Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


4 posters

    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    CRINOS
    CRINOS
    Champion


    Posts : 3
    Join date : 2011-08-20
    Age : 41
    Location : София

    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest Empty Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    Post  CRINOS Sat Aug 20, 2011 12:48 am

    Приета. Locked.

    Trytoabuseme - Priest MS - Holy Off - Disci

    Професии - Tailoring Enchanting

    Ползвам DBM

    Опит в ПВЕ имам доста, за разлика от ПВП, но и в ПВП не съм много сакат. За Guild Raids съм винаги готов стига да нямам проблем с интернета Smile

    29 години,Златоград, Слави, както ви е удобно Smile

    Процесор - AMD Turion Dual Core 2GHz RAM - 3GB и т.н.
    .
    Избрах BOTD, защото и в Нефелин бях с вас известно време с герой Nisses, но поради стечение на обстоятелствата при мен лично, които предпочитам да не посочвам ми се наложи да спра игра за доста време. С доста от вас се познавам не лично Smile и ще ми е приятно пак да се забавляваме заедно Wink надявам се кандидатурата ми да бъде одобрена

    See ya

    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest Empty Re: Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    Post  Crusher Sat Aug 20, 2011 1:11 am

    Здр Razz Мерси че отдели време да се представиш и на останалите.

    Кандидатурата е Accepted още преди да я напише, да не се чудите. ;] Желая ти бърз левелинг и по-скоро да джойнваш Gr. ^^
    Sabutai
    Sabutai
    Bloodlord


    Posts : 285
    Join date : 2011-07-05
    Age : 43
    Location : Russe

    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest Empty Re: Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    Post  Sabutai Sat Aug 20, 2011 6:25 am

    dobre
    thunderz
    thunderz
    Bloodlord


    Posts : 107
    Join date : 2011-07-04
    Age : 35
    Location : Sofia, Bulgaria

    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest Empty Re: Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    Post  thunderz Sat Aug 20, 2011 7:56 am

    За времето, за което си спомням че играехме заедно, имам вече не богати, но добри спомени. Коментарът ми по апликацията ти може да се събере в едно изречение: Радвам се, че отново си с нас! Laughing Преместена.

    Sponsored content


    Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest Empty Re: Кандидатура, Trytoabuseme, Disci Holy Priest

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 10:15 pm