Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+4
anile
Byalova
Ortus_one
imba_paladin
8 posters

    кандидатура, lesley, retri paladin

    imba_paladin
    imba_paladin


    Posts : 9
    Join date : 2011-08-08
    Age : 32

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  imba_paladin Mon Sep 19, 2011 9:41 pm

    Приета. Locked.

    1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате, както и втора специалност, ако имате PvE такава:
    - Lesley, retribution paladin

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас в играта?
    - 20, от Видин съм , казвам се Александър. Предпочитам да се обръщате към мен с ника на героя.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    - GA-P35-DS3R+Intel Q6600@3.1+4GB ddr2@1100+HD4870 1gb, играя без проблеми на този пач.

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защо е добре за нас да одобрим кандиатурата ви (каква роля бихте поели, умеете ли да поемате отговорност)?
    - Търся си добър гилд, писнало ми е от wipe на DB или от wipe на Jaraxxus, защото някой не биел траш или пък някой друг неможел да отхелне танка ( примерно )

    5: Kакво очаквате да получите от гилдията? С какво сте готови да допринесете за развитието ни като колектив (сегашни и минали изяви, в кои аспекти на играта бихте били полезни)?
    - Очаквам безпристрастие. + (просто иксам хора(на рейд), които разбират какво правят и какво трябва да направят в даден момент,ситуация.)

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? Прогрес в ИЦЦ и тн тн).
    - ОТ 1 година близо играя PVE(всякакъв спец не само retribution).от ИЦЦ 10ка всички работещи, от 25ца до принцове, куиин не съм убивал ( то и няма как с рандоми ) ТОК 10 10хк 25 25хк всички босове.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф/ротация). Полезно е ако споделите използваните глифове и ротация.
    - глифове - glyph of seal of righteousness, glyph of exorcism, glyph of judgement
    - ротация - divine storm, judgement, crusader strike, wrath, exorcism само инстант, плеа на цд. крила пускам на макс прок (тринкети предимно).
    - билд - играя с 2х Т10 + 2х Т9. сокети - само str.

    8: Професии на героя ви:
    - Enchanting & Jewelcrafting

    9: Имате ли познати в гилдията?
    - не освен skydrow, с менари и десолатора сме били в шугър мисля. беше отдавна ;д пък много пия и забравям бързо Razz

    10: Какво значи за вас фразата "да се подготвиш за рейд"?
    - да съм 10 минути преди обявеното време за райда в играта, да съм с пве таланти, пве глифове, да имам фласкове,символи, храни в мен.

    11: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid (рейдовете ни се провеждат от Неделя до Четвъртък от 21:30ч)?
    - Не мисля, че ще е проблем. (разбирасе ако имам ангажимент в света извън wow няма как да съм и в 2та свята Very Happy)

    12: Покажете InGame Screenshot извън combat и без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    - http://prikachi.com/images.php?images/140/3839140r.jpg

    13: Използвате ли Teamspeak?
    - знам за програмата. но не съм я ползвал.

    14: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?
    - да , адона е супер полезен за PVE.

    15: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера безпрекословно? Проблем ли е това за вас?
    - Не се притеснявам от критикуване, още по-добре може да науча нещо ново!

    16: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос, изключващ отговор "там и там, не са сериозни". Споделете впечатления.
    - sugar - най-добрата гилдия за мен беше тя, супер хора, голем фън.жалко че се разпадна.
    - тдт - бях за около месец при темпларите, мога да кажа че са на ниво+++, още незнам защо я лефтих rabbit

    17: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    - Atlas loot
    - Decursive
    - Doom cooldown
    - Tiptac
    - DBM
    - Xperl
    - GS
    - Recount
    - gladius
    - IB


    Last edited by imba_paladin on Mon Sep 19, 2011 9:47 pm; edited 1 time in total
    avatar
    Guest
    Guest


    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Guest Mon Sep 19, 2011 9:46 pm

    Бил съм в една гилдия с теб и нямам забележки.
    Кандидатурата е написана много добре.
    Моят отговор е Да.
    Ortus_one
    Ortus_one
    Elite Guard


