Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


+12
Aypa
Crusher
Saloniuss
Reign
Chepie
Heavenhell
Froozy
Maximize
Desolatora
Allyance
Sabutai
Myxata
16 posters

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 8:42 pm

    Здравейте на всички членове на Brotherhood of Death!
    Дълго време размишлявах по въпроса къде да подам кандидатура и най-накрая се спрях на вас.




    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:

    Myxata, Paladin, Main spec: Holy, Off spec: Protection

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?

    Казвам се Кирил на 18 години от град София. Както ви е на сърце се обръщайте към мен, нямам претенции. Very Happy

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.

    AMD Phenom триядрен процесор по 2,1 гига херца на ядро. Рам памет 4 гига байта. Видео карта NVidia GeForce 9600GT 512MB

    4: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?

    Не съм гадател и не знам защо ще бъде добре да ми одобрите кандидатурата но мога да ви гарантирам, че няма да бъде грешка от ваша страна дори и да има много паладини в гилда ви. Амбициозен и упорит човек съм, играя WoW от близо 4 години и съм перфектно запознат със цялата игра, поддържал съм и сървъри и знам много тънкости. Относно героя, с който кандидатствам, мога да гарантирам, че го владея много добре, както и други класове.

    5: От кои сайтове черпите информация за WoW?

    Зависи за каква информация става на въпрос. Най-често използвам www.wowhead.com, там мога да намеря всичко нужно. Но като цяло търся информация из цялото интернет пространство (чичо Google).

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    Имам голям опит с героя си и мога да го докажа. Специално с този герой не съм играл pre-TBC и TBC но съм ходил на Hyjal, BT, SSC, Sunwell. За WOTLK съм убивал всички възможни босове с изключение на The Lich King 25 man Heroic Difficulty.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Aми избрал съм за мейн спек холи, защото ми харесва да съм хийлър и да държа рейда. Харесва ми да го блъскам със интелект и хейст защото така хем не пада мана, хем хийлвам бързо със големи цифри.

    8: Каква е ролята на класа ви в рейд?

    Ролята на клас "паладин" в рейд? Хмм.. Той играе една значително важна роля. Като започнем със задължетелните им бъфове (King, Wise, Might, Sanc), различните Seal-oве, много качествен хийл(холи паладин просто няма как да бъде победен на 1 Target хийл, ако човек умее да играе може да се справя много добре и с хийл на целия рейд.). Перфектен клас за танк със талантите си и балоните си.

    9: Имате ли алт герои? Какви?

    Имам алтове.
    Blackybg, 80 lvl Undead Mage, Fire - 6100 GS
    Infuser, 80lvl Undead Death Knight
    Skullscryper, 80lvl Undead Warrior


    10: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?

    Ами нормалният ми HPS мисля, че е 10 - 13k, а на Valithria съм стигал и до 37k

    11: Имате ли познати в гилдията?

    До колкото съм засичал играчи от гилдията ви в УоУ, не, не познавам но новите запознанства са хубаво нещо. Smile

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?

    Да си подготвен за рейд означава да си он-лайн поне 15 минути преди започването на поканите за гилда рейда, да имаш рийджънти за всякакви бъфове и магии, да си поправен, да имаш фласкове, да си влезнал в TS и да слушаш рейд лидерите.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?

    Не, нямам абсолютно никакъв проблем да посещавам рейдовете ви.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.

    КЛИКНИ ТУК!

    15: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - защо?

    Да, винаги когато съм на рейд.

    16:
    Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри
    представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се
    съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?

    Няма да е проблем, ще се радвам да науча нещо ново от вас.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.

    Първата ми гилдия беше Nurfed, в нея бях със мага ми но отдавна я напуснах, защото бях спрял да играя.
    Днес напуснах гилдията , на която бях Guild Master. Причината, по която я напуснах е, че в последните няколко седмици станаха критични за гилдията събития, защото се бяхме събрали кадърни и организирани хора но половината отидоха да играят Cataclysm, другите се преместиха в Blizzard и лека по лека се разотидоха хората, които най-много уважавам, и с които ми беше кеф да райдвам. Напуснах защото бях дал всичко от себе си да науча гилда на всичко нужно, за да правим успешни рейдове, успях, но половината стари играчи напуснаха, напълнихме се със триали, които буквално незнаят на кой свят се намират и просто вече нямам сили да започвам отначало всичко, което беше изградено.


