Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


5 posters

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    avatar
    Kudokudo


    Posts : 3
    Join date : 2011-10-07

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Kudokudo Fri Oct 07, 2011 11:16 pm

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава:
    - Kudokudokudo ( по принцип беше Кudokudo но при смяната от некро тук..някой го беше използвал) иначе съм Elemental Шаман 6000 gs(Таурен,симпатичен на вид) и малко ресто геар пак към 6gs

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта?
    - Казвам се Дженко на 22 от Ямбол ,но повечето съм в София докато уча, иначе както и да мe наричате не е проблем (Kudo ,Дженко..как ви дойде стига да разбера че към мен се обръщате)

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    Лаптопчето ми е добро мога да играя по 2-3 раида 25 ман едновременно 4GB ram на макс работи поради 64 бит 7мица, иначе е с Intel Core 2 Duo 2x2,00GHz и с Ати Радеон HD 3470

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)?
    - Избрах вашата гилдия, защото съм чувал само хубави думи за вас и защото леадера ви е страшен пич!
    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бихте били полезни)?
    - Oчаквам да получа добро отношение и то да ме предразположи да дам всичко от себе си както винаги до сега в полза на гилда!Обичам да помагам на по слабите макар че едва ли ще има по слаби от мен
    ,както и всички от гилда да разчитат на професията ми .
    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).
    - Шамана е единствения ми герои :S но и ми любил ,харесва ми как хеалва а и елементала мн помага на един раид както с дебуфа така и тотема си ,а да не забравяме и БлудлустSmile
    С героя съм играл около 1,5 година от как играя wow като цяло,в ицц съм убивал всички босове до Blood queen включително (на 25 и на 10). От Тоц съм свалял всички на 25 нормал,10 и 10 hc, на 25hc do
    Jarasusa. Другите Инстации без Улдуар и Малигос съм ги поубивал но не вярвам да са толкова важни.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация.
    - Глифовете ми са: Исполвам Glyph of Lava , Lighting Bolt както и Glyph of Totem of Wrath
    - Ротацията на еле шаман е лесна фламе шок Лава Chain light i lighting bolt спамене в несвяс като шока трябва да е нон стоп в/у боса иначе пада дпс..
    - За ресто си спамя главно Chain heal както и Ritide,но все пак много зависи от необходимостта, глифовете там са ми Healing wave, chain heal и Water Mastery


    8: Професии на героя ви:
    - Кожухар и КожудерSmile

    9: Имате ли познати в гилдията?
    - Може би 1-2 ма ,но от най важнитеSmile

    10: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"?
    - Да се подготвя за рейд значи да имам мана/храна скролове и фласкове и един сокет 20 хейст ,за смяна на пръстена от ицц ако се наложи да съм хеал или ДПС,Да идеш на раид Безценно!Smile

    11: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)?
    - Идеално ми е,часа 21:30 ми харесва много и съвпада с мойте нужди и възможности.

    12: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    - http://prikachi.com/images.php?images/807/3902807p.jpg

    13: Използвате ли Teamspeak?
    - Раидкал съм използвал,но ако бъда приет, ще използвам и Теамspeak безпроблем.

    14: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    - Не съм ползвал,но мисля че ще ми допадне много повече от обикновенния ролл,което също е плюс за мен към вашия гилд.

    15: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?
    - Критиката е важна , за да се подобрява играта ми както в хеал така и в дпс аспект ,бих я приел и поучил от нея.

    16: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.
    - Преди да дойда в ДФ играех в некрополис ,там имахме малка гилдийка и беше като семейство всички си помагахме(надявам се и тук да получа същия уют),После минах през ПОД там лефнах защото ме нахокаха без причина и то не заради
    грешка в игра или при бос а заради глупост..

    17: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    - Healbot, AtlasLoot, DBM, Autosave, Recount, Gearskore,Fishbot и др.

    18: Ако искате да добавите нещо, което смятате, че би ви помогнало при оценката, направете го тук. Всяка самооценка или опит за такава ще помогне за оформяне на нашето крайно решение (не е задължително да пишете нищо по тази точка).
    - За мен мога да кажа ,че обещавам да помагам и да се трудя за гилда да дам всичко от шамана си при дадена възможност.


    Съжелявам ако има мн неточни думи но някой е трудно да ги изкажа на бгSmile
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Byalova Sat Oct 08, 2011 1:48 am

    Шамани бол.. въпрос имам..
    9: Имате ли познати в гилдията?
    - Може би 1-2 ма ,но от най важните
    Кой ти е авер освен ЦРУ??
    Като цло имаш правописни грешки .. от към геар добре не го разбирам това шамана искам да чуя мнението на някой който е на ти с шаман... и ще си кажа отговора
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Sabutai Sat Oct 08, 2011 7:25 am

    би ли прочел внимателно ? 14 и 17. Надявам се на ? 14 да си се объркал леко. Иначе от мен имаш тест период. Хека хората играещи шаман да си кажат мнението
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Guest Sat Oct 08, 2011 9:01 am

    Геара ти е добър.Имаш един сокет с критикал който не ти трябва, 4% под хит капа си намери някакъв начин да го оправиш.Талантите ти са добре.Да за пробен период имаш от мен.
    avatar
    Kudokudo


    Posts : 3
    Join date : 2011-10-07

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Kudokudo Sat Oct 08, 2011 9:09 am

    Стига да ме одобрите ще променя всичко което кажете така че да е възможно най добър дпса с тоя геар
    Autaila
    Autaila
    Champion


    Posts : 45
    Join date : 2011-07-05

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Autaila Sat Oct 08, 2011 11:29 am

    Всичко хубаво, но малко си нямаш идея какво е DBM ми се струва. Има неуточнени неща при попълването на кандидатурата и също така друго освен "ако ме вземете" не виждам. Ако само това е целта ти да влезеш колкото да си в готин гилд... съжелявам, но от мен имаш "НЕ"
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  anile Sat Oct 08, 2011 11:31 am

    Много дрънкаш излишно. Две седмици тест период.

    Sponsored content


    Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman Empty Re: Кандидатура ,Kudokudokudo , Ele,resto shaman

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu May 16, 2024 7:46 pm