    Posts : 61
    Join date : 2011-06-30
    Age : 33

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Ortus_one Mon Sep 19, 2011 9:51 pm

    Играч с интерсно минало.Обаче имам една малка забелешка judgement преди всичко това е закон божи.
    imba_paladin
    imba_paladin


    Posts : 9
    Join date : 2011-08-08
    Age : 32

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  imba_paladin Mon Sep 19, 2011 9:56 pm

    отговарям на забележката ти Smile
    не го ползвам 1во него поради 2 причини
    1вата е че в момента heart of the crusader не работи.
    2рата е че заради бонуса от т10ката играя 1во сторма. така мисля че имам по голям шанс да го ползвам повече пъти.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Byalova Mon Sep 19, 2011 10:02 pm

    От мен "ДА".
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  anile Mon Sep 19, 2011 10:30 pm

    Здравей,
    Кандидатурата ти ми харесва като цяло, обаче това:
    imba_paladin wrote:още незнам защо я лефтих
    хич не ми харесва. Ще бъде полезно да разясниш повече по случая, защото иначе излиза, че взаимно си губим времето. Nhf.
    imba_paladin
    imba_paladin


    Posts : 9
    Join date : 2011-08-08
    Age : 32

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  imba_paladin Mon Sep 19, 2011 10:59 pm

    еми да тъпо изказване, работата беше в това, че хората ме потърсиха, видяха ме, харесаха ме бях при тях след което нямах много време за wow лятото и просто я лефтих не видях смисал да седи героя ми в гилдия и да бездейства така да се каже. сега ми е някакси кофти да им пиша за инваит отново и т.н. имаше и друго нещо, системата им за лоот не ми хареса особено, уш дкп пък то буквално си излиза че итеми се раздават "на който си поискаме". не че ми е пукало особено просто ми се видя нечестно спрямо играчите.
    avatar
    Guest
    Guest


    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Guest Mon Sep 19, 2011 11:05 pm

    imba_paladin wrote:еми да тъпо изказване, работата беше в това, че хората ме потърсиха, видяха ме, харесаха ме бях при тях след което нямах много време за wow лятото и просто я лефтих не видях смисал да седи героя ми в гилдия и да бездейства така да се каже. сега ми е някакси кофти да им пиша за инваит отново и т.н. имаше и друго нещо, системата им за лоот не ми хареса особено, уш дкп пък то буквално си излиза че итеми се раздават "на който си поискаме".

    Това трябваше да напишеш още горе в кандидатурата Smile. Иначе до сега от кандидатите, които са кандидатствали за гилда откакто аз съм вътре, този определено има най-добре направена кандидатура.Статсовете и гиара също не са лоши.От мен има голямо ДА. Very Happy
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  anile Mon Sep 19, 2011 11:18 pm

    Първо: Тази практика я има и при нас- понякога master looter-а преценява и дава предмета на друг човек, на който би бил по-полезен, най-често на гиърващ се играч, но това става в редки изключения и за предмети под 264 item level. Казвам ти го, за да си наясно- мисля, че така е честно.
    Второ: Неактивността ти тук също ще бъде последвана от kick, освен ако не си предупредил за това. Искам да знаеш, че ценим мнението на всеки, както и откровеността- не сме роботи, играем за кеф Smile Естествено всичко има своите граници, а при нас, смятам, има морална възвращаемост на всичко- било то лошо или добро.

    От мен имаш "Да", но с уговорката, че ако стане нещо ще дойдеш и ще си кажеш преди да лефтваш или каквото и да било друго. Както споменах по-горе: няма смисъл взаимно да си губим времето.
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Sabutai Tue Sep 20, 2011 7:20 am

    да
    Desolatora
    Desolatora


    Posts : 125
    Join date : 2011-07-05
    Age : 30

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Desolatora Tue Sep 20, 2011 11:12 am

    Аз имам няколко забележки относно ротацията. Не ползваш Consecration, което ти увеличава дпс-а. Другото е, че ползваш Seal of Righteousness. Този Seal е ефективен само ако боса умре за под 40 секунди. След 40 тата секунда Seal of Corruption минава Righteousness-а по дпс. Когато използваш Seal of Corruption на първо място ти е Judgement-а, а на 2-ро Divine Storm. Също забелязах, че не си достигнал Exp cap-a, който е 25. Ако ползваш Seal of Corruption и сложиш Glyph of Seal of Vengeance ще достигнеш Exp cap-a. Също имаш и 60 hit над cap-a, трябва да го оправиш това.

