Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+6
anile
Maximize
Reign
Devilforce
Byalova
Zagorka
10 posters

    Zagorka (Affliction Warlock)

    Zagorka
    Zagorka


    Posts : 7
    Join date : 2012-02-26
    Age : 32

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Zagorka Sun Feb 26, 2012 1:54 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Име-Zagorka;клас-Warlock;main spec;Affliction;offspec-Hybrid

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    Здравейте,на 20 съм,казавм се Георги,живея в София,предпочитам да се обръщате към мен с Гого.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Processor-2.21gHZ;1GB RAM;Video card-Geforce 9500GT 512MB
    Само да си кажа,че понякога компа ми създава проблеми,но на рейд освен прекалено нисък Fps,понякога,друго не е имало.Просто не го поддържам особено и явно и той ми отвръща със същата любов.

    4: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Защото освен този невероятен Warlock само сега получавате и още един алт(Rogue),ако го искате де.Надявах се да стане нещо друго,но явно гилд лидер екипа на предишната ми гилдия не е на същото мнение,за което ми е доста кофти,но както и да е.


    5: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Wowhead.com/thottbot.com/elitistjerks.com/youtube.com

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    От WOTLK всичко работещо,без краля ЛИЧ на 25hc mode.На pre-TBC,TBC също,но това е било преди доста време.И все пак съм запознат с протичането на повечето битки.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    http://armory.dragonfire-bg.net/character-talents.xml?r=DragonFire&cn=Zagorka&group=1

    Да ви спестя търсенето,започвам с обясненията.Просто смятам,че този билд+таленти ми покриват всичко нужно,което ползвам по време на играта си.Не знам какво точно имате предвид под стил,защото като цяло не мисля,че в случая има други вариации,поне за мен.

    8: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Range DPS/Soulstone/Ritual of souls(за Healthstones на рейда)/Ritual of summoning

    9: Имате ли алт герои? Какви?
    Да,както споменах малко по-горе-Orc Rogue.


    10: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    18-19-20-21-22K DPS.Доста ми зависи от проковете.

    11: Имате ли познати в гилдията?
    Chepie,Elyson,Cathleen,Reign.Сигурно има и други,но трябва да тръгна да се ровя,за да видя кой е при вас.Извинявам се ако има пропуснати.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    На линия около 10 минути преди началото на рейда,подготвени фласкове,храни и каквото друго може,изгасен скайп,влизане в Team speak.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Не,но ако има нещо просто ще ви уведомявам преди това.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    https://2img.net/r/ihimg/f/37/zagorkab.jpg/

    15: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Не.До момента не съм имал проблеми.Мисля,че съм достатъчно адекватен,за да мога да се справям на босове,които бия всяка седмица.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Не.отворен съм към критиката.Дано сред нея все някой каже нещо полезно,което да помогне.


    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    Имам доста дълга история с това.На WOTLK първата ми гилдия беще Аlleria,след това малко се поразпадна,отидох в Nurfed,след известно време Alleria отново се посъбра,върнах се там,после опитахме с няколко други играчи да направим гилдия на име Sugar,но за съжаление нещата не се получиха както се очакваше.След това за известно време бях при The dark templars,но просто не ми допадна гилд лидера им,упях по някаква случайност да се върна в Nurfed,сегашното ми напускане се дължи на факта,че просто си търся някакво разнообразие.От известно време ви се радвам много на вас,опитах някак да успея да остана с другият си герой в Nurfed,защото като цяло там съм се задържал най-много и съм натрупал най-много запознанства,но за съжаление опита ми не сполучи.

    18: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Quartz,Recount,Fortexorcist,Cooldownpulse,Cooldowns.


    19: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    Доста пъти съм сменял герои,имам опит може би с всички класове без паладин и ловец.Точно поради факта,че съм се сменял често няма как да дам някакъв реален played time,но все пак до момента с главният герой имам 11дни 11часа и 35 минути.

    Извинявам се предварително ако кандидатурата е пълна с правописни и пунктоационни грешки,но просто в момента малко ми се спи,а исках да я завърша днес.







    avatar
    Guest
    Guest


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Guest Sun Feb 26, 2012 2:11 am

    Като цяло кандидатурата е добре написана, също така остави добри впечетления на рейда в четвъртък. Мисля, че трябва да си свалиш дбм, сигурен съм, че ще ти е от полза.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Byalova Sun Feb 26, 2012 2:27 am

    Твърдо "ДА" съм за Гогата : )
    avatar
    Guest
    Guest


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Guest Sun Feb 26, 2012 2:34 am

    Дигни хейста до 1200, хита ти е малко, поне 300 да стане.. защо не си дигнал grim reach? защо си дигнал intensity като е само за shadow bolt? статса е добре като цяло! колко спел пауър си с лайф тап?
    Браво, че използваш fortexorcist.
    Zagorka
    Zagorka


    Posts : 7
    Join date : 2012-02-26
    Age : 32

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Zagorka Sun Feb 26, 2012 3:08 am

    3604 SP съм с Life tap.Просто явно е изтекъл докато съм се тъкмил за снимакта...Shadow bolt ми е една от главните магии,която ползвам по време на битката,Intensity ми е адски полезно на Festergut и други босове,които нанасят някакви постоянни щети.А за хита не те разбирам,какво значение има дали ще ми е 11% или 11.40% или нещо от този тип при положение,че си хващам нужните 17% на босовете ако има прийст или баланс друид в рейда.Ако не,имам с какво да наваксам хита. Smile Отностно Grim Reach според мен и без него имам достатъчно рейндж.Ако дадеш някакъв точен пример къде би ми потрябвал с радост ще го пробвам.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Devilforce Sun Feb 26, 2012 3:14 am

