Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+13
Cekira
Gledalosho
Byalova
Heavenhell
Gorump
Hulck
Crusher
Froozy
Saloniuss
Devilforce
Mistakes
Roxolana
Fey
17 posters

    Кандидатура Fey

    Ady
    Ady


    Posts : 3
    Join date : 2012-03-30
    Age : 29

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Ady Tue May 15, 2012 5:29 pm

    Ами миличка, постарала си се доста с кандидатурата, НО мисля че в момента нямаме нужда... Имаме прекалено добри ловци (не визирам себе си), който знаят кое, как, каде, защо и прочие. НЕ от мен! Успех.
    shashawiq
    shashawiq


    Posts : 6
    Join date : 2012-03-30
    Age : 29
    Location : София

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  shashawiq Tue May 15, 2012 5:30 pm

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    - Fey, Bloodelf Hunter, Marksmanship, друг спец за PVE не ползвам.

    Казала си, че друг спец освен ММ не ползваш. Значи дали ти или някой друг от ловците в гилдията ще ресне БМ е едно и също. Може да ни трябва БМ ловец, но твоя опит ще бъде идентичен с този на няйои друг от гилдията. Съжалявам но на този етап наистина имаме доста добри и скилнати ловци и не мисля, че ще се намери място за още един. Успех и НЕ от мен. Smile
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Sabutai Tue May 15, 2012 6:37 pm

    Много мислих какво да напиша, като отговор. Да си призная грабна ме с тая кандидатура, но не ме грабна със билда, който си избрала. Нито със глифа, който си посочила. Липса на биндове и прочие. Много минуси върху, които трябва да работиш. Колкото до БМ да реснеш и да играеш 100% няма да се справиш. Ползата от БМ хънта е докато му е жив пета. Нещо което не вярвам да можеш да опазиш. Така че напълно и искрено съжалявам но ти е рано за нас все още.
    Fey
    Fey


    Posts : 14
    Join date : 2012-05-14
    Age : 33
    Location : Empire State of Mind

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Fey Tue May 15, 2012 7:31 pm

    Sabutai wrote:Много мислих какво да напиша, като отговор. Да си призная грабна ме с тая кандидатура, но не ме грабна със билда, който си избрала. Нито със глифа, който си посочила. Липса на биндове и прочие. Много минуси върху, които трябва да работиш. Колкото до БМ да реснеш и да играеш 100% няма да се справиш. Ползата от БМ хънта е докато му е жив пета. Нещо което не вярвам да можеш да опазиш. Така че напълно и искрено съжалявам но ти е рано за нас все още.

    Това, което искам да добавя, предполагам като за финал е, че не съм искала по никакъв начин да се изтъквам с нещо, защото ми направи впечатление, че едва ли не това сте очаквали, тоест да Ви впечатля с нещо... Но щом се очаква от мен, ето: смея да твърдя, че разбирам на 99,9% от Beastmastery, но за жалост само на PVP. Всички таланти, сокети, енчанти и глифове от Beastmastery са ми за PVP, защото съм се занимавала сериозно с това и съм готова да зарежа всичко и да ги сменя с PVE като втори spec, ако сте категорични в решението си, че ще ме вземете само при това условие. Запозната съм, че пета е важен за BM, но в крайна сметка има таланти, които да го предпазят от това да умре или да го реснат на секундата, ако се случи. Ако мислите, че Ви трябват бъфове - ще имате бъфове, ако мислите, че Ви трябва DPS - ще имате DPS. Разбирам и от MM PVE spec-а си, но има хиляди неща, които не работят на max, затова и непрекъснато експериментирам с талантите си, за да получа най-добрия резултат, съобразявайки се с ARP сокетите си. Дори да остана на MM, обмислям да сменя всичко с AGG, а един добре облечен хънтър с max AGG е доста голям звяр, което предполагам Ви е ясно. Но ето, на финалната права на 100% ARP, съм готова да се откажа и от това, ако ще е в полза за вас. Относно encounter-a в ICC - знам как да реагирам и какво да правя при всеки бос, знам какво правят и босовете, но това явно Ви е убягнало, тъй като съм писала, че играя PVE от 6 месеца и, че се уча бързо. Не знам какво повече да кажа в своя полза и мисля, че не е нужно да спамя излишно. Всичко зависи от Вас.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Crusher Tue May 15, 2012 7:36 pm

    ae da doidesh online po nqkoe vreme nqma da e zle
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Devilforce Tue May 15, 2012 7:36 pm

    Така сега съм сериозен след 2 страници романи.
    Вижда се че има желание ясно е че ще играе БМ така че един тест период няма да навреди на никой.
    Roxolana
    Roxolana


    Posts : 55
    Join date : 2012-03-26
    Age : 34
    Location : Sofia

    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Roxolana Tue May 15, 2012 8:12 pm

    Devilforce wrote:Така сега съм сериозен след 2 страници романи.
    Вижда се че има желание ясно е че ще играе БМ така че един тест период няма да навреди на никой.

    Анджак.

    Sponsored content


    Кандидатура Fey - Page 2 Empty Re: Кандидатура Fey

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:26 am