Brothers Of The Death

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brothers Of The Death

Leaders of the Horde


5 posters

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    avatar
    Nocks932


    Posts : 2
    Join date : 2012-07-07

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Nocks932 Sat Jul 07, 2012 12:01 pm


    1: Име на героя, клас, main spec, offspec: Shadowbeats Holy/Shadow Priest

    2: Възраст, откъде сте, как е истинското ви име? 19, София, Мартин

    3: Характеристики на машината от която играете? Необходимо е да можете да играете без проблем в инстанции и рейд от 25 души.
    CPU : AMD Athlon x4 2.8GHZ
    RAM : 4GB
    VRAM : ATI Radeon 4670 1GB

    4: Защо избрахте Brotherhood Of Death? Защото миля че са една сплотена и прогресираща гилдия, и много бих искал да стана част от отбора ви

    5: Защо е добре за нас да одобрим вашата апликация? Мисля че мога да помагам както в раидовете, така и в извънраидовите взаимоотношения.


    6: От кои сайтове черпите информация за WoW? Tanspot.com, Elitistjerks.com

    7: Какъв PVE опит имате с героя с който кандидатствате? Ще изброя целия си опит в близзард, защото със сегашния герой немога да се похваля с нещо голямо.

    Какво сте чистили, с коя гилдия и в кой сървър?
    PreTBC: Н/А
    TBC:
    Kara - Brothers in Arms (Bia) Emeriss
    ZA - BiA Emeriss
    SSC - Bia Emeriss
    TK - BiA Emeriss
    Grull - BiA Emeriss
    Magtheridon - BiA Emeriss
    BT - BiA Emeriss
    SWP - 6/7 BiA Emeriss
    WotLK:
    Naxx 10/25 - Gear Factor Emeriss
    Ulduar 10/25 - Gearfactor Emeriss ( Без Алгалон и +0)
    ToTC 10/25 - BPEMETO Emeriss
    ICC 10/25 - Flare EU Jaedenar
    Cataclysm:
    BWD 25n - Overpowered Emeriss
    BoT 25n- Overpowered Emeriss
    TwT 25n- Overpowered Emeriss
    Firelands 25n- Overpowered Emeriss

    В свалянето на кои от изброените босове сте участвали като гилд фърст убийства? (Т.е. да сте били част от рейда, когато даден бос е бил свален за първи път от вашата гилдия.)Мога да се похаля с няколко, но ще напиша само за Ката.
    Magmaw 25m, Chimareon 25m, Nefarian 25m, Halfus 25m, Cho'gall 25m,
    Baleroc 25m, Ragnaros 25mm

    8: Опишете стила си на игра. Стила ми на игра много строго зависи от спеца и длъжноста която ми е дадена да изпълнявам в райда.
    Но принципно гледам да съм полезен, да държа райда, и да си пазя маната в случай на кризистна ситуация.

    9: Каква е ролята на класа ви в рейд? Ролята ми е да помагам с райд хеала, да раздавам буфове, и естествено да диспелвам като се налага.

    10: Имате ли алт герои? Какви? Не.

    11: Имате ли познати в гилдията? За съжаление не.

    12: Какво значи за вас фразата "да си подготвен за рейд"? Да си прочел за дадените босове, да си купил хранички и фласкове, и да си 15мин по рано от райв времето онлайн и да чакаш инвайт.

    13: Проблем ли е за вас да посещавате 3 пъти седмично Guild Raid от 21 до 24ч? Не.

    14: Покажете InGame Screenshot без чужди buffs на героя готов за рейд с включен Character Panel и Base Stats.
    http://prikachi.com/images/307/4988307C.jpg

    15: Използвате ли Boss Modes Addon? Кой? Ако отговорът е НЕ - защо? Принципно съм свиканал да използвам Deadly Boss Modes.

    16: Често ще се случва да бъдете критикувани с цел да се подобри представянето ви в рейд, готови ли сте да приемате остри критики и да се съобразявате с инструкциите на рейд лидера? Проблем ли е това за вас? Не естесвено, това може да подобри стила ми на игра.

    17: Kои са били предишните ви гилдии? Какви са причините да се разделите с предишните си гилдии? Няма да изреждам гуилдиите в близард, а само за ДФ и тук. Grim ми беше гуилдията, преместихме се от ДФ да пробваме, но явно нещата не ни се получават =/

    18: Кои адони ползвате? Forte Exorsist, DBM, Skada DMG meter.
    Вмомента съм си изключил половината UI и на снимката няма да забележите повечето от тях.