    ДА и от мен. показа на какво е способен на рандом райд в свестен рейд сигурно ще гони маговете по дпс така че взимайте го докато не е избягал при ССкилър. Very Happy Very Happy
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Reign Sun Feb 26, 2012 3:35 am

    А този аз тебе те познавам Laughing Ела ела при Трола Smile ДА !
    avatar
    Guest
    Guest


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Guest Sun Feb 26, 2012 3:52 am

    Zagorka wrote:3604 SP съм с Life tap.Просто явно е изтекъл докато съм се тъкмил за снимакта...Shadow bolt ми е една от главните магии,която ползвам по време на битката,Intensity ми е адски полезно на Festergut и други босове,които нанасят някакви постоянни щети.А за хита не те разбирам,какво значение има дали ще ми е 11% или 11.40% или нещо от този тип при положение,че си хващам нужните 17% на босовете ако има прийст или баланс друид в рейда.Ако не,имам с какво да наваксам хита. Smile Отностно Grim Reach според мен и без него имам достатъчно рейндж.Ако дадеш някакъв точен пример къде би ми потрябвал с радост ще го пробвам.
    Ами grim reach ще е полезен за professor putricide, sindragosa и blood queen, от колкото intensity според мен.
    Поне 12%-13% hit rating дале ще успееш да го докараш ако смениш hands и legs с 277ilvl?
    Spell Power-a ти е повече от идеален. Cool

    На demonology колко дпс правиш?

    Бях ти прочел кандидатурата на половина, сега вече нацяло ии такова..
    Вземи няква прохасмукачка да "духа" или някъв спрей air duster ли нещо такова, или някой компресор/вулканизатор отиди и го почисти компютъра.

    Аз съм ДА.
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Maximize Sun Feb 26, 2012 8:02 am

    "Да" и от мен.
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 35

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  anile Sun Feb 26, 2012 8:34 am

    Да.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Crusher Sun Feb 26, 2012 10:00 am

    Като цяло за написана "преди лягане" не лоша апликация. Като гиър си едно ниво над нашите warlocks, защото това заедно с друидите ни са много слаби места. Като играч ще видим, но по набързо скалъпените отговори имаш доста забележки, като започнем от:
    Zagorka wrote:

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    На линия около 10 минути преди началото на рейда,подготвени фласкове,храни и каквото друго може,изгасен скайп,влизане в Team speak.

    Нядявам се тук "каквото друго може" да означава най-вече подготвен с познаване на всички енкаунтъри, с които предстои да се сблъска съответния рейд и без очакване такива да бъдат обеснявани на място. Също така 10 минутки преди часа на рейда той обикновено вече е готов и хората вътре чакат да влязат в инстанцията, така че това може да ти изиграе лоша шега.

    8: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Range DPS/Soulstone/Ritual of souls(за Healthstones на рейда)/Ritual of summoning
    Тука се разбрахме какво ти липсва.

    15: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    Не.До момента не съм имал проблеми.Мисля,че съм достатъчно адекватен,за да мога да се справям на босове,които бия всяка седмица.
    Тука също, така че си 6+ вече надявам се.

    18: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Quartz,Recount,Fortexorcist,Cooldownpulse,Cooldowns.
    Тука за да ти е по-удобно и прегледно всичко, ще трябва да си поиграеш с настройките на DBM, да си свалиш raid frames addon (grid etc...), както на всички останали ти препоръчвам bartender/pitbull и адон за unit frames (shadowed unit frames), различен от Xpearl silent . Пробвай, тествай, както сам видя не товарят машинката, само ще ти е от полза всичко.

    Грам не им разбирам на тия лоци, затова там няма да се бъркам. Laughing Но 1 малка идея - сокване на 2 камъка 12sp/10haste > 1x23 sp + 1x20haste.
    Колкото до Intensity - ако бяхме на retail, този талант нямаше да ти трябва, защото там при Festergut няма spell pushback, но както обичаме да казваме с Глигана "emi np - df" Very Happy
    avatar
    Guest
    Guest


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Guest Sun Feb 26, 2012 11:57 am

    Да.
    avatar
    Guest
    Guest


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Guest Sun Feb 26, 2012 12:33 pm

    Забравено е да се спомене - Soul Shrads.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Heavenhell Sun Feb 26, 2012 1:13 pm

    Знаеш си мойто мнение какво е , имаш заслужено ДА Единствено ще те помоля да си свалиш DBM-то , защото наистина , ама наистина е полезен. И аз мислех , че с него и без него ще ми е все тая , но определено не е. Дано компа ти му се зарадва Very Happy
    Bai.Kanio
    Bai.Kanio
    Champion


    Posts : 170
    Join date : 2011-07-05
    Age : 33
    Location : Sofia, Bulgaria

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Bai.Kanio Mon Feb 27, 2012 12:13 am

    napomnq mi za vlado(ledenika) - da
    si4ki s nickneim na birinda sa pi4agi
    edit: samo 4e puskai CoE na bos4etata :ppPp pomaga na assassination rogues mnogo s dps-a
    avatar
    Trancefreak
    Champion


    Posts : 79
    Join date : 2011-11-27

    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Trancefreak Mon Feb 27, 2012 12:29 am

    Тва е работа на Sysx, и без тва не прай DPS ;d

    Sponsored content


    Zagorka (Affliction Warlock) Empty Re: Zagorka (Affliction Warlock)

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 7:29 am