Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+16
Florymont
Sabutai
Darksoull
Mistakes
Smurrfche
anile
Heavenhell
Hulck
Nemecc
Maximize
Devilforce
Salviq
Nickie
Crusher
Froozy
Viciouss
20 posters

    Кандидатурата на Viciouss

    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатурата на Viciouss - Page 2 Empty Re: Кандидатурата на Viciouss

    Post  Chepie Fri Dec 14, 2012 3:05 pm

    Гледайки тенденцията играчите от Azure Eclipse един след друг да се извиняват за стари спречквания и глупости си мисля, че все пак за българина има надежда и не всички са катили и твърдоглавци.

    По кандидатурата: Някой беше написал, че колкото повече хора сме - толкова по-забавно. Подкрепям това мнение и съм убеден, че място за всеки играч с желание ще се намери. Въпреки фрапиращите правописни грешки, които не говорят много добре за човек на 20 години и лично мен ме подразниха, ще кажа ДА.

    Успех!
    avatar
    Gecata


    Posts : 19
    Join date : 2012-12-12

    Кандидатурата на Viciouss - Page 2 Empty Re: Кандидатурата на Viciouss

    Post  Gecata Fri Dec 14, 2012 3:53 pm

    Аз не съм се извинявал,но пак съм си катил може би защотото не съм псувал bounce майтапа на страна познавам го Вишаса и не би го написал само за да играе в Blizzard просто не е от този тип хора които гледат материалното така да се изразя affraid и да ви кажа само,че много ме кефят емотиконките ви в нашия мизерен форум нямаше такива cyclops ппц Ilovestrawbe го пише тва affraid
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатурата на Viciouss - Page 2 Empty Re: Кандидатурата на Viciouss

    Post  anile Fri Dec 14, 2012 11:43 pm

    Gecata wrote:Аз не съм се извинявал,но пак съм си катил може би защотото не съм псувал bounce майтапа на страна познавам го Вишаса и не би го написал само за да играе в Blizzard просто не е от този тип хора които гледат материалното така да се изразя affraid и да ви кажа само,че много ме кефят емотиконките ви в нашия мизерен форум нямаше такива cyclops ппц Ilovestrawbe го пише тва affraid

    Няма такова "иконките ви" и "в нашия форум", има "във форума на старата ми гилдия". Това тук е твоят форум сега.
    Искам да поясня нещо. От момента в който, някой става част от гилдията забравяте всякакви деления на "играчи от azure eclipse" и "стари" и т.н. След като сме гласували на определен играч доверие, за да играе с нас следва той да го оправдае, някои ще са под лупа, други- не. Някой ще оправдаят това доверие, други- не. До втория момент, който никой от нас(надявам се) не иска разделения няма да има. Вие сте една гилдия.

    ПП: Това се отнася и за т.н. "стари играчи"- уважавай, за да те уважават. Нека всеки да си знае мястото, но това да не е повод за конфронтация или интриги.

    ПП2: Моля автора да ме потърси във връзка с "трансфера".
    Добре дошъл, приятни мигове с botd. ;]

    Accepted.

    Sponsored content


    Кандидатурата на Viciouss - Page 2 Empty Re: Кандидатурата на Viciouss

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 3:06 pm