    18: Изложете списък с адоните, които ползвате.

    Deadly Boss Mods, Xperl Raid Frames, Doom_cooldown_pulse, GearScore, Pallypower ползвах преди но вече го махнах защото не ми е нужен.. много е ботско с него.

    19:
    Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на
    герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за
    оформяне на нашето крайно решение.

    Ами както казах по-горе от близо 4 години играя УоУ, знам много неща относно играта, мога да играя с почти всички класове, умея да водя рейдове имам опит в това. Знам всички тактики за всеки един бос, който присъства в рейдовете, които правите. Играл съм в Blizzard 1 година но ми писна да плащам и спрях, дойдох в DF и останах тук защото ми хареса. Played Time със паладина имам около 54 дни, със мага 58, с другите не съм ги гледал с тях ми е по-малко.

    Като личност извън УоУ... ами амбициозен, усмихнат човек съм. Тренирам плуване, през лятото обичам да работя като спасител. Винаги като се отвори възможност ходя по купони. Пуша, пия от време на време, уча в СПГЕ "Джон Атанасов" и мисля да продължа обучението си в чужбина, след като завърша. Oбщо взето това е.
    Надявам се да съм написал кандидатурата си добре и очаквам отговор. Благодаря за вниманието.
    Smile


    Last edited by Myxata on Sat Mar 17, 2012 10:40 pm; edited 2 times in total
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Sabutai Sat Mar 17, 2012 8:51 pm

    ти си човека от мен Да макар и да не знам до каква степен се нуждае гилда от твоя клас.
    avatar
    Allyance


    Posts : 38
    Join date : 2012-02-12

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Allyance Sat Mar 17, 2012 8:51 pm

    Понякога като гледам подобни биндове се чудя само за снимката ли са направени..
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 9:20 pm

    Хареса ми кандидатурата ти, НО в гилдията е бъкано с паладини.
    Искам да ми кажеш с коя магия основно хелваш.

    ПС: Не виждам талантите ти в арморито.
    avatar
    Allyance


    Posts : 38
    Join date : 2012-02-12

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Allyance Sat Mar 17, 2012 9:22 pm

    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 9:26 pm


    Преди няколко минути бяха 0/0/0
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 9:26 pm

    Lauran_ wrote:Хареса ми кандидатурата ти, НО в гилдията е бъкано с паладини.
    Искам да ми кажеш с коя магия основно хелваш.

    ПС: Не виждам талантите ти в арморито.

    Ами основно хеалвам с Holy Light, точно за това съм и избрал да го блъскам на интелект. А ако имаш интерес от ротацията ми.. ами поддържам 3 стака за спел пауър от холи шока (бонус от либарм-а), ползвам си Judgement of Light и от време на време флашки. Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 10:32 pm

    Пропуснал си да напишеш на кой гилд си бил гилд мастър.Иначе кандидатурата ти ми харесва(с изключение на лошо подбрания цвят на отговорите),постарал си се,дал си изчерпателни отговори.Аз обаче си държа на мнението,че в момента гилда е доста препълнен и нямаме нужда от нови попълнения.Съжелявам,но от мен имаш НЕ.
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 10:35 pm

    Nickie wrote:Пропуснал си да напишеш на кой гилд си бил гилд мастър.Иначе кандидатурата ти ми харесва(с изключение на лошо подбрания цвят на отговорите),постарал си се,дал си изчерпателни отговори.Аз обаче си държа на мнението,че в момента гилда е доста препълнен и нямаме нужда от нови попълнения.Съжелявам,но от мен имаш НЕ.

    На <Legends Reborn>
    Desolatora
    Desolatora


    Posts : 125
    Join date : 2011-07-05
    Age : 30

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Desolatora Sat Mar 17, 2012 10:42 pm

    Darkrise_ wrote:Понякога като гледам подобни биндове се чудя само за снимката ли са направени..

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin 16486281

    На лаптоп ли играеш?
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 10:43 pm

    На мен не ми стана ясно каква е ролята на холи паладина в рейд, ако може да отговориш по точно на 8 въпрос. Пас съм за сега.
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Maximize Sat Mar 17, 2012 10:45 pm

    "Не".- Прекалено много паладини.
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 10:49 pm

    Zumа wrote:На мен не ми стана ясно каква е ролята на холи паладина в рейд, ако може да отговориш по точно на 8 въпрос. Пас съм за сега.