    19: Какво означава да бъдеш добър teamplayer (отборен играч)? Означава да се съобразяваш с другите, да не гледаш само себе си, и да помагаш винаги когато е нужно.

    20: Споделете допълнителна информация за вас като уоу играч, смяна на герои, сървъри, played time и т.н. Герой съм сменял, принципно играх баланс друид, и после приест, играл съм и маг,. За сърварите - Отначало бях в Емерисс, после в Jadedenar, После пак Emeriss, и после дойдох на ДФ и оттам тук.
    Chepie
    Chepie
    Guardian Angel


    Posts : 201
    Join date : 2011-12-12
    Age : 33
    Location : Sofia

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Chepie Sat Jul 07, 2012 4:50 pm

    Човек с опит. Кандидатурата е хубава. На мен лично ми харесва, ДА
    avatar
    Guest
    Guest


    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Guest Sat Jul 07, 2012 5:54 pm

    И аз съм ЗА.
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Crusher Sat Jul 07, 2012 6:25 pm

    Доста си скачал по гилдиите в Емерис. Защо така? При положение, че си бил в топ гилдиите ВРЕМЕТО и BiA. Защо си ги напуснал? Периоди на неактивност ли са причината?

    Съмнявам се, че си ги напускал по свое желание. Затова и питам, понеже и двете, изброени от мен са доста сериозни рейдващи гилдии.

    Също така ми е много любопитно, как така си позволяваш да играеш с този интерфейс и без почти никакви бързи клавиши? Почти съм сигурен, че при такива снимки, в гореизброените гилдии от Емерисс биха те отпратили към пъговете с лека ръка.


    п.с. Сега забелязах бележката ти за UI и съответно репликата ми е неуместна. Би ми било любопитно да видя в действие всичко, с което разполагаш. Можеш да дадеш и някой стар шот от друида. Предполагам ги пазиш.

    От мен "ДА".
    avatar
    Guest
    Guest


    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Guest Sat Jul 07, 2012 6:35 pm

    сигурно ще е полезен
    avatar
    Nocks932


    Posts : 2
    Join date : 2012-07-07

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Nocks932 Sat Jul 07, 2012 7:34 pm

    Здравей,
    незнаех точно кои скрииншоти да ти подбера, не пазя много от тях, но ето ти няколко:
    http://prikachi.com/images/475/4989475X.jpg
    http://prikachi.com/images/480/4989480L.jpg
    Това са снимки от преди доста време, като интерфейса не е на високо ниво като цяло, затова реших да ти изпратя снимка на интерфейса в ДФ, заедно със стандартните ми кейбиндове, който ще си направя и тук : http://prikachi.com/images/485/4989485w.jpg
    Отностно гуилдиите. След старта на Лич кинга в близз, имах период на неактивност, като аз предупредих другите и лефтнах сам. Във ВРЕМЕТО просто не си допадахме явно, и затова смених реалма.
    Надявам се това изяснява въпросите ти, ако има нещо друго питай Smile
    Crusher
    Crusher
    Guild Master


    Posts : 787
    Join date : 2011-06-30

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Crusher Sat Jul 07, 2012 7:58 pm

    ВРЕМЕТО са малко странен колектив, ако трябва да съм честен и аз не се разбирах добре с някои от тях.

    Благодаря за отговора.
    avatar
    Guest
    Guest


    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Guest Sat Jul 07, 2012 10:25 pm

    Интерфейса ти ми се струва доста претрупан, но явно така си свикнал. Заради опита който имаш ще ти дам ДА.
    Heavenhell
    Heavenhell
    Elite Guard


    Posts : 172
    Join date : 2011-10-08
    Age : 30

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Heavenhell Sun Jul 08, 2012 12:56 am

    Радва ме момчето , с опита си ще ни помогне доста. ДА
    avatar
    Warxlord
    Champion


    Posts : 68
    Join date : 2011-11-16
    Age : 27
    Location : In The Middlem Of Nowhere

    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Warxlord Sun Jul 08, 2012 3:40 am

    Да afro
    avatar
    Guest
    Guest


    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Guest Sun Jul 08, 2012 7:50 am

    Accepted.

    Sponsored content


    Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz Empty Re: Shadowbeats Holy/Shadow Priest - Wow Freakz

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 2:52 pm