    Като оправиш тези неща, който ти написах по горе, си готов.
    Айде едно ДА, успех.


    KypKanaH
    KypKanaH
    Elite Guard


    Posts : 76
    Join date : 2011-07-06

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  KypKanaH Tue Sep 20, 2011 12:01 pm

    Desolatora wrote:Аз имам няколко забележки относно ротацията. Не ползваш Consecration, което ти увеличава дпс-а. Другото е, че ползваш Seal of Righteousness. Този Seal е ефективен само ако боса умре за под 40 секунди. След 40 тата секунда Seal of Corruption минава Righteousness-а по дпс. Когато използваш Seal of Corruption на първо място ти е Judgement-а, а на 2-ро Divine Storm. Също забелязах, че не си достигнал Exp cap-a, който е 25. Ако ползваш Seal of Corruption и сложиш Glyph of Seal of Vengeance ще достигнеш Exp cap-a. Също имаш и 60 hit над cap-a, трябва да го оправиш това.

    Като оправиш тези неща, който ти написах по горе, си готов.
    Айде едно ДА, успех.



    Аз пък не съм съгласен , за мен паладин се играе ТАКА
    http://vbox7.com/play:dc3ce793 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    imba_paladin
    imba_paladin


    Posts : 9
    Join date : 2011-08-08
    Age : 32

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  imba_paladin Tue Sep 20, 2011 4:08 pm

    Desolatora wrote:Аз имам няколко забележки относно ротацията. Не ползваш Consecration, което ти увеличава дпс-а. Другото е, че ползваш Seal of Righteousness. Този Seal е ефективен само ако боса умре за под 40 секунди. След 40 тата секунда Seal of Corruption минава Righteousness-а по дпс. Когато използваш Seal of Corruption на първо място ти е Judgement-а, а на 2-ро Divine Storm. Също забелязах, че не си достигнал Exp cap-a, който е 25. Ако ползваш Seal of Corruption и сложиш Glyph of Seal of Vengeance ще достигнеш Exp cap-a. Също имаш и 60 hit над cap-a, трябва да го оправиш това.

    Като оправиш тези неща, който ти написах по горе, си готов.
    Айде едно ДА, успех.



    написал съм основното в ротацията ми , consecration го ползвам, за сеаловете няма да коментирам.Неказвам, че не си прав просто всеки играч има стил на игра не е задължително всички да играем еднакво нали Smile а за еxp трябва да сменя брейсъра и ще го имам cap-a. Иначе мерси за съвета Smile
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Crusher Wed Sep 21, 2011 10:21 am

    ДАааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа и затваряте инвайта за пали.

    Сашо ламер 2 месеца пишеш 1 апликация. duh...

    Са към тея където четете - Сашко го е срам да си каже, ама има адски силен холи и прот спек плъс още 1 много сладко геройче. :д

    И една препоръка от мене - ползвай моля ти се UI scaling 4е супер много ме дразни като пуснете някви такива скрийнове и баровете ви заемат 99% от екрана.

    Video>Use UI Scaling
    anile
    anile
    Guild Master


    Posts : 547
    Join date : 2011-07-03
    Age : 36

    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  anile Wed Sep 21, 2011 10:53 am

    Пиши ingame на Anile, Ledenikka, Cruu, Sabutaii, Cropptown за инв.

    Sponsored content


    кандидатура, lesley, retri paladin Empty Re: кандидатура, lesley, retri paladin

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Wed May 15, 2024 3:03 pm