Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


5 posters

    Mistakes-Holy Paladin

    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Mistakes-Holy Paladin Empty Mistakes-Holy Paladin

    Post  Mistakes Sat Feb 18, 2012 11:15 am

    1: Име на героя, клас, main spec, offspec:
    Mistakes- Holy Paladin. Имам слаб ретри оффспек.

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име и как предпочитате да се обръщаме към вас?
    Казвам се Калин, от София съм и съм на 17. Предпочитам да се обръщате към мен по никнейм.

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    RAM - 3GB DDR2
    Процесор - AMD Athlon(TM) II Dual-Core M300
    Video Card- Nvidia GeForce GTX 285 1 GB

    4: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация?
    Мисля, че е добре за вас да ме одобрите, защото имам какво да покажа. Добър ПВЕ играч съм и играя WoW от доста отдавна (пач 1.12). Знам как се играе всеки клас и мисля, че това е от значение.

    5: От кои сайтове черпите информация за WoW?
    Не ползвам сайтове много много. За куестовете си имам куест хелпър, въпреки че повечето ги знам, а ако ми трябва информация за някой айтем го проверявам в атлас луут-а. Ако нещо ми потрябва случайно ползвам thottbot.com.

    6: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? (Кои босове сте сваляли? pre-TBC, TBC, WOTLK).
    Както казах играя WoW от пач 1.12, така че съм бил всички босове с Холи Паладин. Колкото до ICC, не съм бутал само лича на 10/25 хероик.

    7: Опишете стила си на игра(Защо предпочитате конкретен билд/глиф пред друг).
    Играя с Glyph of Holy Light/Beacon/Seal of Light. Хийлвам с Холи Лайт и тук там пускам някой шок, ако е критично положението. Пускам Beakon на танка и ако нямам кого да хийлна пускам флашки на танка ( За да се активира Сакред-а).

    8: Каква е ролята на класа ви в рейд?
    Хийл на Танковете, диспел, Сакред на танка за демидж редюс.

    9: Имате ли алт герои? Какви?
    Нямам.

    10: Колко DPS/HPS правите в ICC 25 full raid buffed при статичен енкаунтър?
    Зависи от райда и другите хийлъри, но общо взето към 8/9к на 25 хероик, На лича и повече.

    11: Имате ли познати в гилдията?
    Сега не се сещам, но винаги се намира по някой.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"?
    Копувам си фласк, поушънки, символи и си освобождавам вечерта.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч?
    Никакъв проблем.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/416/4415416a.jpg

    15: Използвате ли DBM? Ако отговорът е НЕ - за
    що?
    Да.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас?
    Да, приемам критики.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Основен въпрос.
    Преди време бях в Azure Eclipse, но се скарах с лидера и ме кикнаха. В момента съм в Good Guild, но има много вражди между Азуре и Гууд Гилд, а на мен това ми е неприятно. Също така не съм доволен от часовете на райдовете и затова съм готов да лийвна. На TBC бях в CaD, но откакто станаха историйте с Ссфронт гилда тръгна надоло.

    18: Изложете списък с адоните, които ползвате.
    Grid,DBM, SunViewport Art, Recount и други.

    19: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Всяка самооценка също ще помогне за оформяне на нашето крайно решение.
    Както казах (за 3ти път Very Happy ) играя WoW от пач 1.12. Тогава започнах в Близард като хънтар.Вдигнах го 60ти и почнах да харесвам паладини. Направих си паладин и от тогава главно Пала играя. На тбц почнах да играя в драгонфайър като паладин. Пишех се Xenna и бях в CaD. Преди 1 година някъде спрях да играя в ДФ и отидох в молтен(съшо бях Холи Паладин). Влезнах в добра ПВЕ гилдия, бяхме първите в сървара, които бутнаха Лича и на 10 и на 25. Приятели ми казаха, че са пуснали Хероик мод на ИЦЦ. Дойдох и паладина ми беше шадол поп Very Happy . Бях го дал на един фр, а той взел, че го сменил. Както и да е смених го, взех някакъв що годе ПВЕ гиър и ето ме при вас. Единствените ми айтеми, които са за спешна смяна са Мейн Хенда и Шилда.Мисля, че бях достатъчно изчерпателен и се надявам да се присъединя към вашия екип.



    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Crusher Sat Feb 18, 2012 11:43 am

    Несериозна работа.

    Липсващи енчанти на почти целия гиър... Как да го коментирам това?

    Енчант на гащите със СПИРИТ Shocked Извинявай, ама би ли ми казал каква полза от СПИРИТ има един холи паладин в рейд? Много бих се зарадвал да получа отговор на този въпрос, тъй като не мога да си отговоря сам. Енчантинга си го заебал на 371 скил точно преди да хванеш бонуса за пръстените.... Ама като гледам и енчантите по останалия гиър май за теб е все тая, дали ще си с 400 spell power отгоре или не.

    Интересно ми е и какъв адон за Raid Frames ползваш?

    Като цяло имаме нужда от холи паладин, но при такова несериозно отношение няма как да дам "Да", дори и да се взема предвид, че сме private server и не може да се очаква кой знае какво ниво от играчите...

    Ще чакам адекватен отговор на поста и после ще погледна темата пак.

    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Maximize Sat Feb 18, 2012 12:16 pm

    Енчанти - Ужас! (Няма такива даже. :>)
    Гемс - Супер.
    Не ми хареса особенно това, че си се скарал с лидера си.
    Засега съм Не. Оправи си енчантите и можеби ще променя на Да.
    Mistakes
    Mistakes


    Posts : 122
    Join date : 2012-01-15
    Age : 29
    Location : Sofia

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Mistakes Sat Feb 18, 2012 1:11 pm

    Извинявам се за това, че не бях сложил енчанти. Оправих всички с изключение на Траумата, защото има много малко енчантъри с 30 интелект за уепън. Също така се извинявам за енчанта на панталоните, но го обърках преди време и просто съм забравил да го сменя след това. Колкото до адона за Raid Frames, използвам Grid.
    Енчантинга го вдигам в момента, просто нямам много време през седмицата ( само вечер сядам на компютъра, когато съм на райд повечето пъти).Събота и неделя се занимавам с това. Надявам се да съм дал отговор на вашите въпроси.
    Maximize
    Maximize
    Bloodlord


    Posts : 195
    Join date : 2012-02-05
    Age : 31
    Location : Сливен

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Maximize Sat Feb 18, 2012 2:05 pm

    Променям си отговора на "Да", защото го наблюдавах и найстина се мъчи момчето много време да си намери енчантър и да си поправи грешките.
    Devilforce
    Devilforce
    Guardian Angel


    Posts : 229
    Join date : 2011-10-08
    Age : 36

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Devilforce Sat Feb 18, 2012 9:31 pm

    На мен пък ми хареса кандидатурата точни кратки и ясни отговори не безмислени романи, щом си е поправил грешките има "Да" от мен за тест период.
    относно споменатите гилд мастъри ССбот и бонекид мисля че няма нужда да коментираме едва ли има човек със собствено мнение който да издържи при тях.
    Byalova
    Byalova
    Guardian Angel


    Posts : 212
    Join date : 2011-07-05
    Age : 29
    Location : Dobrich

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Byalova Mon Feb 20, 2012 1:08 am

    И от мен "ДА"
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Crusher Mon Feb 20, 2012 1:43 pm

    ще те вземем на тестов период. само от теб зависи, дали ще го преминеш.

    Sponsored content


    Mistakes-Holy Paladin Empty Re: Mistakes-Holy Paladin

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Wed May 15, 2024 3:54 am