    Ами какво "по-точно" искаш да ти обясня за ролята на паладина в рейда?
    Задай ми някакъв конкретен въпрос и ще ти отговоря така, че да хванеш смисъла. Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 10:52 pm

    От кандидатурата ти разбрах, че си убил лич кинг на 10 хероик. Какво точно прави 1 холи паладин там ?
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 10:56 pm

    Zumа wrote:От кандидатурата ти разбрах, че си убил лич кинг на 10 хероик. Какво точно прави 1 холи паладин там ?

    Със паладина не съм го бил, но не виждам друго освен да се движи с рейнджовете, да диспелва рейда и да хийлва.
    Desolatora
    Desolatora


    Posts : 125
    Join date : 2011-07-05
    Age : 30

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Desolatora Sat Mar 17, 2012 11:01 pm

    Myxata wrote:6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).

    Имам голям опит с героя си и мога да го докажа. Специално с този герой не съм играл pre-TBC и TBC но съм ходил на Hyjal, BT, SSC, Sunwell. За WOTLK съм убивал всички възможни босове с изключение на The Lich King 25 man Heroic Difficulty.

    Myxata wrote:Със паладина не съм го бил, но не виждам друго освен да се движи с рейнджовете, да диспелва рейда и да хийлва.

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Are-you-fucking-kidding-me

    EDIT:
    Anyway, стига съм тролвал. Все пак кандидатурата ми харесва и казвам ДА.


    Last edited by Desolatora on Sat Mar 17, 2012 11:08 pm; edited 1 time in total
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 11:05 pm

    Ами хубаво допуснал съм грешка... вие пък за най-малкото ще се хванете... мисля, че е по важно не дали имам ачийвмънта, а дали имам уменията да се справя без проблем на босс файта.
    Froozy
    Froozy
    Guardian Angel


    Posts : 235
    Join date : 2011-07-06
    Age : 28
    Location : Varna

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Froozy Sat Mar 17, 2012 11:09 pm

    Определено си вложил голямо старание в кандидатурата си.Отговарял си с доста изчерпателни отговори, но наистина за момента имаме ужасно много паладини и всички са меко казано кадърни.Гиъра ти е доста добре подбран,точно както трябва да е един холи паладин(Spell,Crit,Haste)с изключение на ботушките.Оценявам старанието ти ,но аз съм "ПАС".
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 11:11 pm

    Хващаме се за най-малкото защото все пак гоним Realm First, всичко трябва да е перфекно. Мисля, че не си много на ясно с битката на лич кинг хероик.
    Myxata
    Myxata
    Champion


    Posts : 18
    Join date : 2012-03-17
    Age : 30
    Location : България, София

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Myxata Sat Mar 17, 2012 11:15 pm

    Ами за това бих искал да дойда при вас и да усъвършенствам това, което умея. Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Guest Sat Mar 17, 2012 11:20 pm

    Пас съм за сега, нека повече хора да изкажат мнение.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Heavenhell Sun Mar 18, 2012 12:00 am

    Значи виж сега , за мен си точен и старателен човек , обаче в момента имаме НАИСТИНА много хора и най-вече паладини. Хареса ми кандидатурата , но просто няма как да дам положителен отговор , предвид положението.
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Chepie Sun Mar 18, 2012 12:29 am

    На мен наистина ми се иска да му кажа ДА. Помня, че сме играли в Nurfed и съм го запомнил с хубави неща.. Според мен трябва да направим една ревизия на паладините в гилда, кой играе и кой не и чак тогава да се даде окончателен отговор на кандидатурата.
    avatar
    Reign
    Champion


    Posts : 84
    Join date : 2011-12-31

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Reign Sun Mar 18, 2012 1:07 am

    Maximize wrote:"Не".- Прекалено много паладини.
    Saloniuss
    Saloniuss
    Champion


    Posts : 44
    Join date : 2011-07-22
    Age : 36
    Location : Twilight Zone

    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Saloniuss Sun Mar 18, 2012 3:02 am

    Евала за изчерпателната кандидатура. Имаш ДА от мене.

    Sponsored content


    Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin Empty Re: Кандидатура, Мyxata, Holy / Prot Paladin

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 3:26 am