Aypa
    Aypa
    Guardian Angel


    Posts : 249
    Join date : 2011-08-13

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Aypa Sat Aug 04, 2012 8:12 pm

    Да.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Crusher Sat Aug 04, 2012 10:33 pm

    аз познавам и още едно момче от уоуа от остров крит, може да ви съберем Laughing


    да от мен..
    avatar
    Sevi
    Guest


    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty re

    Post  Sevi Sun Aug 05, 2012 1:35 pm

    Да мисля ,че хил в гилда никога не е излишен. Успех и от мен.
    Hulck
    Hulck
    Bloodlord


    Posts : 71
    Join date : 2011-10-14

    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Hulck Sun Aug 05, 2012 3:05 pm

    еми да я местите в приети май ;д

    Sponsored content


    Кандидатура, Cowlady, Ресто друид Empty Re: Кандидатура, Cowlady, Ресто друид

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 6:31 pm